POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.11.2009, 06:57:48] • Świnoujście

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

Od rana do późnego wieczoru hałasy dobiegające z boiska orlik nie dają mieszkańcom budynków przy ulicy Wilków Morskich i Kościuszki chwili spokoju.

Mieszkańcy skarżą się, że nie mogą otworzyć okna, bo metaliczny dźwięk jaki wydają przy uderzeniu piłką siatki zamontowane za bramkami jest nie do zniesienia.

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

- Nie mam nic przeciw temu boisku, wręcz przeciwnie - to dobry pomysł – mówi pan Patryk. - Tylko kto zamontował tak hałaśliwie siatki za bramkami – pyta mieszkaniec.
Orlika wybudowano rok temu. Młodzież gra tam w piłkę oraz może uprawiać lekkoatletykę na syntetycznej bieżni. Wcześniej funkcjonowało tam boisko szkolne ze skateparkiem, który przeniesiono na prośbę mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 271, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 226-250 z 271

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:53:38] • [IP: 92.42.114.***]

juz im halasuje boisko nie posrajcie sie

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:53:37] • [IP: 93.94.188.***]

JA TEŻ MIESZKAM NA KOŚCIUSZKI I MI NIC NIE PRZESZKADZA. NIECH GRAJĄ CHŁOPAKI DO WOLI. MOŻE W PRZYSZŁOŚCI POLSKA REPREZENTACJA BĘDZIE LEPSZA DZIĘKI NIM.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:45:40] • [IP: 188.33.48.***]

Co tam głośne siatki ? 2 UJAWNIONE PRZYPADKI BESTIALSKIEGO TRAKTOWANIA ZWIERZĄT! KARA ZA TAKI CZYN JEST ŚMIESZNIE NISKA! NIE POZWÓLMY TEJ SPRAWIE PRZYCICHNĄĆ!

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:41:04] • [IP: 192.168.100.***]

To najlepiej nic nie budujmy dla młodzieży, a potem będzie można mówić, że nic sie nie robi.Takich boisk w centrum i przy szkołach powinno być więcej i chwała za to prezydntowi że je buduje

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:40:17] • [IP: 80.54.123.**]

są ludzie którym wszystko będzie przeszkadzać ! :/ niech się wyniosą mieszkać do lasu ! a nie, przepraszam tam im zacznie śpiew ptaków przeszkadzać i tupot dzików!! Ludzie pierdolnijciej baranka o ścianę to wam może rozum wróci !!

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:38:52] • [IP: 92.42.116.**]

MIAŁAM OKAZJE BYC KILKAKROTNIE NA ORLIKU, I JAKOS NIE ZAUWAŻYŁAM I NIE USŁYSZAŁAM TAM WRZASKÓW!!MOJE PYTANIE ZATEM BRZMI, KTÓREMU IDIOCIE, PRZESZKADZAJA WRZASKI KTÓRYCH NIE MA? I MAM JESZCZE JEDNĄ PROPOZYCJĘ, JESLI WAM ZA GŁOŚNO TO POPROŚCIE O PRZENIESIENIE DO LASU, SKANDAL, CZY MOŻE KOLEJNA PROWOKACJA?

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 08:38:28] • [IP: 195.117.239.**]

Gościu [IP: 217.97.199.*]! Jak przeszkadza ci hałas samochodów, to się połóż do grobu i przyzwyczaja się do piachu.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:35:47] • [IP: 217.97.199.*]

no a mi przeszkadza halas samochodow za oknem, czy to znaczy ze maja przez stekajacych mieszkancow zrobic obwodnice...

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:33:56] • [IP: 217.97.199.*]

Bonzo, nie nazywaj kogos nieukiem, samemu sie nie znajac. Hades to swiat nieumrlych wg. Greckich wierzen, a rzeka plynaca tam to Styks. co do tematu, to jak cos sie powie do starucha to nic nie slyszy, a jak cos mlodziez robi oprocz picia tanich win to przeciez grzech! Te stare zrzedy po prostu zazdroszcza im ze dzieciaki urodzilz sie w kraju, gdzie mozna pozwolic sobie na duzo wiecej.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:32:00] • [IP: 212.14.30.*]

DO LUDZI KTORYM TO PRZESZKADZA: JESTESCIE DEBILAMI

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:31:26] • [IP: 93.94.185.***]

popieram mieszkańców bo człowiek po przyjściu z pracy chce mieć ciszę i spokój, aby wypocząć a nie wrzaski i hałasy

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:30:58] • [IP: 93.94.186.**]

hyh chodzi o siatki ta jasne !! tam poprostu mieszkają jakieś stare upierdliwe pryki ktorym wyszystko przeszkadza wymiana siatki nic nie da znajda os nowego wspomnicie moje słowa to samo bylo ze skate

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:30:36] • [IP: 80.245.181.**]

mieszkam obok i to samo powiem te siatki to pomyłka- boiska są super -a hałas jest nie do zniesienia i ten baran niech sam do lasu idzie jak jest głuchy.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:30:28] • [IP: 80.245.186.**]

zbliżają się wybory

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:29:27] • [IP: 95.49.169.***]

Nic tym ludziom nie pasuje jak niema boisko to młodzież chodzi i demoluje jak są boiska to żle że grają jak wam k...a dogodzić może najlepiej niech się wyprowadzą do lasu jak chcą spokoju.

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 08:29:10] • [IP: 195.117.239.**]

Sprawę w doskonały sposób mogą załatwić wojskowe siatki maskujące. Są na tyle ciężkie, że odbiorą całą energię kopanych piłek. A ta głupia banda tłuków, która odmawia mieszkańcom prawa do ciszy, nie powinna zabierać głosu na forum, jeśli nie rozumie meritum dyskusji. Przepraszam za ostre słowa, ale inaczej was nazwać nie można.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:19:15] • [IP: 85.19.195.***]

Przyznaj sie, Patryk: tak naprawde to przeszkadza ci boisko a nie siatki;) nie lubisz ludzi i popierasz prawo do posiadania broni... jeszcze kiedys o tobie poczytamy... w niejednej gazecie...

Bonzo • Piątek [27.11.2009, 08:17:31] • [IP: 80.245.188.**]

Tylko widzisz nieuku 189.* Hades to rzeka więc trudno jest w niej położyć się. Ale powiedz to swoim rodzicom, napewno ucieszą się z twojego wychowania i podejścia do ich wieku. I widzisz te stare pierdziuchy całe życie pracowali żebyś mógł się uczyć, i wyobraź sobie teraz ich minę po twoim poście, że zobaczyli jak ich pieniądze zostały zmarnowane, Ale komu ja to piszę, i tak nie zrozumiesz...Powiedz to swoim rodzicom stare pierdziuchy,

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:15:49] • [IP: 195.117.239.**]

Gościu [IP: 88.156.234.**]! Jednak potwierdzasz tezę, że myślenie ma ogromną przyszłość. Tylko nie każdy ma myślenie.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:13:19] • [IP: 88.156.234.**]

Ale numer siatki hałasują A dzieciaki jak będą waliły piłką o mor pod blokiem to tez nie dobrze

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:10:14] • [IP: 93.94.188.***]

Ja piernicze nikomu nie przeszkadza boisko i mlodziez tylko te felerne SIATKI.Czytajcie ze zrozumieniem!!

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 08:09:39] • [IP: 195.117.239.**]

Gościu [IP: 80.245.189.*]! Jesteś misiem o bardzo małym rozumku. Taki głuptasek, prostaczek, sztuki czytania ze zrozumieniem pani w szkole nie nauczyła.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:08:41] • [IP: 78.131.222.**]

A mi przeszkadza sąsiad, bo jest bogatszy, przeszkadza mi również sprzedawczyni z pobliskiego kiosku bo jest ładniejsza. przeszkadza mi ten portal bo zajmuje się bzdurami, przeszkadza mi. ...

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:07:19] • [IP: 80.245.189.*]

to gdzie mlodziez ma grac w pilke ? gdzie biegac bardzo dobrze ze zrobili takie boisko :) a jak jest przerwa to starym pierdziuchom nie przeszkadza halas?? jak nie moga wtrzymac to niech ida do domu starcow tam bedzie cisza albo do hadesu juz sie polozyc i przyzwyczajac

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 08:01:19] • [IP: 195.117.239.**]

Sztuka uprawiania dyskusji. Ot, w Rumunii żyjemy.

Oglądasz 226-250 z 271
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■