POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.11.2009, 06:57:48] • Świnoujście

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

Od rana do późnego wieczoru hałasy dobiegające z boiska orlik nie dają mieszkańcom budynków przy ulicy Wilków Morskich i Kościuszki chwili spokoju.

Mieszkańcy skarżą się, że nie mogą otworzyć okna, bo metaliczny dźwięk jaki wydają przy uderzeniu piłką siatki zamontowane za bramkami jest nie do zniesienia.

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

- Nie mam nic przeciw temu boisku, wręcz przeciwnie - to dobry pomysł – mówi pan Patryk. - Tylko kto zamontował tak hałaśliwie siatki za bramkami – pyta mieszkaniec.
Orlika wybudowano rok temu. Młodzież gra tam w piłkę oraz może uprawiać lekkoatletykę na syntetycznej bieżni. Wcześniej funkcjonowało tam boisko szkolne ze skateparkiem, który przeniesiono na prośbę mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 271, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 201-225 z 271

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:33:33] • [IP: 80.245.191.***]

Bez przesady z tą hałaśliwą siatką.Napewno byłoby głosno, gdyby grali w nocy, a dzienny hałas ulic rozprasza wszystko

do gościa z 8.41 • Piątek [27.11.2009, 09:32:45] • [IP: 79.175.200.**]

to nie prezydent je buduje. Raczej my podatnicy dzięki programowi Platformy Obywatelskiej

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 09:29:24] • [IP: 195.117.239.**]

Kiedyś spotkałem takie uliczne graffiti: LUDZIE! MYŚLTA! TO NIE BOLI! Teraz dopiero w pełni rozumiem tę ludową mądrość. Dzisiejsze młode pokolenie jest wyjątkowo nierozumne. A do wszelkich prób społecznych dyskusji podchodzi jak do konfliktów wojennych. No cóż? Umysł nieskalany myśleniem wyczynia cuda.

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:27:23] • [IP: 80.245.186.***]

niech grają przynajmiej mają jakieś zajęcie bo wdzisiejszych czasach to trudno żeby zauważyć że mają jakieś zainteresowania oprócz narkotyków i alkoholu.niech chłopaki się dobrze bawią

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:25:11] • [IP: 93.94.188.***]

Przeraza wiekszosc wpisów, przeczytajcie dokladnie co jest napisane w tym artykule.Gosc nie ma nic przeciwko boisku i na nim grajacych tylko o tandetne siatki czy az tak trudno zrozumiec

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:22:35] • [IP: 83.21.50.***]

deskorolki przeszkadzały, piłka przeszkadza !! , , FAK, , ramole

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 09:22:15] • [IP: 195.117.239.**]

A tak dla dobra sprawy każdy, kto się wypowiada na tym forum, niech przeczyta treść artykułu. Ale tak ze zrozumieniem. Chyba że z tym jest u was problem.

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:21:02] • [IP: 80.245.186.**]

Parodja, wiecej stadionow a nie cpanie i picie, dajcie dzieca i mlodziePozdrwiam was chlopaki

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:19:57] • [IP: 80.245.187.**]

Niech piz... zamkną bo przyjade i wyjaśnie delikwentowi... !!

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:18:36] • [IP: 88.156.232.**]

czyzby znow tym samym osobom przeszkadza boisko, wiec niech zamienia lub sprzedadza i zamieszkaja na odludziu, ludzie boisko jest przy szkole, moze i szkole przeniesc, skeytpark przeszkadzal rowniez mysle ze sa to tesame osoby, miasto pewnie stac na budowy zachcianek mieszkancow ktorzy nieprzewidzieli ze szkoly i jej boiska nieda sie zlikwidowac propozycja dla nich przesiedlcie sie.

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:18:23] • [IP: 77.114.106.**]

Myśmy kiedyś kopali piłkę bez boisk z siatkami, bez murawy i było ok. Na każdym podwórku była banda dzieciaków roześmianych i rozkrzyczanych. Pamiętacie?? To byliśmy my!! A teraz co?? Zapomniał wół..

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:17:43] • [IP: 93.94.184.**]

CISZA NOCNA OBOWIAZUJE OD GODZ. 22-6 RANO JAKAS NIE POWAZNA OSOBA

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 09:17:13] • [IP: 195.117.239.**]

Gościówa [IP: 93.94.184.**]! A ja na twoim miejscu na poważnie bym się zastanowił nad kupnem słownika ortograficznego.

leszcz • Piątek [27.11.2009, 09:16:59] • [IP: 80.54.123.***]

A tam całą noc grają? Może UM zmierzy pozim hałasu podczas standardowego kopa piłką w sieć. Jeśli pomiary wykażą" nadwyżkę" - może warto coś zaradzić, by wilk był syty i owca cała ;-)

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:14:34] • [IP: 93.94.184.**]

TO GDZIE MA MLODZIESZ GRAC NIDGDZIE WIECEJ COS TAKIEGO NIE MA. NAZEKACIE JAK MŁODZIESZ PIJE ALKOHOL I ZAZYWA NARKOTYKI TO ZLE A JAK BY CHCIALA SOBIE MLODZIEZ POGRAC W PILKE TO TEZ ZLE TO CO ONI MAJA ROBIC !! JAK TEMU PANU PRZESZKADZA TO NIECH SOBIE DOMEK JEDNORODZINNY WYBUDUJE !! DALEJ CHLOPAKI GRAJCIE SOBIE JA BYM TYM SIE WOGULE NIE PRZEJMOWALA

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 09:10:30] • [IP: 195.117.239.**]

Gościu [IP: 217.97.193.***]! Ciebie można by trzymać zakneblowanego w piwnicy z pożytkiem dla całego społeczeństwa. Jesteś zwykłym awanturnikiem i pieniaczem. Wywołujesz temat likwidacji wszystkiego, gdy tymczasem okoliczni mieszkańcy zastanawiają się tylko, jak wyciszyć siatki. Jesteś przykładem pokolenia JP II, zakłamany, fałszywy, a nuta populizmu w twoim bełkocie ma ci zjednywać poparcie. Bierz już teraz w swoje ręce stery władzy samorządowej, albo zresztą i władzy rządowej. Idealnie się do tego nadajesz. Będziesz rozwijał konflikty, jak żadna dotychczasowa władza. Gratulejszyn!

Tytus de zoo • Piątek [27.11.2009, 09:09:58] • [IP: 80.245.181.***]

Zacznijmy od tego że problem tkwi w tym że młodzież która gra na boisku zachowuje się wulgarnie, przekleństwa oraz hammstwo z ich strony jest na porządku dziennym, brak kultury sportowej.Nie dziwię się mieszkańcom, bo sam jak widzę i słyszę młodych grających w piłkę to aż czasami trzeba uszy zatkać.Także podzielam opinię mieszkańców.

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:09:36] • [IP: 80.245.188.**]

A jeżeli mnie poprawiasz, to jest grecka mitologia... pozdrawia...

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:08:38] • [IP: 217.97.199.*]

ludzie opanujcie sie przeszkadzaja wam dzieciaki na boisku to moze lepiej wam bedzie jak siada z fifka i browarem pod oknem to napewno ciszej bedziecie mieli

plsfr • Piątek [27.11.2009, 09:08:08] • [IP: 62.21.74.***]

"- Nie mam nic przeciw temu boisku, wręcz przeciwnie" - ech... aż się słynne kwiatki inż. Mamonia przypominają... :)

tomek • Piątek [27.11.2009, 09:07:53] • [IP: 92.42.112.***]

A może wkońcu ktoś się zainteresuje tym że połowa świateł na tym boisku nie świeci!! po co byłó robić to oświetlenie jak i tak prawie po ciemku chłopaki grają!!tylko u nas może być takie partactwo!! zróbcie coś z tym!! a może się połowe wygasza żeby nie było za jasno bo podobno za głośno już jest!! skandal

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:07:52] • [IP: 80.245.188.**]

Wiem 199.* w momencie naciśnięcia enter zrozumiałem mój błąd, nie wiem jak do tego doszło ? jest mi bardzo głupio i muszę przeprosić za użycie słowa nieuk. Po wciśniEciu enter nie wiedziałem jak mam zareagować na tą oczywistą gafę, i jest mi wstyd, ale gafa...

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:07:02] • [IP: 92.42.117.***]

Najpierw dzieci przeszkadzają a póżniej KATUJĄ psy bo im też przeszkadzają..

Gość • Piątek [27.11.2009, 09:06:29] • [IP: 95.129.228.***]

Proponuję przenieść mieszkańców na Warszów, a jeszcze lepiej na Karsibór.

Gość • Piątek [27.11.2009, 08:53:49] • [IP: 217.97.193.***]

chcecie żeby rodziło się więcej dzieci, bo kto będzie pracował na nasze emerytury, ale najlepiej żebyśmy je trzymali w piwnicy zakneblowane i związane i wypuścili dopiero do pracy, co? przedszkoli za mało, boisk jak na lekarstwo a najlepiej zlikwidować. .. to wbrew interesowi publicznemu. Mój postulat: kupcie sobie zatyczki do uszu !! i zajmijcie swoim życiem. Z mało tu czegokolwiek dla młodzieży, a jak się młodzież nudzi to wiadomo, nic mądrego to ie przyniesie.

Oglądasz 201-225 z 271
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■