POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.11.2009, 06:57:48] • Świnoujście

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

Od rana do późnego wieczoru hałasy dobiegające z boiska orlik nie dają mieszkańcom budynków przy ulicy Wilków Morskich i Kościuszki chwili spokoju.

Mieszkańcy skarżą się, że nie mogą otworzyć okna, bo metaliczny dźwięk jaki wydają przy uderzeniu piłką siatki zamontowane za bramkami jest nie do zniesienia.

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

- Nie mam nic przeciw temu boisku, wręcz przeciwnie - to dobry pomysł – mówi pan Patryk. - Tylko kto zamontował tak hałaśliwie siatki za bramkami – pyta mieszkaniec.
Orlika wybudowano rok temu. Młodzież gra tam w piłkę oraz może uprawiać lekkoatletykę na syntetycznej bieżni. Wcześniej funkcjonowało tam boisko szkolne ze skateparkiem, który przeniesiono na prośbę mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 271, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 151-175 z 271

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 11:06:49] • [IP: 195.117.239.**]

- Nie mam nic przeciw temu boisku, wręcz przeciwnie - to dobry pomysł – mówi pan Patryk. Jak macie problemy ze zrozumieniem słowa pisanego, to przeczytajcie chociaż ten fragment!

Gość • Piątek [27.11.2009, 11:04:45] • [IP: 80.245.180.***]

No to orlika tez nam przeniescie ; o haha zawsze cos wymysla; ]

Gość • Piątek [27.11.2009, 11:03:12] • [IP: 195.117.222.**]

upierdliwym ludzom to nawet boisko i dzeci przeszkadzajom.

Gość • Piątek [27.11.2009, 11:02:41] • [IP: 93.94.186.***]

ńa warszow sie wyprowadzcie tam cisza spokoj !

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 11:00:35] • [IP: 195.117.239.**]

Gość [IP: 92.42.114.***]! To ty się uspokój (koniecznie przez " ó") i wskaż, do których ludzi się zwracasz! Kto tu jest przeciw dzieciom?

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:59:09] • [IP: 80.245.178.***]

Taka specyfika mieszkan... Mieszkam kolo promow i przeszkadza mi dzwonek co 20 minut... Zlikwidowac promy !!

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:59:04] • [IP: 80.245.189.***]

nie ma rady, trzeba eksmitować mieszkańców którym przeszkadza i będzie spokój:)

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:58:36] • [IP: 93.94.186.***]

mlodziesz najchetniej poslali byscie do parku by zachala klej ! dziweko szczelne okna se wstawcie cwoki za czasow komuny !

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:57:22] • [IP: 92.42.114.***]

najlepiej zeby mlodziez latala po parkach i klatkach pila? albo kradla? czy tez rozwalala? jezuuuu ludzie uspokujcie sie i przypomnijcie sobie jak wy byliscie dziecmi...jestescie strasznymi zrzzedami;/ wstyd!!

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 10:50:11] • [IP: 195.117.239.**]

Gość [IP: 80.245.187.**] domaga się likwidacji boiska. Zaje..ać go. (mam na myśli zajechać) Teraz widzicie, na czym polega głupota?

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:48:26] • [IP: 83.168.106.**]

jeśli istnieje taka możliwość to rzeczywiście należy złożyć inne siatki, ale z tego co się orientuję to są to standardowe siatki które pojawiają się na wielu boiskach np w szczecinie w okolicach domów mieszkalnych i jakoś nikt nie narzeka! To jest jedne miejsce dzięki któremu choć część młodzieży w Świnoujściu ma możliwość fajnego spędzania czasu!! Lepiej by było żeby włóczyli się wam po klatkach i palili skręty?!

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:48:11] • [IP: 80.245.187.**]

pierw pierdzielcom skytepark przeszkadzał, teraz boisko. Po likwidacji boiska będzie przeszkadzała młodzież bo biega i hałasuje. Czy młodzież też pójdzie do likwidacji?

turbodymoman • Piątek [27.11.2009, 10:46:56] • [IP: 95.49.174.***]

skatepark przenieśli boiska nie przeniosą więc ludzie niech się przeniosą.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:46:14] • [IP: 80.245.186.***]

Pomyślcie sobie boisko jest do gry a nie po to żeby było!!Często tam gram i takiego huku nie ma jakoś!!A jaki jest problem tym którym się nie podobają siatki metalowe to niech się zrzucą na zwykłe siatki i niech je zamontują!!

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:43:49] • [IP: 95.41.51.***]

metalowe barierki sa do du... to prawda, mozna sobie szybko zalatwic polke w ten sposob, ale mieszkancy zawsze beda mieli jakis problem, jak nie skate park to metalowe siatki, mamy rozleniwione spoleczenstwo i kazdemu cos przeszkadza.

Maślankiewicz • Piątek [27.11.2009, 10:42:08] • [IP: 195.117.239.**]

Drogie dzieci! W tym liściku o jedno was proszę: żebyście się co dzień myły, bo brudnych nie znoszę. Tak pisał kiedyś Julian Tuwim. Ja strawersuję jego rymy następująco: Szanowne ludzie na tym forumie! W miarę prostymi słowami proszę. Wpierw niech przeczyta każdy, kto umie, bo więcej głupich tekstów nie zniosę.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:41:31] • [IP: 80.245.189.***]

Dobry los nie jest sprzymierzeńcem bezczynnych. Tam znajdują się tylko bloki wojskowe. Wysiedlić ich do zielonych garnizonów - tam będą mieli trawkę i śpiew ptaków.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:41:14] • [IP: 195.117.222.***]

zawsze tak było, że starzy mieli jakiś problem.swego czasu u mnie na podwórku też problemem nie było to, że graliśmy w piłkę, ale że piłka odbita od murka wywoływała hałas...

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:38:00] • [IP: 93.94.188.***]

widze, ze jest tu kilku kumatych i myslacych ludzi co rozumieja sens tego tematu

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:35:00] • [IP: 217.97.199.*]

no to orlika też przeniosą tylko gdzie ?? pewnie na patelnie jak zwykle tym dziadom nic nie pasuje

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:33:23] • [IP: 80.245.180.***]

Jaki problem zamontować siatki z tworzywa sztucznego i nie będzie hałasu, a to że są one głośne to wiem, bo codziennie tam przechodzę.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:30:41] • [IP: 92.42.114.***]

a niech graja i mieszkancow glupot nie sluchaja!!

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:28:34] • [IP: 217.97.199.*]

Tak się składa, że Maślankiewicz zrozumiał artykuł w stu procentach, ponieważ chodzi jednak o te metalowe siatki, nie o samo boisko.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:28:03] • [IP: 80.245.189.***]

O tym, czym jest młodość ' uświadamia sobie człowiek - niestety - nie w latach gdy naprawdę jest młodym ' lecz grubo póżńęj 'gdy tej młodośći pozostało w nim już bardzo niewiele. I wtedy jest śię jak ktoś'kto chciałby gwałtem zatrzymać i wywrócić świat- a rozum ucieka wraz z wiekiem.Póki żyjemy wśród ludzi bądzmy ludzcy.

Gość • Piątek [27.11.2009, 10:26:51] • [IP: 217.97.193.***]

i co teraz, skoro przepisy nakazują takie siatki to jakie jest rozwiązanie?? może zlikwidować boisko? ehh. .. miasto nam pięknieje

Oglądasz 151-175 z 271
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■