POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.11.2009, 06:57:48] • Świnoujście

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

Od rana do późnego wieczoru hałasy dobiegające z boiska orlik nie dają mieszkańcom budynków przy ulicy Wilków Morskich i Kościuszki chwili spokoju.

Mieszkańcy skarżą się, że nie mogą otworzyć okna, bo metaliczny dźwięk jaki wydają przy uderzeniu piłką siatki zamontowane za bramkami jest nie do zniesienia.

Mieszkańcy z Kościuszki chcą ciszy i spokoju

fot. Sławomir Ryfczyński

- Nie mam nic przeciw temu boisku, wręcz przeciwnie - to dobry pomysł – mówi pan Patryk. - Tylko kto zamontował tak hałaśliwie siatki za bramkami – pyta mieszkaniec.
Orlika wybudowano rok temu. Młodzież gra tam w piłkę oraz może uprawiać lekkoatletykę na syntetycznej bieżni. Wcześniej funkcjonowało tam boisko szkolne ze skateparkiem, który przeniesiono na prośbę mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 271, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 251-271 z 271

Pumba • Piątek [27.11.2009, 07:59:05] • [IP: 79.162.125.***]

Byl skatepark to bylo zle zabrali, jest boisko(mlodziez zamiast palic i cpac uprawia sporty, powinni zrobic nie jedno a kilka takich boisk) mlodziez niewie co ze soba zrobic i z nudow robia rózne glupie rzeczy...Zdejma płot to i tak ludzie beda narzekac ze dzieciaki glosnia sie wydzieraja i tak zle i tak nie dobrze/Ludzie zastanowciesie...

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:55:11] • [IP: 93.94.188.***]

Tu chodzi tylko o ten bubel o te siatki, nikt nie ma nic przeciwko graniu w pilke przez mlodziez, no i te pieski srajace obok, zobaczycie latem jaki bedzie smród

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:54:04] • [IP: 92.42.118.***]

jak im się nie podoba to zawsze można grać między blokami ciekawe co wtedy powiedzą, jak im nie pasuje mieszkanie w bloku w mieście to nie się wyprowadzą na wieś bo tam takich boisk jeszcze nie zbudowali bzdura !!

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:53:00] • [IP: 93.94.188.***]

Ludzie czy Wy umiecie czytac ze zrozumieniem??!!Mieszkaniec wyraznie pisze, ze nie ma nic przeciwko Orlikowi a nawet jest za tylko te hałasujace siatki, obok mieszka moja ciotka i faktycznie odglos od tych siatek jest bardzo głosny.Facet nie jest upierdliwy

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:49:26] • [IP: 83.15.113.***]

Do lasu się wyprowadź, tam będziesz miał ciszę !!

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:49:15] • [IP: 80.245.178.**]

W miescie z reguły jest hałas.Samochody, ludzie itp...Kto chce ciszy to albo zamieszkac w strzeżonym osiedlu albo na wsi...Ja też mieszkam w miejscu gdzie jest duży ruch a więc i hałas.Nie stać mnie na zaciszne osiedle lub domek więc nie narzekam i ciesze sę z tego co mam..Pozdrowienia dla normalnych:)

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:47:13] • [IP: 77.114.67.***]

Widzę, że większość komentujących ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jasno mieszkaniec tego osiedla powiedział, że boisko jako takie mu nie przeszkadza a jedynie bubel jak został zamontowany w postaci siatki ochronnej. A wy wszystko widzicie przeciwko młodzierzy. Trzeba jedynie w ramach reklamacji wyegzekwować od firmy budowlanej wymianę siatek i będzie ok.

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:46:15] • [IP: 88.156.234.***]

Nie do zniesienia to sa pieniacze!

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:45:27] • [IP: 80.245.178.**]

Jestem mieszkańcem ul. T. Kościuszki od 20 ponad lat i cieszę się bardzo że nareszcie coś dla tej młodzieży zrobiono. Nie rozumiem o co ludziom chodzi. Czy ci starsi mieszkańcy zapomnieli jak to było za ich czasów. Oni zawsze byli tacy święci, tacy grzeczni, tacy spokojni, mili, uczynni itd.. Ludziska zastanówcie się nad sobą i przestańcie się czepiać. A jak coś macie do tej młodzieży(tej złej) do zastanówcie się kto ich wychowuje.Gdzie wy rodzice jesteście.To wy je wychowujecie.

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:35:17] • [IP: 95.129.226.***]

więcej hałasu robią psy szczekające na balkonach, to nieprawda że dzieciaki hałasują, zawsze znajdzie się jakaśMen której wszystko przeszkadza a sama wyprowadza psa na cudzy trawnik!itp!

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:34:28] • [IP: 217.97.193.***]

zrobmu nakaz gry wpilke na orliku balonem... wtedy medzie cicho ; o. .. glupoty..ale jeszcze sie taki nie urodzil co wszystkim by dogodzil..

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:33:23] • [IP: 80.54.123.***]

Zamiast sie cieszyć, że dzieciaki mają zajęcie, nie ćpają, nie rozrabiają, to znowu malkontenci sie odezwali, to uszy zatkajcie, tam ok 22 i tak nikogo juz nie ma

zbulwersowany • Piątek [27.11.2009, 07:31:05] • [IP: 93.94.185.***]

JAK SIE NIE PODOBA TO SIE WYPROWADZIC SPOLECZNIAKI!! JUZ NA 2 OSIEDLACH ZROBILISCIE PARKINGI A KOSZE STOJA NA TRAWIE TO JA SIE PYTAM GDZIE * MAJA GRAC? SATE PARK TRZEBA BYLO ZYSTAWIC I PO KLOPOCIE, GLUCHE ODGLOSY ZAGLUSZYLYBY METALICZNE I BY BYLO GIT ALE BO * EMERYTOM NIC * NIE PASUJE

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:28:42] • [IP: 217.97.199.**]

Przeszkadzał im skatepark, przeszkadza Orlik. Czy jest coś dla młodzieży co nie będzie przeszkadzało mieszkańcom? Może niech mieszkańcy zrobią listę takich rzeczy, abyśmy wiedzieli co budować, aby delikatnych uszu nie razić...

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:28:25] • [IP: 192.168.250.***]

Mieszkańcy z ulicy Kościuszki załatwili już kiedyś rolkarzy :-)

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:27:26] • [IP: 80.245.186.**]

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:10] • [IP: 87.249.86.**] to najlepiej zeby mieszkańcy robili wszystko za swoją kasę

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:24:01] • [IP: 92.42.113.***]

Mieszkancy chca ciszy i spokoju a co z tymi dzieciakami gdzie maja grac w piłke itp. Sport to zadkosc w tych czasach gdzie zadza narkotyki i alkochol. . A Społeczniaki beda mieli spokoj jak odejdą na wieczny odp

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:18:15] • [IP: 80.245.181.**]

To najlepiej zlikfidowac zebysmy nie mieli gdzie grac

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:10:47] • [IP: 87.249.86.**]

Dzieciaki musza gdzies grac. A mieszkancy zamiast walczyc i ograniczac mozliwosci uprawiania sportu przez mlodziez powinni pomyslec jak rozwiazac ten problem. Moim zdaniem powini sie zorganizowac, zebrac pieniadze i kupic zwykla siatke rybacka. Taka siatka rozwieszona na dobudowanych do obecnego plotu ramionach wystarczajaco amortyzuje niepotrzebny metaliczny dzwiek

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:08:14] • [IP: 80.245.186.**]

bo gdzie jest ściana wygłuszająca? jaki wniosek? ktoś robił projekt ale widać się na tym nie zna

Gość • Piątek [27.11.2009, 07:07:27] • [IP: 80.245.186.**]

to prawda, przechodzę tamtędy czasem i tez się kiedyś zastanawiałem jak ludzie mogą tam zyć jak im ktoś pod oknem wali piłką w siatkę czy te słupki, hałas niemiłośierny - ale tak to jest jak nie ma dobrych fachowców

Oglądasz 251-271 z 271
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■