POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.11.2009, 13:37:31] • Świnoujście

Stanisław Możejko oddał klucze do domu

Stanisław Możejko oddał klucze do domu

fot. Sławomir Ryfczyński

Dziś w samo południe były prezydent przekazał pracownicy Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej klucze do mieszkania w kamienicy przy placu Wolności.

Tym samym skończyła się eksmisja słynnego polityka. Próbował ją przeprowadzić już dwa tygodnie wcześniej komornik, który na miejsce przybył w asyście kilku policjantów. Po negocjacjach z byłym prezydentem, obiecał przełożyć ją do dzisiaj.

Stanisław Możejko oddał klucze do domu

fot. Sławomir Ryfczyński

W zamian Stanisław Możejko zobowiązał się bez oporu oddać klucz do mieszkania w którym mieszkały jedynie jego dzieci, które wyjechały już ze Świnoujścia.

- Chciałem zrobić to w samo południe, nie bez powodu. 12 listopada o godzinie 12 – mówi.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 146, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-146 z 146

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:46:29] • [IP: 94.254.215.**]

Pan Możejko zawsze jest taki ĘĄ, a jak przyszło co do czego, to wyszło szydło z worka. .. powinien się zapaść pod ziemię chcąc wyłudzić 30 000 pln niezapłaconego czynszu. WSTYD PANIE MOŻEJKO! WSTYD!

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:45:43] • [IP: 80.245.190.*]

Obecnie nikogo nie można eksmitować donikąd. Dłużnik, który nie będzie miał prawa do lokalu socjalnego lub tymczasowego będzie mógł domagać się przyznania takiego lokum. Pomieszczenie tymczasowe musi spełniać następujące warunki: - nadawać się do zamieszkania, - ma posiadać co najmniej 5 m kwadratowych powierzchni mieszkalnej na osobę, - musi znajdować się w tej samej lub pobliskiej miejscowości ”jeżeli zamieszkanie w tej miejscowości nie pogorszy nadmiernie warunków życia osób przekwaterowywanych”. PODSTAWA PRAWNA: Rozporządzenie ministra Sprawiedliwości z dnia 26 stycznia 2005 r./Dz.U. nr 17, poz.155.

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:41:49] • [IP: 80.245.185.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ktos • Czwartek [12.11.2009, 14:41:44] • [IP: 88.156.233.***]

, , oddal klucze do domu"hmm toc to musi byc chyba inaczej...

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:41:23] • [IP: 80.245.190.*]

Podobno juz nie ma eksmisji na bruk ??

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:41:14] • [IP: 217.97.193.***]

...przykra sytuacja...

slusarz:)) • Czwartek [12.11.2009, 14:35:54] • [IP: 88.156.233.***]

zdjecie klucza rewelacha...

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:29:05] • [IP: 195.117.222.***]

GDZIEŚ PAN KUPIŁ TĘ KURTECZKĘ PANIE RADNY, IDEALNIE PASUJE DO KRAWACIKA

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:26:35] • [IP: 80.54.123.***]

to pewnie piekne mieszkanie w centrum miasta, ucieszy sie jakaś rodzinka

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:22:34] • [IP: 83.21.17.***]

RAPORT Z WYKONANIA ZADANIA. DYREKTOR ZGM (z nieukrywaną satysfakcją) MELDUJE „WÓJTOWI” : „ panie prezydencie, zadanie zostało wykonane, zgodnie z poleceniem, były prezydent Miasta - został wyrzucony na 1 miesiąc do baraku, przy Jachotwej, a w połowie grudnia br. (ZIMA BĘDZIE OSTRA) - idzie na bruk”. .. „Nie mamy obowiązku szukać (mu) lokalu socjalnego, ponieważ („nasz”) sąd nie nakazał tego w wyroku.”. WIDAĆ SATYSFAKCJĘ OBU STRON DIALOGU, I DYREKTORA ZGM, I WÓJTA. TO DLA NICH wielki dzień i PREZENT, DLA UCZCZENIA 92- ROCZNICY WIELKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ ! Nie będzie nam tu teraz skakał, jakliś „wywrotowiec i solidaruch”. Razem zrobimy z nimi wszystkimi porządek, nieprawda pani dyrektor ?! Trzeba przecież zebrać spore środki finansowe na umorzenie należności podatkowych, dla swoich towarzyszy, no i na wypłatę odszkodowań, za bezprawnie złupione czynsze od mieszkańców ! W ODDALI WIDAĆ, WIELKI TOCZĄCY SIĘ W ICH KIERUNKU – WALEC DROGOWY.

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:15:59] • [IP: 83.19.184.**]

ehh. ... mam tylko nadzieję, że to mieszkanie otrzyma rodzina której naprawdę się należy

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:13:55] • [IP: 80.245.187.***]

Ciekawe czy będzie tez w BBC i CNN trzeba powiadomić cały świat :) Kolejna wstrząsająca informacja.

Gość • Czwartek [12.11.2009, 14:10:05] • [IP: 92.42.117.**]

to pan Możejko teraz bedzie ladał do miasta az z Jachtowej...

Gość • Czwartek [12.11.2009, 13:56:36] • [IP: 174.142.104.**]

Tia, pewnie dostanie ten lokal osobnik podobny do męża skarbniczki miasta. Biedny, bo posiadający tylko jedno mieszkanie żony która zarabia tylko 133202, 25 zł rocznie w urzędzie. Więc aby wynagrodzić wierną służbę i te marne zarobki w urzędzie żmuras takiej osobie przydzieli to mieszkanie.

Gość • Czwartek [12.11.2009, 13:56:08] • [IP: 212.219.5.**]

i po co robic z tego afere?

Gość • Czwartek [12.11.2009, 13:55:51] • [IP: 217.97.199.***]

DO BARSKU TO WSTYD WŁADZA MIASTA NIEMOGŁA ZAPEWNIC LOKALU NA MODRZEJEWSKIEJ!

Gość • Czwartek [12.11.2009, 13:52:10] • [IP: 217.97.193.***]

"słynnego polityka" - buahahahha ;) A zdjęcie z kluczem już zgłosiłem do World Press Photo ;)

Gość • Czwartek [12.11.2009, 13:51:53] • [IP: 88.156.233.**]

tak to jest mieszkac w komunistycznym panstwie

Pigwa • Czwartek [12.11.2009, 13:50:57] • [IP: 93.94.186.***]

No większość to takie tłuki nieuki - walą w klawiaturę aby walić! Poczytaj najpierw materiały, ze zrozumieniem oczywiście a potem pisz ale nigdy odwrotnie!! W jakim baraku?? Ot pokolenie neostrady :(( ( żałosne

Gość • Czwartek [12.11.2009, 13:43:25] • [IP: 80.245.189.*]

no to sobie ladna opinie byly prezio zrobil :) prezio mieszkajacy w baraku, jakby wczesniej nie mogl pomyslec o kupnie mieszkania chyba bylo go stan na kredyt

Gość • Czwartek [12.11.2009, 13:43:07] • [IP: 88.156.232.**]

czy mieszkanie dostanie ktos z kolejki czy ten lokal i jego metraz i lokalizacja dostanie znajomek

Oglądasz 126-146 z 146
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■