POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [05.11.2009, 19:05:51] • Świnoujście

Pan Aleksander ma swoje ulotki

Pan Aleksander ma swoje ulotki

fot. Sławomir Ryfczyński

Jakiś czas temu rozdawał, jak twierdzi, bezpłatne mapki miasta. Widzieliśmy jednak, że niektórych turystów kasuje. Tłumaczy, że były to dobrowolne „napiwki”. Teraz stara się uczciwie zarobić na życie. Pokazuje nam, że ma własne, laminowane ulotki. Rozdaje je i opowiada o mieście.

Prosimy Czytelników o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy. Zupełnie niepotrzebnych. Pan Aleksander jest miłym i spokojnym człowiekiem. Sam przyznaje, że ma problem z uzależnieniem. Stara się z tym walczyć.

Ważne jest to, że nikomu nie szkodzi, nie przeszkadza. Grzecznie wykonuje, jak podkreśla, swoją pracę.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 78

EdekOdKredek • Piątek [06.11.2009, 07:46:14] • [IP: 80.54.123.***]

Pan Aleksander i tak jest lepsza reklama dla miasta niz komenatzre na iswinoujscie:)

Gość • Piątek [06.11.2009, 07:29:30] • [IP: 88.156.235.***]

a gdzie jest jego kumpel ''ten w okularkach.

Gość • Piątek [06.11.2009, 07:23:14] • [IP: 89.78.156.***]

Jego inteligentny wyraz twarzy mowi sam a siebie - 'wizytowka' naszego miasta, wlasnie po takich" wizytowkach" oceniaja nas za granica jako pijaczkow i cwaniaczkow.

Gość • Piątek [06.11.2009, 07:01:39] • [IP: 193.213.104.***]

Kolo jest ok, poczciwość ma wypisaną na twarzy.

Goja • Piątek [06.11.2009, 00:49:45] • [IP: 80.245.183.***]

i bardzo dobrze facio przynajmniej niedaje sie biedzie, niesiedzi i niezebra pod kościolem, zebranie jest wstydem a nie to co robi ten facio, w dodatku wyglada czysto i zadbanie.

Bencwał Jeden • Piątek [06.11.2009, 00:23:49] • [IP: 83.31.191.***]

Żmuuureek uwaaażaj! Masz konkuręta za plecami! Nim się obejrzysz, spadniesz ze stołka.

Gość • Czwartek [05.11.2009, 23:35:06] • [IP: 193.200.150.***]

Goniłbym to Towarzycho aż furczy. Miły niemiły ale to wstyd !! jak taki ktoś chce kogoś zaprosić do naszego kurortu.Bracia Alberci wyślijcie swoich, będzie mała plaga.Każdy walnie oddechem i zaprosi do miasta. Nie lubię i nie zaakceptuję.

Gość • Czwartek [05.11.2009, 23:34:08] • [IP: 80.245.186.***]

turbodymomen rozdawal ulotki za darmo, pan Aleksander zawstydzil turbodymomena i rozdawal ulotki za napiwki:)

Gość • Czwartek [05.11.2009, 23:26:25] • [IP: 193.200.150.***]

Miły Pan no i co to naprawdę wizytówka miasta ? Coś tu nam uciekło

Gość • Czwartek [05.11.2009, 23:21:37] • [IP: 212.14.2.***]

Jak dla mnie to jest bardzo mily i serdeczny pan, czasem wpada na obiadki do chinskiej i zawsze jest uprzejmy i kulturalny.Wazne ze ma na siebie pomysl :) a nie jak niektore osoby co nawet w dzien zmarlych klecza na cmentarzu udajac chorych... Jak dla mnie super!:)

ryynio • Czwartek [05.11.2009, 23:15:21] • [IP: 83.249.19.***]

jakby nie bylo ambasador miasta...trzyma pewne standardy, okej, ciekawe tylko co opowiada i w jakich jezykach, urzad miasta powinien ustalic z tym panem wspólna wersje...lol

Gość • Czwartek [05.11.2009, 23:03:06] • [IP: 193.200.150.***]

No ja bym tu polemizował.Czy to naprawdę nasza najlepsza promocja ? Chwała za dobre chęci. Ale chyba to nie jest to co powinno się zobaczyć wkraczając do " NASZEGO " miasta.Trochę świata przejeździłem. Nigdzie tego" typu spraw" nie widziałem więc nie pochwalam !!

Gość • Czwartek [05.11.2009, 22:57:44] • [IP: 80.54.123.***]

O ile nie śmierdzi, to niech mu będzie...

Gość • Czwartek [05.11.2009, 22:56:20] • [IP: 92.42.112.***]

po rządach PO takich panów i pań pojawi się duuuzo więcej. JUż teraz zapowiadają jakieś głodowe emerytury za 20 lat. Szacunek dla p.Aleksandra za to, że potrafi dorobić sobie pare groszy na życie!

Kierownik Klubokawiarni • Czwartek [05.11.2009, 22:37:26] • [IP: 217.97.193.***]

W związku ze zdjęciem na głównej stronie portalu mam pytanie czy ten pan grał w wieczorynce Sąsiedzi?

Gość • Czwartek [05.11.2009, 22:12:17] • [IP: 217.97.199.*]

Niemcy lubią taki folklor, jest niezalezny, ręki żebraczej do Państwa nie wyciąga, szacun.

Gość • Czwartek [05.11.2009, 22:12:00] • [IP: 92.42.117.**]

Jest to wizytówka i tak o niebo lepsza od poziomu komentarzy na tym Portalu.

Gość • Czwartek [05.11.2009, 21:58:25] • [IP: 80.245.185.**]

oczy oczami ale czy to naprawdę wizytówka ? Jestem jakoś sceptyczny.

Gość • Czwartek [05.11.2009, 21:55:43] • [IP: 217.97.199.*]

jak ma problem to niech nie chleje, moczymorda

blekitek • Czwartek [05.11.2009, 21:44:55] • [IP: 88.156.233.***]

chyba przyznacie mi racje, ze niebieskie oczy sa piekne..jest w nich jakis czar i blysk...czasami

Gość • Czwartek [05.11.2009, 21:37:50] • [IP: 82.2.26.***]

Hehehe wzrokiem zawstydziłby TURBODYMOMENA :):)

Gość • Czwartek [05.11.2009, 21:34:42] • [IP: 83.21.225.***]

prawdziwy polak na swoim miejscu! co tu gadac:) brawo Olek!

Gość • Czwartek [05.11.2009, 21:21:41] • [IP: 80.245.189.***]

co wy gadacie wytwornia tych ulotek i mapek to konosa produkcja daje mu a on kase zbiera dla tej zmiji z placu koscielnego nie dosc ze ludzi nabija to tego pijaczyne wykozystuje do rozdawania niby darmowych ulotek pozdrowienia dla tego pana i jego pracodawcy konusa

Gość • Czwartek [05.11.2009, 21:18:17] • [IP: 92.42.114.***]

Jakie miasto taka twarz i tak jest piękniejszy od niejednego...

Gość • Czwartek [05.11.2009, 21:15:40] • [IP: 93.94.191.***]

kurde glodny jestem

Oglądasz 26-50 z 78
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■