POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [03.11.2009, 07:49:38] • Świnoujście

Są terroryzowani przez sąsiada

Są terroryzowani przez sąsiada

fot. Sławomir Ryfczyński

O tragicznej sytuacji, jaka często ma miejsce w bloku przy Modrzejewskiej 20 pisaliśmy wielokrotnie. Władze miasta obiecywały na ostatnim spotkaniu z mieszkańcami Warszowa, że eksmitowani zostali, albo będą lada moment, najgorsi lokatorzy. Niestety nie wszyscy. Wciąż docierają do nas sygnały, że życie tam to pasmo strachu.

Dostaliśmy w tej sprawie list od Czytelniczki. Pisze, że od jakiegoś czasu w bloku swoje biuro ma pani z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

- Na wejściu do jej biura ostatnio, a dokładnie w czwartek 22 października, ktoś markerem wypisał obraźliwe epitety. Sprawą zainteresowała się policja – opisuje nasza Internautka.

Jak dodaje na czwartym piętrze tego budynku w jednym z lokali mieszka rodzina, która dewastuje cały budynek i terroryzuje sąsiadów.

- Młody chłopak, w wieku niespełna 15 lat po pijanemu wybił szybę na klatce schodowej. Nie chodzi do szkoły. Gdzie w tym przypadku są władze szkoły, kurator, który ma się nim opiekować? ZGM nic nie robi żeby tą rodzinę uspokoić! – żali się Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-70 z 70

Gość • Wtorek [03.11.2009, 10:30:20] • [IP: 92.42.112.***]

przydzielając mieszkania na Modrzejewskiej władza powinna rozgraniczyć ludzi biednych ale uczciwych od bydła, pijaków i lumpów którym się robić nie chce. Należało wydzielić klatkę dla bydła a normalnych ludzi ulokować obok siebie żeby im lumpy nie przeszkadzały.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 10:27:29] • [IP: 83.21.150.**]

PROPONUJE TO ZAPŁACĘ JZA MIESIĄĆ M WYNAJMU POKOJU NP DLA URZĘDNIKÓW Z RATUSZA MIEJSKIEGO NIECH TROCHĘ POMIESZKAJĄ NA WARSZOWIE I ZOBACZĄ CO TO ZNACZY URZĄD MIASTA I FIRMY ZALEŻNE ZROBIŁY SOBIE TUTAJ" ZRZUT" LUMPIARSTWA ETC ALE DLACZEGO AKURAT NA WARSZOWIE??PROPONUJĘ, WYNIEŚĆ LUMPIARSTWO DO ŁUNOWA LUB PRZYTORU!!

Gość • Wtorek [03.11.2009, 10:15:15] • [IP: 80.54.123.**]

W KAMIEŃSKIM SOCJALU PROBLEM ROZWIĄZAŁ SIĘ SAM I TO JAK SKUTECZNIE.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 10:11:31] • [IP: 80.54.123.**]

pogonić tych meneli WSZYSTKICH a mieszkania sprzedać normalnym ludziom. Jak ktoś jest nierobem i kalectwem życiowym to niech idzie pod most. Dlaczego ludzie podatnicy maja utrzymywać tych meneli

Gość • Wtorek [03.11.2009, 09:43:53] • [IP: 80.245.189.***]

199-jeśli się nie mylę to" Sekret"ma tam swojego człowieka z monitoringiem-przynajmniej kiedyś tak było

Gość • Wtorek [03.11.2009, 09:22:24] • [IP: 195.117.222.*]

Uważam, że miejsce tego 15-letniego chłopaka jest nie w szkole, a w specjalnym ośrodku wychowawczym. Nikt z Was nie sądzi chyba, iż na lekcjach chłopak ten zachowuje się w sposób właściwy i nie przeszkadza kolegom i koleżankom, jak również nauczycielom. Taką sprawą powinni się zająć pracownicy socjalni i przy współpracy szkoły skierować sprawę do sądu dla nieletnich.

kobita • Wtorek [03.11.2009, 09:20:15] • [IP: 88.156.233.***]

nie wierze, ze nie ma wyjscia...

Gość • Wtorek [03.11.2009, 08:56:48] • [IP: 217.97.199.*]

cd..a MOPR nalezy natychmiast rozwiązać to chora instytucja jak zresztą wiele w naszym panstwie, albo zwolnic wszystkich i zacząć od nowa, ludzi m.łodych wykształconych zaangazowanych uczulonych na coraz bardziej szerzącą się biede i upadek, smutny to komentarz z naszego miasta

Gość • Wtorek [03.11.2009, 08:54:32] • [IP: 92.42.117.**]

a jak ten chłopak ma na imię??

Gość • Wtorek [03.11.2009, 08:52:54] • [IP: 217.97.199.*]

to fakt zgromadzenie w jednym miejscu tych ludzi to był fatalny błąd, a może jakas firma ochroniarska załozy tam swoją siedzibę i będzie opłacana przez miasto, kazdemu może zdazyc sie nieszczęscie, ale tym ktorzy chca z tego wyjsc nalezy pomoc zwłaszcza dzieciom, tak uwazam

Radykał • Wtorek [03.11.2009, 08:32:22] • [IP: 80.245.183.***]

To jest super pomysł. Niech plebs się ze sobą męczy:) lepiej niech tam siedzi sam plebs niż pomieszać to z warstwą średnią.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 08:27:19] • [IP: 93.94.184.***]

debil z tego sąsiada i do pierdla znim

Gość • Wtorek [03.11.2009, 08:26:22] • [IP: 93.94.184.***]

powiecie mi na której ulicy mieszka i numer mieszkania to pójdę tam i będzie mnie terroryzować aż nie będę żyć bo moja rodzina mnie nie chce!!

/\/\/\ • Wtorek [03.11.2009, 08:17:42] • [IP: 83.11.135.**]

Stachu idzie w gości na pogaduchy z trzema flakonami wina i ramką Fajrantów.

Czukcza • Wtorek [03.11.2009, 08:12:27] • [IP: 83.11.135.**]

Ludzie, ale Wy jesteście cieniasy●Niemożecie sobie poradzić z patologią?!●Złapać jednego, drugiego za ryj, wytarmosić do bólu, to się opamięta taka męta społeczna●Jak taka zakała będzie się powtarzać▬Powtórzyć terapie●Bezsęsu, meneli się bać, albo jakiś gówniarzy zapijaczonych co siły nie mają●Wezcie sprawy w swoje ręce, bo nim się tym zajmie ZGM, Policja czy Bóg wie co, to będzie już zapózno●

Gość • Wtorek [03.11.2009, 08:05:26] • [IP: 80.245.189.***]

na zgm nie ma co liczyc w tym i innych przypadkach niemiła załoga ofukane i zasiedziałe na swoich fotelikach.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 07:59:12] • [IP: 80.245.188.**]

Niestety wszedzie sa zakały-to był poroniony pomysł Tych biednych ludzi ''wrzucic do jednego wora''

............. • Wtorek [03.11.2009, 07:54:53] • [IP: 93.94.190.***]

nie przypominam sobie takiee ssytuacji zeby jeden lub drugi komus groziz wiec odpuscie sobie bo teraz to pogarszacie sprawe

Radykał • Wtorek [03.11.2009, 07:54:40] • [IP: 80.245.183.***]

Na ścianie JP - skrót od J**** Policje:) antypaństwowe miejsce. Niech się sami rządzą.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 07:53:20] • [IP: 93.94.190.***]

doskonale wiem ktora to rodzina i zapewniam ze mieszkaja tu gorsze osoby ktore powwinny juz dawno wyleciec na zbity pysk

Oglądasz 51-70 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■