POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [03.11.2009, 07:49:38] • Świnoujście

Są terroryzowani przez sąsiada

Są terroryzowani przez sąsiada

fot. Sławomir Ryfczyński

O tragicznej sytuacji, jaka często ma miejsce w bloku przy Modrzejewskiej 20 pisaliśmy wielokrotnie. Władze miasta obiecywały na ostatnim spotkaniu z mieszkańcami Warszowa, że eksmitowani zostali, albo będą lada moment, najgorsi lokatorzy. Niestety nie wszyscy. Wciąż docierają do nas sygnały, że życie tam to pasmo strachu.

Dostaliśmy w tej sprawie list od Czytelniczki. Pisze, że od jakiegoś czasu w bloku swoje biuro ma pani z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

- Na wejściu do jej biura ostatnio, a dokładnie w czwartek 22 października, ktoś markerem wypisał obraźliwe epitety. Sprawą zainteresowała się policja – opisuje nasza Internautka.

Jak dodaje na czwartym piętrze tego budynku w jednym z lokali mieszka rodzina, która dewastuje cały budynek i terroryzuje sąsiadów.

- Młody chłopak, w wieku niespełna 15 lat po pijanemu wybił szybę na klatce schodowej. Nie chodzi do szkoły. Gdzie w tym przypadku są władze szkoły, kurator, który ma się nim opiekować? ZGM nic nie robi żeby tą rodzinę uspokoić! – żali się Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 70

Gość • Wtorek [03.11.2009, 17:59:12] • [IP: 195.117.222.*]

tam nie mieszka nikt normalny, wszyscy chleją, jedni mniej inni więcej.najgorzej, że to dziadosto tak szybko się rozplenia, gimnazjalistki w ciąży szok

Niewolnik Systemu • Wtorek [03.11.2009, 17:41:20] • [IP: 83.31.192.**]

Naprawdę nie ma tam nikogo, kto by Go tam za ucho wytarmosił przez cały Warszów?

Gość • Wtorek [03.11.2009, 17:07:24] • [IP: 79.162.160.***]

Przez takich baranów to nasze osiedle ma bardzo nieciekawą opinie, barany jak by mieli sobie napalic w piecu to napeano baranie glowy inaczej napewno by mysleli, a jak robi im sie wygody i wszystko pod nos bo ohrona dla baronow musi byc, a normalni ludzie cierpia orzez baranow.

art'de'rue • Wtorek [03.11.2009, 16:32:01] • [IP: 77.65.60.***]

"Jak dodaje na czwartym piętrze tego budynku w jednym z lokali" - a może w tym lokalu dzielić albo odejmować? INTERPUNKCJA dziennikarzu.

smb • Wtorek [03.11.2009, 16:21:01] • [IP: 80.245.184.**]

hahaha jp na scianie

Gość • Wtorek [03.11.2009, 15:55:57] • [IP: 195.117.222.*]

o Pan Bolo wchodzi i zaraz bedzie spokoj na dzielnica hahaah

Gość • Wtorek [03.11.2009, 15:36:31] • [IP: 92.42.114.**]

, , Są terroryzowani przez sąsiada, , przez 15 latka hahah SR. on jeszcze nie ma 15 lat hahaha :D dobre :D Sorka nie ma u was w bloku jakiegos faceta za przeproszeniem z jajcami ?

Gość • Wtorek [03.11.2009, 15:10:38] • [IP: 93.94.184.***]

jak im tak robi to oni mu też tak robią a później zapytają miło ci jak powie że nie ta niech powiedzą nam też nie było miło i by już nie terroryzował ich

Gość • Wtorek [03.11.2009, 15:03:48] • [IP: 195.117.222.**]

do W11 z tm ;d

Gość • Wtorek [03.11.2009, 15:00:08] • [IP: 80.245.178.***]

hahahahahahaah

Gość • Wtorek [03.11.2009, 14:45:53] • [IP: 77.114.60.*]

A co zrobiono we Włodowie? Pamiętacie?? No to powodzenia :)

Gość • Wtorek [03.11.2009, 14:20:01] • [IP: 88.156.234.***]

187, a kopulowanie i rozmnazanie nastepnych degeneratow to rodzaj roboty, tylko bez kapoty.A za ta robote podatnicy placa potem !.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 14:05:06] • [IP: 88.156.234.***]

A za tych leni placimy my wszyscy w roznych lokalnych oplatach i podwyzkach oraz tzw.wyrownaniach rocznych.Tak nie moze byc dalej.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 13:58:46] • [IP: 80.245.187.***]

Na modrzejewskiej siedzi len, nic nie robi caly dzien. O wypraszam to sobie, co ja nic nie robie? A kto jp na murze napisał, a kto kuratorke z wymyślał, a kto plul na sasiadow, a kto dwie szyby w bloku rozwalil, a kto flaszke z kolega wypil...

Gość • Wtorek [03.11.2009, 13:49:09] • [IP: 92.42.117.***]

Ale to jp w serduszku na scianie jest slodkie hehehhehehehheheheheheh

Gość • Wtorek [03.11.2009, 13:36:28] • [IP: 88.156.234.***]

Jezeli miasto naraza obywateli na utrate zdrowia a nawet na zagrozenie zycia, to na co czekacie normalni mieszkancy budynku pseudo=socjalnego. Zbierac podpisy i do prokuratury, najlepiej zamiejscowej.

Front Masowej Zagłady • Wtorek [03.11.2009, 11:46:48] • [IP: 83.31.192.**]

Utylizować i przerobić na kompost, bo nie widze innego wyjścia.

Ni taki,ni owaki • Wtorek [03.11.2009, 11:40:57] • [IP: 83.31.192.**]

Tyle ludzi i się nie może uporać z jakimś elementem społecznycznym? To chyba jesteście jakieś popierdółki?!

Gość • Wtorek [03.11.2009, 11:40:06] • [IP: 80.245.178.***]

Sprywatyzować wszystko od A do Z zeby wszyscy wlacznie z Panem Radykalem zapomniel o slowie nepotyzm. Po drugie zlikiwdowac zasilki i inne dodatki dla nierobow, leni i cwaniakow. Zmniejszyc podatki o polowe, zwiekszyc wolnosci obywatelskie jednoczesnie diametralnie zwiekszajac kary za ich przekraczanie. Pijakow do budowy torow albo drog itd ZUS nieobiazkowy. Palaczy masochistow i innych wszelkiej masci ludzi szakodzacym sobie wylaczyc z darmowego leczenia. Panie Radykal pole do popisu jest, panstwo w obecnej formie jest po prostu smieszne. Niech Pan podczas kampanii wymieni chocby 2 postulaty to ma Pan moj glos. Pozdrawiam

Gość • Wtorek [03.11.2009, 11:38:59] • [IP: 80.245.190.***]

Współczuję tym lokatorom, wiem coś na ten temat bo mieszkam na ul.Krzywej gdziewiększośc mieszka porządnych ludzi ale no właśnie wsród tych wielu porządnych jest kilka rodzin patologiczych krórych równiez należałoby eksmitować!! Pozdrawiam

Gość • Wtorek [03.11.2009, 11:13:47] • [IP: 83.21.150.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [03.11.2009, 10:44:37] • [IP: 217.97.199.**]

trzeba zrobic jak lincz we włodowie wtedy się tym zajmą, poprostu musi ktoś życie stracic zeby się tym zajęli, współczuję...

Radykał • Wtorek [03.11.2009, 10:41:53] • [IP: 80.245.183.***]

112 to ponad siły urzędasów sldowskich. Oni nadal żyją w jaskini komunistycznej uważając, że wszyscy ludzie są równi i mają mieć równe prawa. Tymczasem plebs nędzny nigdy nie powinien mieć równych praw ani ta gówniarzeria co gada HWDP. Oni powinni harować za darmo na reszte społeczeństwa.

Gość • Wtorek [03.11.2009, 10:41:28] • [IP: 92.42.118.***]

no to co poczekamy az kogos zabije...

Gość • Wtorek [03.11.2009, 10:36:47] • [IP: 92.42.117.***]

nie wierze ze prawo jest w tym przypadku bezsilne, to nasi urzednicy sa poprostu bezsilni

Oglądasz 26-50 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■