POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [27.10.2009, 05:46:46] • Świnoujście

Pracownicy się boją

Pracownicy się boją

fot. Czytelnik

Nasi Czytelnicy, pracujący w duńskiej firmie, która dzierżawi tereny po byłej Odrze, skarżą się na ciężką sytuacje firmie. Po opisanym przez nas incydencie, z upadkiem ogromnej pompy do betonu, do jakiego doszło w zeszłym tygodniu, zaczęły się podejrzenia i oskarżenia. Szefostwo usilnie próbuje się dowiedzieć, kto wysłał zdjęcia do mediów i opowiedział o sytuacji.

Tę kwestię próbowano także wyciągnąć od nas. Naszym informatorom zastrzegamy zawsze anonimowość. Tym bardziej, że opisana sytuacja była relacją naocznych świadków, potwierdzoną zdjęciami.

- Nas wciąż o to wypytują. Chodzą plotki, że ktoś może stracić pracę – mówią pracownicy. – Czujemy się zastraszani!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 73

Gość • Niedziela [01.11.2009, 19:18:09] • [IP: 217.97.193.**]

czyja była pompa??czyj operator??tego wina!!

Gość • Piątek [30.10.2009, 19:46:02] • [IP: 80.54.123.**]

ludzie o co wam chodzi jak wam tak zle to sie zwolnijcie i czesc skoro dalej pracujecie. .wasza decyzja

Gość • Piątek [30.10.2009, 08:38:09] • [IP: 80.245.176.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [30.10.2009, 08:28:10] • [IP: 80.245.176.***]

Pewnie to wina tego pajaca *-on tam kosi niezłą kasę zatrudniając ludzi bez doświadczenia i papierów.Kreci wałki pod nosem nas wszystkich-kaszub pierdo...

Gość • Czwartek [29.10.2009, 09:54:49] • [IP: 93.94.185.***]

wystarczajaco dobrze zarabiacie, jest bar tam w ktorym mozna za 10zl naprawde dobry obiad kupic, tylko niemowcie ze was nie stac

Gość • Środa [28.10.2009, 23:00:05] • [IP: 80.245.190.***]

Jasne jest że w stosunku do firmy należy byc lojalnym. Tego oczekuje każdy pracodawca. Chyba nie trudno to zrozumieć? Kiedy sie tego nauczymy?

Gość • Środa [28.10.2009, 16:59:55] • [IP: 93.94.186.***]

dalej po 12h tam pracujecie bez cieplego posilku ktory powinna firma zapewnic ?

Ga.... • Środa [28.10.2009, 15:56:45] • [IP: 83.168.84.***]

list do" Przyjaciółki" napisz jak Ci źle i czujesz sie zastraszany !!

Gość • Środa [28.10.2009, 13:48:10] • [IP: 80.54.123.***]

żal mi was wszystkich...nadajecie się tylko do pisania (bez zasad pisowni) a nie do pracy...

Zainteresowany • Środa [28.10.2009, 11:25:46] • [IP: 80.245.180.***]

JA w tym temacie się wypowiem jakie tam były warunki a i fotki z uszkodzonego dźwigu po burzy w nocy też posiadam jest ujęte na zdięciach jak są wyrwane silniki i pomiażdżona gruba stal dźwigu oraz jak betonowe kolce przeciwagi się przechyliły wyraźnie widać że o mały włos a wielki żuraw by się przewrócił. Ale to za kilka dni na razie nie będę ujawniał większych szczegułów zwązanych z tą firmą ponieważ się boje i mam obawy.

Gość • Środa [28.10.2009, 00:24:58] • [IP: 86.40.57.**]

ZAPYTAJCIE MIETKA ON BEDZIE WIEDZIAL WSZYSTKO

Gość • Wtorek [27.10.2009, 21:25:31] • [IP: 92.42.118.***]

bój sie prezes

dzwonek:) • Wtorek [27.10.2009, 20:04:36] • [IP: 95.129.224.***]

wielkie pozdrooooo

Gość • Wtorek [27.10.2009, 18:40:22] • [IP: 95.41.57.**]

Ja widzialem jak tyraja, dzionki, nocki na deszczu i chlodzie, wiec i kasa im sie nalezy, duny za taka robote brali by 10 razy wiecej.Wszyscy Duny Polaczkow maja za nic, tania sila robocza, a za pompe pewnie im ubezpieczenie zwroci, bo oni wszyscy sa ubezpieczeni od takich roznych wypadkow.

Gość • Wtorek [27.10.2009, 16:29:21] • [IP: 80.245.189.***]

185-człooowieku...ja rozumiem że ci tam nieźle płacą ale proszę cię przestań już tak nachalnie w dupe włazic, zachowaj chociaż pozory godności

Gość • Wtorek [27.10.2009, 16:15:54] • [IP: 93.94.185.***]

do roboty nieroby

Gość • Wtorek [27.10.2009, 16:13:18] • [IP: 217.97.199.*]

uprzejmie donosze hehe najlepiej nic nie mowic a jak ktos zginie przy pracy albo zostanie ranny to jego wina?? psychole

Gość • Wtorek [27.10.2009, 14:47:53] • [IP: 93.94.185.***]

i co nie wiadomo kto byl przy pompie wtedy??przesluchajcie te osoby, ten ludek widoczny na zdieciu napewno widzial wszystkich, za szmaty go...tymbardziej widac ze ktos stal za pompa ztylu, niech ma odwage sie przyznac, tak jak mial odwage wyslac te zdiecia, p.Moniko zaufala pani ludziom a oni to zaufanie zniszczyli przykre to jest, ale co nas nie zabije to nas wzmocni

Gość • Wtorek [27.10.2009, 14:25:29] • [IP: 217.97.199.**]

ja zrobiłem zdjęcia i opowiedziałem tą sytuację!! i co mi panie prezes zrobisz wypłate szykuj bo koniec miesiąca się zbliża!!hehehehehe bede robił więcej zdjęć

Gość • Wtorek [27.10.2009, 13:42:50] • [IP: 80.54.123.***]

piszecie a nikt z was tu nie był i nic nie widział, mądrale do pracy sie weżcie

Gość • Wtorek [27.10.2009, 13:29:08] • [IP: 80.245.189.***]

bo zioło i krajówa są kosztowne

Wodnik Szówarek • Wtorek [27.10.2009, 13:03:35] • [IP: 83.25.183.***]

To prawda, że tam zarabiają po cztery tysiące i więcej?Bo z tego co wiem, to znam takich co i więcej wyciągają miesięcznie, ale jak co do czego to łażą i daj zapalić i pożycz i są bez grosza przy duszy●

Gość • Wtorek [27.10.2009, 12:53:27] • [IP: 80.245.190.**]

przecież oni w grudniu już zwijają interes :) Zagraniczne firmy są zwolnione 5 lat z podatku :) a ta dodatkowo jeszcze jest w strefie wolnocłowej... wałek na wałku. Tak jak pisałem w grudniu kończą działalnośc

Gość • Wtorek [27.10.2009, 12:43:17] • [IP: 88.156.234.***]

Trzeba bylo pilnowac aby nie doszlo do katastrofy !. I prezesy powinnny sie cieszyc ze nikt powazniej nie ucierpial !. Bo dopiero bylaby afera i trzepanie firmy.

Gość • Wtorek [27.10.2009, 11:17:08] • [IP: 80.245.189.***]

a to ciekawe. ..Większośc firm płaci sporą kasę za reklamę a ci nie chcą zbędnego rozgłosu.Co oni tacy skromni?Może mają coś do ukrycia?...

Oglądasz 1-25 z 73
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■