POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.10.2009, 14:41:14] • Międzyzdroje

Dzik wybiegł przed forda. Zwierzę nie żyje

Dzik wybiegł przed forda. Zwierzę nie żyje

fot. Sławomir Ryfczyński

Pasażerowie tego wypadku mieli dużo szczęścia. Duży dzik wybiegł nagle pod koła samochodu ford mondeo.

Do wypadku doszło na drodze nr 3 tuż za Międzyzdrojami. Kierowca jechał z żoną i dzieckiem do Świnoujścia. Kierujący cudem uniknął poważniejszego wypadku. Dzik niestety zginął na miejscu. Zazwyczaj samochody po zderzeniu z leśną zwierzyną lądują w najlepszym wypadku w rowie. Tym razem dzięki przytomności i umiejętności kierowcy wypadek skończył się szczęśliwie dla ludzi. Kierowca w ostatniej chwili zahamował, zwierzę uderzyło o prawy bok samochodu. Siła uderzenia była tak wielka, że dzik zginął na miejscu. Martwe zwierzę zabrali leśnicy. Przez kilkanaście minut ruch odbywał się wahadłowo.

Źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 110, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 110

Gość • Środa [29.06.2011, 10:15:35] • [IP: 178.36.239.***]

nie no nie moge, wybiegnie taki na droge człowiekowi jeszcze szkod narobi

Gość • Sobota [31.10.2009, 08:56:03] • [IP: 80.50.54.**]

bardzo dobrze ze dzika niema panoszy sie takei cos i czlowiek nie moze jezdzic normalnie dziki do lasu z dala od miasta

Zainteresowany • Środa [28.10.2009, 11:44:34] • [IP: 80.245.180.***]

Zamiast ogrodzić drogę przed zwierzętami to nic by się zwierzowi nie stało a tak wiadomo na nic nie ma kasy (to na co oni biora kase z unii? :)) a tak biedny dziczek nie żyje leże w kałóży krwi mogliby sobie jeszcze foto pamiątkowe zrobić:) człowiek silny ma samochód a zwierze ma tylko ciało od natury a pożywienie co w lesie znajdzie ale jak by człowiek wlazł w świat dzika to lężał by na próchnicy jak ten dzik na tym foto na ulicy. Każdy się tylko człowiekiem przejmuje a nie dzikimi zwierzętami dramat tego świata.

Gość • Środa [28.10.2009, 09:24:51] • [IP: 80.245.191.***]

biedactwo szkoda mi tego dzika a ten * mogl wolniej jechac albo sie zatrzymac przez wlasnie takich ludzi zwierzeta umieraja kurwa skurwysyn jeden jak go dorwe to go poprostu go zajebie cwela jebanego plakac mi sie chce zwierzeta to moja MIŁOŚĆ bez nich nie mam po co zyc bo mi sie robi ich zal biedactwo gdybym mogla mu przywrocic zycie * mac pamietaj dziku zawsze bede z toba i *kocham cie maly ale to i tak ci nie przywroci zycieKOCHAM WAS ZWIERZĘTA PAMIENTAJCIE ZAWSZE BENDE Z WAMI...K.W

Frankenstein • Wtorek [27.10.2009, 14:39:21] • [IP: 92.42.117.***]

Zgadzam się z ` Wodnik Szówarek, Ludzie przeżyli Ale zwierzęta też mają uczucia i to jest prawda a są ludzie którzy torturują zwierzęta np. Trzymaniem po 5 w 1 boxie w schronisku -Ale to jest wina ludzi którzy pożucają pieski i Kotki ; (Schroniska i kliniki nie mają pieniedzy na potrzeby dla zwierząt A prezydenci itd. zabawiaja sie na weselach ; / Kto powie ze tak nie jest, jest zwykłym człowiekiem bez uczuć ; /

Gość • Wtorek [27.10.2009, 14:16:21] • [IP: 93.94.184.***]

dużo krwi pęknięte opony i dętki i duże zwierz i duże kąsekwęcje z tego

Gość • Wtorek [27.10.2009, 14:04:08] • [IP: 80.54.123.***]

Dzik jest dziki, Dzik jest zły Dzik ma bardzo ostre kły

Wodnik Szówarek • Wtorek [27.10.2009, 11:22:58] • [IP: 83.25.183.***]

Ludzie ! Jesteście jakimiś paranoikami●Martwicie się o dzieci, a nie macie zielonego pojęcie jakie strony odwiedzają te wasze pociechy●Jak was obrzydza taka fotka, to na jakiego grzyba się wpatrujecie w nią!Może chociaż strona rotten.com was ostudzi●Szkoda dziczka, a kierowca mógł jeszcze szybciej cisnąć●

leszcz • Wtorek [27.10.2009, 10:14:19] • [IP: 80.54.123.***]

Przejścia pod drogą dla ZWIERZĄT to wybudować potrafią, a tunelu dla LUDZI już nie. Dziwne...

... • Wtorek [27.10.2009, 09:50:31] • [IP: 88.156.233.***]

Biedny dzik ;)

Gość • Wtorek [27.10.2009, 09:46:12] • [IP: 217.97.193.***]

Jak są siatki to muszą być też przejścia dla zwierząt, a to wymaga gruntownej przebudowy drogi (jak odcinek 3 przez WPN). Choć i tak nie rozumiem tutejszej maniery budowania przejść pod drogą, z których zwierzęta boją się korzystać. Zazwyczaj buduje się przejścia nad drogą (proszę popatrzeć na autostrady) i z tych zwierzęta korzystają dość chętnie. Ciekawe kto jest tak inteligentny w Wolińskim PN, że zezwolił na budowę wyłącznie przejść pod drogą??

leszcz • Wtorek [27.10.2009, 08:56:40] • [IP: 80.54.123.***]

troszkę krwi i flaczków widać. Znajdą sie tacy, którym to przeszkadza i tacy, którzy maja to gdzieś. Pewne jest, że wiadomo, że wszędzie przydałby się siatki! Ale wszędzie takich siatek na pewno szybko nie będzie! Więc pozostaje ostrożność i duuużo szczęścia. Mi tam dzika nie żal wcale. I tak by go myśliwi wystrzelili pręcej, czy później. A tak - szybka śmierć - bez bolesna jak myslę. A dla tych co sie o swe pociechy tak boją - przyblokujcie im możliwośc oglądania stronki iswinoujście i po problemie. YO

Gość • Wtorek [27.10.2009, 08:11:20] • [IP: 92.42.112.***]

masz racje to duży dzik i na dodatek samiec, nadaje się jedynie na pokarm dla orła w WPN

Gość • Wtorek [27.10.2009, 07:19:23] • [IP: 92.42.117.**]

Mniam?? Nie wiecie co mówicie - to wielki odyniec, na dodatek zaczyna się okres godowy, więc pewnie mięso wali knurem tak, że nikt go do ust nie weźmie. Na grilla to tylko młody dziczek, tak 20-30 kg. No i dzik to jednak dzik - sarninie do pięt nie dorasta.

Gość • Wtorek [27.10.2009, 07:11:13] • [IP: 80.54.123.**]

no to mamy kawal miecha do zgryzienia ;D lekko doprawic i do pieca :D ale byla by wp.ierdalana ;D Pol czerwoniaka by sie tym warchlaczkiem o srednio ciezkiej masie wykarmilo ;D a do tego zimne piwko :D Mniam ;D . Ciekawe co dziczek sobie pomyslal jak wklejal sie w tego Forda ? hmm. moze " O ku..rwa jestem w dupie" " no to kiszka" "Wybrancy boga odchodza mlodo" ? Mozliwe ze ktores z tych znanych powiedzonek wypowiedzial Dzik w ostatnich sekundach zycia ;D . . A swoja drogą ciekawe dokad zmierzal nasz bohater:D Pewnie do lasu po drugiej stronie szosy zapolowac na jakąs Loszke ;D. . Trzym sie dzikuuu ;D

Gość • Wtorek [27.10.2009, 00:22:14] • [IP: 217.97.199.*]

a dla dzika mandat

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 23:16:40] • [IP: 188.33.39.***]

Mniam mniam! :D

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 23:06:38] • [IP: 80.245.178.***]

TURKI NIE JADAJA SWININ TLKO BARANINE I PTAKI OSTATNIO PEŁNO TEGO BYDŁA SIE PANOSZY W NASZYM MIESCIE

smb • Poniedziałek [26.10.2009, 22:03:38] • [IP: 80.245.184.**]

bedzie kebab w mustafie

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 21:41:22] • [IP: 93.94.191.**]

a no dobrze ze sie gorzej nie skonczylo dla pasazerow auta ale swoja droga, mysle ze jechali za szybko, bo mogli uniknać zderzenia, wtedy dzik by żyl.

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 21:30:23] • [IP: 195.117.222.*]

tyyyyle miencha!! jaaa uwielbiem dziczyznę jest pyszszna, ja to bym go od razu na grilla, mniammm!!

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 21:16:45] • [IP: 83.9.2.***]

Wszyscy gadaja" bidny dzik".. A na jego widok spierda.asz gdzie pieprz rośnie..

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 21:16:43] • [IP: 80.245.178.*]

v hahahaha..

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 21:14:30] • [IP: 83.9.2.***]

1 dzik w te czy w te... mi tam go jakoś nie szkoda.. wielkiej tragedii nie ma czyli nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem..

Gość • Poniedziałek [26.10.2009, 21:01:46] • [IP: 217.97.199.***]

the best komentarze;p

Oglądasz 1-25 z 110
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■