POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [20.10.2009, 07:26:19] • Świnoujście

Młodzi wesprą SLD

Młodzi wesprą SLD

fot. Krystian Papski

W poniedziałek zainaugurowała działalność Federacja Młodych Socjaldemokratów czyli „młodzieżówka” SLD w Świnoujściu.Na czele organizacji stanął Jakub Pijanka. Oprócz niego do zarządu FMS weszli Krystian Koralewski (wiceprzewodniczący) oraz Cezary Pigłowski (sekretarz FMS).

W pierwszym zebraniu wzięli także udział przewodnicząca miejskiej organizacji SLD, Dariusz Wieczorek – przewodniczący Rady Wojewódzkiej Partii, Elżbieta Piela – Mielczarek radna Sejmiku Województwa. Gościem młodych był także prezydent Janusz Żmurkiewicz, który wyraził nadzieję, że praca w młodzieżówce pozwoli młodym na zyskanie doświadczeń, które w przyszłości pomogą im w skutecznej pracy nie tylko w strukturach partii ale również np. w samorządzie miejskim. Nieliczna, kilkuosobowa zaledwie grupa założycielska SMS zdołała jak dotąd zaledwie zadeklarować chęć pracy na rzecz mieszkańców. Wydaje się więc, że zaproszenie na założycielskie spotkanie reprezentantów lokalnych mediów było po prostu przedwczesne.

Młodzi wesprą SLD

fot. Krystian Papski

Z drugiej strony to zupełnie normalne, że młodzi pragną by informacja o ich inicjatywie rozeszła się jak najszybciej. Dziennikarze starali się dowiedzieć szczegółów dotyczących planów grupy.W zamian otrzymali jedynie kilka ogólnych deklaracji. Członków młodzieżówki starała się tłumaczyć Joanna Agatowska. Jej zdaniem nie można w takiej chwili oczekiwać już konkretnych deklaracji. Trzeba im po prostu czasu aby z ogólnych pomysłów mógł wykluć się konkretny program. Członkowie młodzieżówki liczą,że pomogą im sami mieszkańcy. Okazją do zgłaszania problemów i spraw ważnych dla zwłaszcza młodych mieszkańców mają być stałe dyżury w siedzibie SLD w Świnoujściu przy pl. Słowiańskim 15. Terminy dyżurów zostaną opublikowane już wkrótce.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Wtorek [20.10.2009, 20:47:11]

komentarzy: 216, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 216

Gość • Piątek [30.10.2009, 16:38:32] • [IP: 83.143.100.*]

kolejne cioty do polityki...

EDCBA9876543210 • Piątek [30.10.2009, 15:34:58] • [IP: 74.63.75.***]

Do radykala : Piszesz ciagle swoje nacjonalistyczno-antylewackie gowna jednak jaki to ma sens ? Oni jak zobacza kase i wladze to i tak i tak sie zasprzedadza tak bylo od zawsze nawet w krajach faszystowskich. Ale najwazniejsze jest co innego że tak czy siak nie rozwiaze to najwazniejszego problemu ze spoleczenstwo jest uposledzone umyslowe i czego bys nie zrobil to oni i tak zrobia wszystko aby wrocic do smietnika i urojen, ze kobiety ich wspieraja xD ze beda kims w zyciu, ze beda zyc na chilloucie, depczac nauke i tradycje Wiec twoje wypowiedzi sa dla mnie bezsensowne

Gość • Wtorek [27.10.2009, 20:14:16] • [IP: 89.190.93.**]

Popieram młodych!! Jestem pod wrażeniem postawy Pana Koralewskiego, który przechodząc ulicą zauważył gromadę bezradnych ludzi gapiących się na człowieka który stracił przytomność.Natychmiast udzielił mu pierwszej pomocy utrzymując go przy życiu do przyjazdu karetki.Uratował temu człowiekowi życie!! BRAWO!! WŁAŚNIE TAKICH LUDZI NAM POTRZEBA!!

bunio • Niedziela [25.10.2009, 10:57:57] • [IP: 89.190.93.**]

popieram mlodych ktorzy chca cos zrobic w tym kraju a zwlaszcza w swoim miescie a wy staruchy powinniscie ich wesprzec bo to od nich zalezy czy bedziecie mieli emeryture i tunel

Gość • Piątek [23.10.2009, 20:11:06] • [IP: 89.75.90.**]

Kazi! Do boju! pozdrawiam

Gość • Piątek [23.10.2009, 16:58:58] • [IP: 89.108.206.**]

komunisci słuchajcie, nie chcemy waz w swinoujsciu!

Gość • Czwartek [22.10.2009, 16:16:37] • [IP: 91.94.227.**]

nigdy komuny niech sobie debatuja w swojim switku nie za nasze piniadze co bedzie projekt mostu czy tunelu

Gość • Czwartek [22.10.2009, 15:07:53] • [IP: 80.245.186.***]

Ci ludzie to marionetki, które mają pomóc Januszowi aby on albo jego marionetka Joanna, zasiedli na fotelu prezydenckim w świnoujściu!! NIE POZWÓLMY IM NA TO! LUDZIE NIE DAJACIE SIĘ NABRAĆ NA TĄ PARTIĘ! TO KOLEJNE RAMIĘ CZERWONEJ OŚMIORNICY JANUSZA!

Radykał • Czwartek [22.10.2009, 11:37:39] • [IP: 80.245.183.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [22.10.2009, 09:52:50] • [IP: 92.42.112.***]

tylko młodziez może być tak głupia aby wspierać czerwonych

Radykał • Czwartek [22.10.2009, 09:25:57] • [IP: 80.245.183.***]

Ale czy ciebie ktoś pytał o zdanie 40?:) Pytanie było skierowane do 113 przez tego człowieka z 7:41. Masz więc panie 40 problem ze zrozumieniem pytania? To pytanie bardzo proste aż dziw bierze, że twoja logika wykłada się na takiej prostej konstrukcji zdaniowej i nie potrafi jej sensownie zinterpretować.

Gość • Czwartek [22.10.2009, 09:04:37] • [IP: 83.12.40.***]

Ja też nie widze klasy radykała...

Gość • Czwartek [22.10.2009, 07:41:52] • [IP: 80.245.188.**]

Słuchaj 113***plujko forumowa, pytasz się jaką Radykał ma klasę ? nawet tego nie widzisz, czytaj uważnie jego posty, bardzo uważnie to może zrozumiesz.

Gość • Środa [21.10.2009, 22:17:50] • [IP: 92.42.112.*]

Krystian Koralewski ; o heheh ;d

Gość • Środa [21.10.2009, 21:17:23] • [IP: 95.129.224.***]

Może należałoby dać tym ludziom szansę. Poznać ich zamierzenia, cele, sprawdzić działania a nie bazować na opinii zazdrosnych zawistnych ludzi, którzy tylko potrafią krytykować, wymyślać kłamstwa. Dajmy im okazje by pokazali co potrafią.

Gość • Środa [21.10.2009, 20:54:28] • [IP: 92.42.113.***]

Panie Bonzo vel. R vel 188-jaka klasę ma radykał?

White_Avenger • Środa [21.10.2009, 19:37:15] • [IP: 66.90.73.***]

tnij.com/mWH98 Skróciłem link na wypadek jakby ktoś nie wiedział jak go wkleić do przeglądarki :)

Gość • Środa [21.10.2009, 17:54:31] • [IP: 80.245.188.**]

113*** a czym ty się różnisz od Radykała plujko internetowa, plujesz tak samo na wszystkich oprócz swoich towarzyszy. Radykał chociaż ma klasę, chociaż jest dla mnie nikim, a ty jaką klasę reprezentujesz ? jabolek i brama...Pokaż swoją klasę hihihihihiii..., a czy wiesz co to jest klasa ?

Gość • Środa [21.10.2009, 17:01:52] • [IP: 188.93.185.***]

ten 3 od lewej strony dostaje odemnie 5+ buziaki kolo!!

Radykał • Środa [21.10.2009, 16:10:27] • [IP: 80.245.183.***]

Po spotkaniu z wami na żywo już nic do was nie mam. Ubolewam nad tym co pisałem. Wcale tak nie myślałem:(

Gość • Środa [21.10.2009, 15:57:32] • [IP: 78.131.222.**]

hahaha Koralewski Krystian już z tatą kariere robił na wschodzie (i nic nie wyszło kombinatorom) a teraz cisza a tu prosze hahhahahah SLD

Gość • Środa [21.10.2009, 15:44:03] • [IP: 92.42.113.***]

Radykał, pajacu ty jeszcze tutaj? idź chłopie przewietrz się trochę, może ochłoniesz. Sam sobie wystawiasz świadectwo swojego buractwa.

Gość • Środa [21.10.2009, 14:44:33] • [IP: 83.31.190.***]

śliczne młode betoniki ;))))

Radykał • Środa [21.10.2009, 14:22:04] • [IP: 80.245.183.***]

a komunizm to był taki łagodny - ponad 100mln ofiar dla porównania faszyzm około 20 - 25 mln. Oni się utożsamiają z komunizmem, socjaldemokracja i lewactwem, które wymordowało 100 mln ofiar. To komunizm jest dopiero krwiożerczy. Kpina.

Gość • Środa [21.10.2009, 14:18:02] • [IP: 77.254.57.***]

tak sie rodzil krwiozerczy faszyzm... od zwierzecej, nieokielznanej, chorobliwej, zoologicznej, fanatycznej, radykalnej nienawisci... bo inni sa inni...

Oglądasz 1-25 z 216
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■