POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.10.2009, 19:34:49] • Świnoujście

Auto nadal straszy kierowców

Auto nadal straszy kierowców

19.10.2009 (fot. Sławomir Ryfczyński )

Jeden z naszych Czytelników był świadkiem jak w zeszłą sobotę kierowca wystraszył się spalonego wraku samochodu przy ulicy Karsiborskiej. Zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jak mówił – ze strachu.

- Przecież ten wrak jest przy samej ulicy i to na zakręcie – mówi nasz Czytelnik. – Stoi już wiele dni. Dlaczego nikt tego nie posprząta. Jak stanie się jakieś nieszczęście, to kto będzie odpowiadał?!

Jeden z urzędników tłumaczy nam, że dopóki policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie, nie można samochodu zabierać. Jest dowodem. Musi stać na miejscu, gdzie doszło do zdarzenia.

- Jeśli policja nie będzie miała środków, aby sprzątnąć auto po zakończeniu postępowania, to my to zrobimy na koszt miasta – obiecuje urzędnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 42, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 42

Gość • Środa [21.10.2009, 08:20:18] • [IP: 217.97.193.***]

postwaic znak Uwaga wrak! i po krzyku ;]

Antyfasola • Wtorek [20.10.2009, 21:15:33] • [IP: 88.156.233.***]

Panie Prezydencie Żmurkiewicz ! OBCIACH I WSTYD ! Pan coś tam w urzędzie może zdziałać czy tylko Pan ciepły stołek kurczowo trzyma ?

Gość • Wtorek [20.10.2009, 20:39:20] • [IP: 83.21.37.**]

We wtorek auto zostało zabrane. Dziękuję redakcji, za interwencję. To wstyd żeby taki wrak tyle dni straszył jak widmo. Co na, odpowiedzialne służby? LOKA

Gość • Wtorek [20.10.2009, 20:24:40] • [IP: 80.245.176.***]

jak by stał obok domu lub myjni naszego wspaniałego prezydenta to gwarantuje wam że nie stał by tam dłużej niż dwa dni.ale ze za zakrętem nie widać to niech tam gnije do następnego sezonu- co tam!

Gość • Wtorek [20.10.2009, 17:41:54] • [IP: 83.21.124.***]

Żmurkiewicza w rakietę i na Księżyc za taką radziecką gospodarkę.

Gość • Wtorek [20.10.2009, 16:20:31] • [IP: 80.245.178.**]

głupie tłumaczenia, mają nas za idiotów??

Gość • Wtorek [20.10.2009, 15:41:07] • [IP: 80.245.182.**]

zeby jescze mieli czym to zabiorą to idioci miejska na to sra oni tylko potrafią wlepiac mandaciki

w.s. • Wtorek [20.10.2009, 14:53:09] • [IP: 92.42.114.**]

dobrze że go na środku drogi nie podpalili bo by trzeba było wstrzymać ruch do wyjaśnienia...

Gość • Wtorek [20.10.2009, 13:39:10] • [IP: 83.21.157.***]

jak stanie sie tragedia to niewinni uczestnicy zaplaca, jak zwykle w tym chorym kraju

Gość • Wtorek [20.10.2009, 11:52:05] • [IP: 217.97.193.**]

A gdzie chłopcy radarowcy ze straży miejskiej, którzy mandaciki wlepiac tylko potrafią, mandaciki których nie musimy zresztą płacić.Ejjjj chłopcy ze straży wiejskiej byli mocni policjanty/milicjanty wezcie sie i uprzątnijcie to gówno.

Gość • Wtorek [20.10.2009, 10:54:20] • [IP: 83.188.218.***]

ON TAK DLUGO BEDZIE STAL AZ SIE Z NIEGO ZROBI ANTYK DO NASTEPNYCH POKOLEN

leszcz • Wtorek [20.10.2009, 08:47:04] • [IP: 80.54.123.***]

Nie no, faktycznie padak z tą furą! I tak naprawdę nikt nie odpowie, czemu tak długo kisiu sie na poboczu. Pewne jest, że to nie dlatego, że dla policji to dowód. Pewne jest, że nie po to żeby S.R. miał o czym pisać..chociaż... :-)) Więc po co...? Uruchomiwszy pokłady wyobraźni, zdałem sobie sprawę po wnikliwej analizie stanu rzeczy oraz motywów które mogłyby kierować pobudkami urzędasów i policji/straży, iż miejscowi władni-by-coś-zrobić niestety po raz kolejny, cierpiąc na inercję, dali wszystkim Świnoujścianom powód i dowód zarazem na to, abyśmy mogli jednym chórem powiedzieć, jak jeden mąż, że Oni wszyscy mają po prostu tą całą sprawę w du.*e !

Gość • Wtorek [20.10.2009, 08:36:23] • [IP: 145.237.1.*]

Sam ostatnio jechałem wieczorem z promu i potwierdzam fakt auto moze napedzic stracha a to dlatego ze jest na sakrecie i go nie widac :)

Gość • Wtorek [20.10.2009, 08:31:02] • [IP: 83.21.123.**]

Panie Prezydencie Żmurkiewicz ! Jeśli Pan z taką pierdołą nie może sobie poradzić to znaczy że nie panuje Pan nad pracownikami U.M. Czas chyba oddać ciepły stołek !

Gość • Wtorek [20.10.2009, 07:49:02] • [IP: 80.54.123.**]

Paranoja!! Policja ma przecież swój parking, niech weźmie wrak na lawetę i zabierze!Co ten urzędnik opowiada za farmazony-niech się stanie następne nieszczęście, to zobaczymy kogo będzie wina, kto za to odpowie...

Gość • Wtorek [20.10.2009, 07:04:32] • [IP: 192.168.100.**]

widziałem że policja byla na miejscu i nic?

Gość • Wtorek [20.10.2009, 06:56:29] • [IP: 83.31.172.***]

Panie Żmurkiewicz, w czynie społecznym razem ze swoją ekipą, pod dyrekcją rzecznika uprzątnij tą ozdobe miasta!!

Gość • Wtorek [20.10.2009, 06:18:20] • [IP: 93.94.188.***]

Z tego wniosek ze złomiarze nie czytają iswinoujsie.pl

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 23:00:28] • [IP: 195.117.222.**]

wypchnac go na srodek ulicy wtedy szybko zabiora jak ktos *

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 22:28:19] • [IP: 95.129.226.**]

zawsze i wszedzie harcerz Slawek zdjecia robil bedzie;)

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 22:16:07] • [IP: 93.94.186.***]

A od kogo oczekujecie, że wrak stanowiący zagrożenie dla ruchu drogowego zniknie w końcu z pobocza?? Urzędnicy mają to w nosie i im się nie spieszy?? A o policji pisać nie ma sensu, wystarczy spojrzeć jaki stosunek ma społeczeństwo do tej formacji niby stojącej na straży prawa. Skoro cięzko im jeździć na interwencje, sugerując żeby radzić sobie samemu, to nie myślcie, że zajmą się tą sprawą i zwrócą o sprzątnięcie tego co zostało z auta.

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 22:11:59] • [IP: 195.117.222.*]

a nie można wziąć go samemu to jest parę złotych na złomie:D:D

Punkt▬►●Gie • Poniedziałek [19.10.2009, 22:09:18] • [IP: 83.11.134.***]

"trzask, prask i po wszystkim"

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 22:03:16] • [IP: 92.42.117.**]

Piszcie dwa razy w tygodniu - jak w końcu usuną to będzie" po naszej interwencji" ;))

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 21:19:22] • [IP: 80.245.180.***]

13 dzielnica wita

Oglądasz 1-25 z 42
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■