POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [19.10.2009, 19:53:55] • Świnoujście

Drzewko jest połamane od kilku dni. Nikomu to nie przeszkadza

Drzewko jest połamane od kilku dni. Nikomu to nie przeszkadza

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak poinformowali nas mieszkańcy kamienicy przy ulicy Bohaterów Września, na deptaku, w jednej z ozdobnych donic, jest połamane drzewko. Część mówi, że to działalność wandali, inni, że pozostałość po wichurach minionego tygodnia.

Tak czy inaczej drzewko jest połamane i stoi tak od kilku dni.

- Nikt z tym nic nie robi - mówi jedna z kobiet. – Być może uda się je uratować. A może trzeba zasadzić nowe. Nie wiem, ale na pewno nie powinno się go tak zostawić.

Mieszkańcy wspominają też, że jeśli drzewko rzeczywiście połamali chuligani, to sytuacja pokazuje mankamenty monitoringu.

- Miał nas chronić przed takimi sytuacjami – wspomina jeden z naszych Czytelników. – Przecież obraz z kamer obserwuje nie tylko policja, ale też straż miejska i jeszcze ktoś w urzędzie. A nikt nie reaguje?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-27 z 27

Banan • Wtorek [03.11.2009, 14:25:30] • [IP: 92.42.115.***]

to juz jest porażka nie macie o czym pisać ? drzewko sie połamało. . niedługo to bedziecie pisac ze kupa lezy na trawniuku

Gość • Środa [21.10.2009, 10:15:41] • [IP: 92.42.117.***]

Nie wiem dlaczego internauci narzekają, ale z drobnych spraw ŻYCIE się składa.Ważne jest dla miasta, aby roślinność była zdrowa i dobrze, że ktoś zwraca na to uwagę.KŁOPOTLIWE są te OSOBY, które NISZCZĄ wszystko wokół siebie.

Gość • Środa [21.10.2009, 08:11:11] • [IP: 80.245.180.**]

Takich psychicznych ludzi którzy niszczą swoje otoczenie w naszym mieście jest bardzo dużo, dziwne miasto. Ta sprawa ciągnie się od lat i nie można sobie z tym poradzić - dziwne.

Gość • Środa [21.10.2009, 06:41:06] • [IP: 83.9.128.*]

ja bym najlepiej wezwal cbs

Gość • Wtorek [20.10.2009, 20:38:37] • [IP: 92.42.117.***]

Zdaje mi sie, ze osobiscie widzialem, jak pewien wiatr bezczelnie w bialy dzien doł i wiginał to niewinne drzewko!! I ja sie pytam teraz ! : co z tym zrobi ABW ? Moze ich rzecznik by sie wypowiedzial w tym temacie bo rzecz powazna i dotyczy Bewzpieczenstwa Wewnętrznego tego deptaku...

Gość • Wtorek [20.10.2009, 20:18:38] • [IP: 89.74.253.***]

To Panie Ryfczynski, niech Pan pilnuje drzewek przed swoim zakladem !

Gość • Wtorek [20.10.2009, 19:53:18] • [IP: 93.94.186.***]

to wez jeden z drugim i zrob z tym porzadek czy wy powaznie mowicie najlepiej wezcie rece w kieszen i szukajcie tylko afery masakra wy ludzie tylko czy wy ludzie to napewno ludzie oto jest pytanie

Gość • Wtorek [20.10.2009, 16:44:39] • [IP: 95.40.170.**]

tytul sam pobija :p przeciez ten kto to pisal to chyba nie wie ze mieszka w polsce xD

Gość • Wtorek [20.10.2009, 11:46:49] • [IP: 195.117.222.*]

"drzewko, jest połamane od kilku dni, nikomu to nie przeszkadza"...a co mieli zrobić przechodnie, posmarowaćje super glu?

Gość • Wtorek [20.10.2009, 11:45:47] • [IP: 80.245.182.**]

jejku straszne rzeczy sie dzieja w tym Świnoujsciu ;o hahah

Gość • Wtorek [20.10.2009, 11:19:21] • [IP: 92.42.117.***]

drzewko w zasiegu widoku kamery ! monitoring sie tu nie sprawdzil. jak bedzie tak dalej to trzeba bedzie zwolnic etaty tych co siedza przed monitorami bo im za wygodnie chyba jest

Gość • Wtorek [20.10.2009, 11:14:06] • [IP: 80.245.184.***]

AGENT TOMEK JUZ W DRODZE

Gość • Wtorek [20.10.2009, 11:12:18] • [IP: 80.245.184.***]

TO BARDZO WAZNA SPRAWA.PREZYDENET NIE INTERWENIOWAL?:)))

Gość • Wtorek [20.10.2009, 09:56:30] • [IP: 192.168.100.**]

Moment łamania drzewka został przecież uwieczniony na pierwszym zdjęciu, sprawca znany, na 13 komisariat z nim i po kłopocie

leszcz • Wtorek [20.10.2009, 08:35:15] • [IP: 80.54.123.***]

Uwaga: wczoraj siedziałem przed tv z piwem, przeszkadza to mej żonie.

Gość • Wtorek [20.10.2009, 08:07:52] • [IP: 93.94.191.***]

to takie straszne>\? rzeczywiscie...

Gość • Wtorek [20.10.2009, 07:51:04] • [IP: 80.245.188.**]

Na psycholi nie ma rady, żaden monitoring nie pomoże. To tylko parę sekund aby takie drzewko złamać ale to kwestia wychowania. Proponowałbym aby swojej mamusi złamał tak rękę w podzięce za takie wychowanie, a tatusiowi flaszkę kupił, oczywiście dykty...

Gość • Wtorek [20.10.2009, 06:53:23] • [IP: 83.31.172.***]

Szkoda pieniędzy na te fantazje. Nie jesteśmy gotowi do takiej kultury. Następne pieniądze w błoto. Słaby monitoring, marne kary. Ja nie chcę ciągle płacić na te połamane drzewa, ławki, rozbite przystanki. Żadnych premii dla polcji, straży miejskiej i Prezydenta.

Punkt▬►●(G) • Poniedziałek [19.10.2009, 22:58:49] • [IP: 83.11.134.***]

Niedawno na Matejki koło Sali Tetralnej, jakiś chłopina usiadł znowu na murku.To już drugi w tym tygodniu.

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 22:04:48] • [IP: 92.42.117.**]

Jak to nikomu??!! Mi przeszkadza!!

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 21:47:31] • [IP: 80.245.181.***]

Przy ulicy Grunwaldzkiej na chodniku po padającym deszczu pozostała mała kałuża, przechodnie muszą ją omijać i nikomu to nie przeszkadza.Tak czy inaczej jest kałuża od kilku godzin i nie chce wyparować.

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 21:39:27] • [IP: 95.129.224.***]

nikomu nie przeszkadza poza* w ogole to kto jest na zdjeciu? lamiacy?

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 21:38:00] • [IP: 217.97.199.**]

może niech grubas coś z nim zrobi, ma niedaleko:)

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 21:22:19] • [IP: 87.205.246.***]

na 11 listopada kraweznik sie lekko obluzowal... i tylko mozg sie autorowi portalowi lasuje...

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 21:06:13] • [IP: 80.245.179.***]

Morelowe złodziejki były the best. Ten news ma szersze znaczenie pokazuje że brauje w mieście gospodarskiej opieki nad zielenią.

Gość • Poniedziałek [19.10.2009, 21:02:55] • [IP: 91.200.68.**]

ten news bije nawet morelowe złodziejki

zaoczny • Poniedziałek [19.10.2009, 20:13:41] • [IP: 217.97.193.***]

etam drzewko, tu widać żę sam badyl, wandale nie oszczędzą nic

Oglądasz 1-27 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■