POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [25.10.2009, 08:53:54] • Świnoujście

Deszczowa pogoda = nuda

Deszczowa pogoda = nuda

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujście nie obfituje niestety w atrakcje turystyczne, z których wczasowicze i kuracjusze mogliby skorzystać poza sezonem. Zwłaszcza w brzydką pogodę. Zostają im tylko spacery. Pod parasolami.

Brakuje oczywiście kina czy wspominanego przez nas wiele razy Aquaparku. Ten ostatni spędza sen z powiek i gościom i mieszkańcom.

- Przecież to byłyby dwie sprawy za jednym zamachem – i atrakcja dla wczasowiczów i obiekt jaki jest potrzebny w mieście. Stara, cięgiem remontowana pływalnia do niczego się nie nadaje – mówią mieszkańcy.

Przy okazji wymieniają też listę innych spraw, których ich zdaniem brakuje w mieście.

- Nie ma też zbyt wiele kawiarni czy knajpek czynnych po sezonie – dodają dwie turystki.

Dostępne są oczywiście turystyczne miejsca do zwiedzania. Wszystkie trzy forty, latarnia czy muzeum. To może jednak nie wystarczyć.

- Dobrze, że otworzyli tę kręgielnię – mówi jeden z mieszkańców. – To zawsze jakaś rozrywka w sobotnie popołudnie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 77

Gość • Niedziela [25.10.2009, 19:04:47] • [IP: 80.54.123.***]

inteligentni ludzie się nie nudzą.

Gość • Niedziela [25.10.2009, 18:33:15] • [IP: 80.245.188.***]

Mamy kino, molo, aquapark nie nudzimy się. Przepraszam kłamałem mamy tylko pieniacza.

;> • Niedziela [25.10.2009, 17:44:11] • [IP: 92.42.118.***]

Temat nie nowy, ale czemu nie wypisać w komentach co by chcieli kuracjusze, a co mieszkańcy?

Gość • Niedziela [25.10.2009, 17:25:43] • [IP: 91.94.84.***]

Miasto nam pięknieje, miasto nam pięknieje.

Gość • Niedziela [25.10.2009, 17:20:14] • [IP: 213.238.107.**]

zbędny temat

Wujek dobra rada • Niedziela [25.10.2009, 17:17:14] • [IP: 92.42.112.***]

Gość • Niedziela [25.10.2009, 16:11] • [IP: 80.245.189.***] Noo...ten artykuł to aż się prosi o PULITZERA.Wam w tej redakcji to chyba naprawdę się nudzi. ...jak nie ma o czym mówić to mówi się o pogodzie :-)))

Gość • Niedziela [25.10.2009, 17:10:09] • [IP: 80.245.188.***]

co tzn. NUDA, mi się nigdy nie nudzi, LUDZIE życzę więcej wyobraźni

Gość • Niedziela [25.10.2009, 16:54:37] • [IP: 87.205.252.**]

gdy zacina wiatr i deszcz najlepiej siedziec w zacisznym cieplym domu i tam sluchac muzyki, ogladac tv, saczyc kawke, piwko, koniaczek, ALE PRZEDE WSZYSTKIM CZYTAC KSIAZKI!!

Gość • Niedziela [25.10.2009, 16:12:49] • [IP: 88.156.234.***]

Najbrzydszy i najzimniejszy październik od lat. Czasami o tej porze roku można było chodzić w koszuli z krótkim rękawem. A w tym roku zimno przyszło o miesiąc za wcześnie.

Gość • Niedziela [25.10.2009, 16:11:25] • [IP: 80.245.189.***]

Noo...ten artykuł to aż się prosi o PULITZERA.Wam w tej redakcji to chyba naprawdę się nudzi.

Gość • Niedziela [25.10.2009, 15:48:15] • [IP: 92.42.114.***]

nie tylko wczasowicze i kuracjusze się nudzą, młodzież też.Mam 15 lat i nie mam co robić w Ś-ciu gdy pada deszcz, jest zimno itp.

and • Niedziela [25.10.2009, 15:24:42] • [IP: 80.245.186.***]

wyjątkowo nudny artykuł majacy na celu reklamę kręgielni.

Ѫ • Niedziela [25.10.2009, 14:57:33] • [IP: 95.49.168.***]

Najlepiej się spędza czas przy wódki butelce i odpowiednim gronem miłośników tego trunku●

Gość • Niedziela [25.10.2009, 14:43:42] • [IP: 93.94.184.***]

A ja wybrałem się dziś z dzieckiem do kina i było fajnie, później spacer fajna pizzeria i z rodzinka odpoczynek w domu. Wystarczy cieć a nie marudzić. Kawiarni i pabów u nas nie brakuje, ja się nie nudzę.

Gość • Niedziela [25.10.2009, 14:31:18] • [IP: 92.42.118.***]

Jeżeli chodzi o kawiarnie i knajpki to jest ich pod dostatkiem nawet bardzo dużo jak na tak małe miasto i często świcą pustkami także niech ci turyści nie przesadzają.Jak mają kasę to jest gdzie ją wydać ale oni tylko chodzą i szlifują chodniki a nie wydają. Dzisiaj jest wolny rynek i jakby był popyt to i podaż by była.

Gość • Niedziela [25.10.2009, 14:18:26] • [IP: 80.54.123.***]

Nie piernicz, to że cokolwiek jeszcze w tym kraju funkcjonuje to zasługa starych. Umiejętności współczesnych młodych ograniczają sie do SMS-owania i przeglądania youtube

Gość • Niedziela [25.10.2009, 14:08:43] • [IP: 83.11.133.***]

Zmiana władz odmieni nasze miasto! Potrzeba młodych ludzi, zeby wykreować wizerunek miasta

Gość • Niedziela [25.10.2009, 14:02:40] • [IP: 83.11.133.***]

Apartamentowce, to nie wszystko!

Gość • Niedziela [25.10.2009, 14:01:55] • [IP: 83.11.133.***]

Wystarczy przekroczyć granice i zobaczyć jaki tam porzadek wszędzie! Uczmy się od sąsiadów porzadku, a mniej dyskutujmy, bo tylko to w naszym mieście nasze władze umieją! Klimat dyskusji na pierwszym planie!

Gość • Niedziela [25.10.2009, 13:54:24] • [IP: 80.245.183.***]

Multipleks!!

Gość • Niedziela [25.10.2009, 13:49:54] • [IP: 83.11.133.***]

Już przestancie z tym zwiedzaniem. Spacer po brudnej promenadzie nie jest ciekawy. Plaża syfiasta, brudno nie sprzątane po sezonie. Sztorm pozostawił ślady, brudno, zasrana plaża przez łabędzie, tak jest od lat. Nie mamy dobrego gospodarza na każdym kroku. Żadza miastem ludzie, którzy nie mają pojęcia o estetyce i.t.d

Gość • Niedziela [25.10.2009, 13:46:23] • [IP: 80.245.179.***]

Biadolenie jak zwykle. Brak zainteresowań i potrzeba jakichkolwiek emocji to cecha mojej suczki czekającej właśnie na spacer przy drzwiach. Ludzie myślący powinni podchodzić do życia bardziej kreatywnie.

młody i wykształcony • Niedziela [25.10.2009, 13:40:08] • [IP: 80.54.123.***]

ja chcem browara eno eno buhahaha *

Gość • Niedziela [25.10.2009, 13:18:50] • [IP: 88.156.233.***]

Wybrałem się do kina - a tam kaplica! Może by tak jeszcze wszystkie knajpy zamienić na kaplice? A kościoły - na kina!

Gość • Niedziela [25.10.2009, 13:11:02] • [IP: 92.42.117.**]

ja chcem kino!!

Oglądasz 26-50 z 77
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■