POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [16.10.2009, 07:44:18] • Świnoujście

Nad domami unosi się czarny dym. Czym palą w piecach?

Nad domami unosi się czarny dym. Czym palą w piecach?

fot. Czytelnik

Zwrócił się do nas jeden z mieszkańców Warszowa. Pisze, że chce zwrócić uwagę na problem zanieczyszczania powietrza przez niektórych lokatorów. Jak dodaje - szczególnie zamieszkujących w rejonie ul. Barlickiego.

- Często z pobliskich kominów wydobywa się siwo - czarny dym – mówi nasz Czytelnik. – Aż gryzie w gardło. Powietrze jest wręcz nasycone smogiem i toksynami. Nie wiem, co ci ludzie spalają w domowych piecach, ale wydaję się, że są to plastikowe opakowania, bo tylko one mogą tak mocno zanieczyszczać powietrze.

Nad domami unosi się czarny dym. Czym palą w piecach?

fot. Czytelnik

Naszemu Internaucie udało się sfotografować „truciciela. Jak pisze w mailu do naszej redakcji, to mieszaniec budynku przy ul. Barlickiego 7.

- Właścicielem budynku jest Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej – wyjaśnia nasz Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Niedziela [18.10.2009, 23:40:45] • [IP: 88.156.234.***]

Moze pala stare prezerwatywy ?. Murzynskie strasznie kopca i smierdza.

Gość • Niedziela [18.10.2009, 17:34:37] • [IP: 193.200.150.***]

Nie stać cię menelu, to zamiast napierdzielać syfem z dioksynami zrezygnuj z internetu i za zaoszczędzone pieniadze kup węgiel. Pierd#$%^$ szumowina...

Keram • Sobota [17.10.2009, 20:03:24] • [IP: 80.54.123.*]

Re ryynio Narazie obecny papież trzyma się nieźle, a więc chyba inna przyczyna. Z tego co widzę jest to dom nas Warszowie, ale co z tego nie każdy ma płynność finansową. Tuskowego cudaka obiecane cuda! A ludzi nie potępiam niech palą czym mogą.

Gość • Sobota [17.10.2009, 19:45:19] • [IP: 79.190.99.**]

przy ulicy rycerskiej tez\ jest jeden gosc co pali OPONY i inne swinstwa w piecu...

Gość • Sobota [17.10.2009, 19:13:44] • [IP: 83.188.237.***]

A GDZIE STRAZ MIEJSKA NIECH CHODZI I WACHA KTO CZYM PALI

Gość • Sobota [17.10.2009, 15:40:14] • [IP: 92.42.118.***]

Najlepsze są zużyte opony, produkt ropopochodny, dużo energii cieplnej, bezpłatny, a ponieważ urzędnicy nie są od tego żeby zwalczać zatruwanie środowiska trującą emisją, to palmy co się pod rękę darmowego nawinie w uzdrowicielskim uzdrowisku.

BABCIA • Sobota [17.10.2009, 14:18:51] • [IP: 83.188.237.***]

i juz tani pogrzeb

Gość • Sobota [17.10.2009, 14:17:30] • [IP: 83.188.237.***]

nawet staara - ZKREMATUJA-

Gość • Sobota [17.10.2009, 11:41:31] • [IP: 80.245.188.***]

STRASZNE, NAPRAWDE OKROPNE, żeby tak zanieczyszczać powietrze, środowisko, siebie... W ogóle nie myślą!! przesada

Gość • Sobota [17.10.2009, 11:39:06] • [IP: 88.156.232.**]

Plastikowe opakowania to nie są bo one prawie wcale nie chcą się palić. Palą po prostu węglem zdobytym gdzieś u jakiegoś Heńka albo Kazia co to z transportu kolejowego wiadrami wynieśli, na dodatek często służą stare opony które też może i słabo się palą ale cuchną niemożebnie. Gdyby to było drewno liściaste to zapachy z kominów nie byłyby takie drażniące.

Gość • Sobota [17.10.2009, 10:21:09] • [IP: 195.117.222.*]

tez jak bym niemiała czym palic to paliła bym byle czym oby było ciepło, nie zwracała bym uwagi na dym

Gość • Sobota [17.10.2009, 08:56:11] • [IP: 84.136.232.***]

Franek ale masz spostrzegawczość, aż ci zazdroszczę. Ile to klas skonczył nasz szanowny Franek?

ryynio • Sobota [17.10.2009, 08:06:20] • [IP: 83.249.19.**]

czarny dym oznacza ze nie wybrano jeszcze nowego papieza...

Gość • Sobota [17.10.2009, 06:43:19] • [IP: 92.42.115.***]

ludzie sobie radza jak moga a kto im da na opal jak nie maja srodkow finansowych !

koks • Piątek [16.10.2009, 23:21:06] • [IP: 93.94.188.***]

zastanówcie się co ma z tego komina lecieć perfuma? jak się pali węglem to jest czarno ale hu... lepiej niech zamarzną !! co wtedy napiszecie?

Gość • Piątek [16.10.2009, 21:35:42] • [IP: 89.229.86.***]

Jak nasz rzad nie poprawi sytuacji w kraju to ludzie, żeby się ogrzać, palić będą czym popadnie m.in opony, gumowe otuliny itp

Gość • Piątek [16.10.2009, 21:31:29] • [IP: 217.97.199.**]

Rozumiem oburzenie, pewnych osób tymże faktem, lecz określenie, w okolicy ulicy Barlickiego' jest bardzo nieprecyzyjne i uwłaszcza innym mieszkańcom ww. Taki widok jest obecny w każdej części naszego miasta, więc nie wiem czym na to zasłużył akurat ten dom. Więcej tzw. syfu i tak leci z Portu Handlowego.

Gość • Piątek [16.10.2009, 20:02:43] • [IP: 83.16.249.***]

Takie widoki są częste w naszym mieście i to blisko centrum.Wystarcz popatrzeć na ulicach Wyszyńskiego, Hołdu !I my się zwiemy kurortem!?

Franek • Piątek [16.10.2009, 19:59:40] • [IP: 83.11.137.***]

Ja widze dym z komina, a nie z mieszkania szanowny 123.

Gość • Piątek [16.10.2009, 19:34:25] • [IP: 80.54.123.***]

W mieszkaniu nielegalnie pomieszkuje sobie gość, który jak widać pali czym sie da. W ZGM chyba też poczytują iświnoujście.pl więc może zorientują się z którego mieszkania leci dymek i zainterweniują

Gość • Piątek [16.10.2009, 19:32:08] • [IP: 80.245.182.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [16.10.2009, 17:20:31] • [IP: 89.100.127.***]

Właściciel chce zadymy

▌▌█▐▐ • Piątek [16.10.2009, 16:51:50] • [IP: 83.11.137.***]

Ten czarny dymek, to jeszcze ujdzie, ale ten biały z lewej dym, to już przegięcie na całego●

1187 • Piątek [16.10.2009, 16:42:05] • [IP: 83.11.137.***]

Typ jara Crack.

Gość • Piątek [16.10.2009, 16:33:32] • [IP: 80.245.176.***]

mi to wygląda na dym z opony, pewnie tnie opony na małe kawałki i pali-jedno jest pewnie powinni zabrać się za dupę takim idiota.

Oglądasz 1-25 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■