- To nie zawsze żebrzący, pijani mężczyźni – mówi jedna z naszych Czytelniczek. – Choć im też przecież należy się pomoc. Wiem jednak, że wiele osób reaguje na nich dość wrogo. Są też jednak wśród nas starsi ludzie, schorowani, który nie mają nikogo bliskiego. Zbierają śmieci, wyjadają resztki, które ktoś im ofiaruje.
W mieście jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Mają wielu podopiecznych.
- Związani są jednak górą przepisów biurokratycznych i toną w papierkowej robocie, zamiast pomagać ludziom, którzy tego naprawdę potrzebują – mówi nasza Internautka.
Nie dosc ze pan * to jeszcze robi je osobom ktorym lepiej by pomogl doniesc zakupy do domu a nie szuka kolejnego newsa do rozdmuchania sensacji.
Obowiązkiem dzieci jest pomagać swoim rodzicom.Dzieci starszych ludzi nie mogą im pomóc ponieważ są za granicą. Komuniści ich tam wygonili. Rządy postkomuny zmusiły młodych do wyjazdu za chlebem. Tu komuchy stołki rozdali swoim. Kżdy ma swoje poletko i każdy na nim orze jak może! BRAWO DLA PANA RYFCZYŃSKIEGO, KTÓRY DOSTRZEGŁ TEN PROBLEM!
chyba każdy normalny by poparł to co napisalem nizej. .. Pozatym czemu zamieszczane zdjecia sa tylko autorstwa pana Ryfczyńskiego ? Przeciez robi beznadziejne zdjecia a nie wspomne o ''newsach''. ..
brawo! przypomnieliscie sobie ze istnieja tacy ludzie Gość • Niedziela [18.10.2009, 19:33] • [IP: 92.42.114.**] < popierdam w 100%
A czemu * mu nie pomogl ?
Dlaczego nie pomagają?? Bo nic za to nie mają !!
Gość • Niedziela [18.10.2009, 19:33] • [IP: 92.42.114.**] Popieram Cie!!
newsa napisal typ ktory zamiast pomoc tej starszej pani, pstryka jej fotki. .. zenada
Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin
o matko i takie coś ma taką samą koncówkę kom jak ja,. ..struj i dobra materialne to mało, nawet kartofle bywaja w mundurkach, głowe ma także kapusta, ale czasami trzeba troche myslec, to nie boli!!i ta gramatyka!!
takich akseli, pikseli zzera rak pychy od srodka i bardzo wczesnie skoncza, bo im dobrobyt mozg zalewa...
Babcia pewnie idzie na działke z tym dywanem i zakupami.A tu sie zrobiła afera.
eno :D dobra sztunia :D:D epa epa
Skoro Aksel taki szmal zarabia na naszym rynku, to znaczy, że nieźle sie tam ludziom wiedzie. A swego czasu więksszość na tym portalu beczała jacy to oni biedni i jak ciężko pracują. A co na to Urząd skarbowy? Dla mnie mogą zarabiać takie pieniądze byleby podatki uczciwie płacili. Bo wtedy państwo będzie stać na opiekę nad biednymi ludźmi:)
ale gadacie pierdoły, a czy to kogoś wina że się nie uczyli, że nie mieli pracy, że nie doszli do czegoś że są poprostu NIKIM hahah jaki los sobie zmalowali za młodu taki mają teraz, niech się kręcą niech bedą przestrogą dla wagarowiczów i dla młodych zbirów i alkoholików !!
Ma ktos link do sesji klaudi z migawki;D
aksel nie gnoiewaj sie ale niemogłem się powstrzymac :)
Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin
aksel a szczena to kto? twoja babcia :)
do goscia Gość • Niedziela [18.10.2009, 13:50] • [IP: 217.97.199.**] moim zdaniem masz komplekdy i powinienes sie leczyc na nogi bo na głowe juz zapózno
jeszcze jedno slowo na moj temat to sie z wami szczena rozprawi!
NA TYM ZDJECIU JEST RODZINA PANA * i co skasujecie to tez TO JEST 100% PRAWDA
Nasze władze cieniutko martwią sie o losy starszych osób, chociaż już sami mają sporo lat?
na zdejeciu jest artura babcia, pani juzwiakowa
Dzieki temu zdjeciu mozna tej pani wlepic mandat za przechodzenie przez jezdnie w miejscu niedozwolonym. A pasy kilka metrow dalej. Jeszcze bym wlepil za niezbyt plynne przechodzenie.