POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.10.2009, 08:00:09] • Świnoujście

Sprzedaje wycieraczki, zarabiając na życie

Sprzedaje wycieraczki, zarabiając na życie

fot. Sławomir Ryfczyński

Pan Zbyszek już od 13 lat przyjeżdża do Świnoujścia, aby pracować. Wynajmuje mieszkanie, żeby mieć ciepły kąt, do którego może wracać na zasłużony wypoczynek. Jak mówi, uczciwie zarabia na życie, sprzedając kierowcom przy promach wycieraczki.

- To ciężki kawałek chleba – mówią kierowcy, widząc Pana Zbyszka.

On sam nie narzeka na swoja pracę.

- Jestem z niej nawet zadowolony. Staram się nie marudzić – mówi z uśmiechem. - Ludzie są dla mnie mili i większość z nich jest zainteresowana kupnem mojego towaru - opowiada Pan Zbyszek.

Na stałe mieszka na Śląsku. Nad morze przyjeżdża na okres około pięciu miesięcy.

Niezależnie od tego czy jest sezon letni czy też zimowy, Pan Zbyszek nie poddaje się i z zawzięciem stara się, aby każdy kierowca miał nowe, niedrogie wycieraczki w swoim samochodzie.


komentarzy: 97, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-97 z 97

Tomson • Środa [14.10.2009, 10:11:27] • [IP: 95.129.228.**]

no to ja odpowiem, bo już trochę na tym jeżdżę (3 m-ce)... i wracam spowrotem do valeo generalnie wygląd i montaż - wyrób podobny do płaskich Valeo, z tym że DIPP to produkt chiński produkowany na zlecenie Polskiego dystrybutora (info dipp.com.pl/

Ѫ • Środa [14.10.2009, 09:42:05] • [IP: 83.31.186.***]

Ja kiedyś od pana Zbyszka kupiłem niedrogo aluminiowy z przeżutkami elegancki angielski rower, normalnie cacuszko▬niestety miał kierownice z prawej strony●A co do wycieraczek, to na Śląsku nie zchodzą ؟ To już w tym mieście tak zle, że nie już nic w sklepach, tylko handel obchodny ؟

Tomek • Środa [14.10.2009, 09:41:23] • [IP: 92.42.117.***]

Fakt, wycieraczki ma dobre i w miare tanie, ale jest taka gaduła, że strach się bać, ale i tak polecam.

Gość • Środa [14.10.2009, 09:33:48] • [IP: 62.87.192.**]

A ja kupiłem u Pana Zbycha wycieraczke za 15 zl i jestem zadowolony zepsuje sie wyrzuce kupie u Pana zbycha jeszzcze jedna po co mi wycieraczka za 100 jak i tak co roku trzeba zmienaic bo jakaby nie byla to sie rozpada pozdrawiam Pana Zbycha i jego klientów

Gość • Środa [14.10.2009, 09:16:55] • [IP: 92.42.118.**]

Raz się dałem namówić, nie ma tanio i dobre, wróciłem do Boscha

Gość • Środa [14.10.2009, 09:12:42] • [IP: 92.42.118.***]

ja kupilam ostatnio od Pana Zbyszka i jestem baaardzo zadowolona! Pozdrawiam milego pana:)

Gość • Środa [14.10.2009, 09:10:15] • [IP: 87.60.247.***]

jak jestes glupi to placisz ZUS i podatki! PROSTE...

Gość • Środa [14.10.2009, 09:02:06] • [IP: 213.192.121.**]

Ja też uczciwie i ciężko pracuje, ale z tą różnicą, że płacę ZUS i podatki.

Gość • Środa [14.10.2009, 08:58:18] • [IP: 80.245.190.**]

, , Tanie mięso jedzą psy, ,

Gość • Środa [14.10.2009, 08:51:24] • [IP: 93.94.191.***]

ale ja nie rozumiem takich ludzi;/ mi go nie zal bo jest praca lepsza lewpiej platna a on chodzi na wydre i wycieeraczki sprzedajae ciekawe ile % z tego ma wielki h...j pewnie za grosze robi bo do normalnej pewnie nie chce sie isc...powodzenia...

Gość • Środa [14.10.2009, 08:51:15] • [IP: 80.245.178.**]

Sympatyczny człowiek znany od wielu lat mieszkańcom miasta i n napewno jeżeli chodzi o osobowość P. Zbyszka nikt żle o nim nie powie.

Gość • Środa [14.10.2009, 08:38:07] • [IP: 80.245.191.***]

a ja kupuje wycieraczki za 30 zl i jestem zadowolony dobry plyn do spryskiwaqczy i niema problemu wymieniam co na wiosne i na zime a burackie texty ponizej 100 to żenada!

Gość • Środa [14.10.2009, 08:37:14] • [IP: 188.33.154.**]

uczciwie zarabia? a podatki płaci?

Gość • Środa [14.10.2009, 08:33:35] • [IP: 217.97.199.*]

od rana jazgot, to chyba dobrze, że zarabia na chleb, a nie siedzi na ławce załatwia sie pod nią i chla mamrota, przedmioty maja to do siebie, że się zuzywają!

Gość • Środa [14.10.2009, 08:33:12] • [IP: 80.245.183.***]

Ja kupuję wycieraczki Bosch/Valeo za niecale 80 zł z przesyłką i działają dobrze przez parę miesięcy, więc stwierdzenie" wycieraczki ponizej 100 złoty są bardzo nietrwałe. naprawde trzeba uwazać na badziewia bo pióra zamiast usuwac wode to tylko marzą" jest całkiem nie na miejscu :)

Gość • Środa [14.10.2009, 08:30:18] • [IP: 80.245.186.***]

Kupiłam - rzeczywiście dobre, ale po kilku tygodniach zaczęły przy każdym ruchu wydawać takie dzwięki, że niech się schowają chorory!!

Gość • Środa [14.10.2009, 08:28:03] • [IP: 80.245.185.***]

i co sie czlowieku czepiasz jakbys nie mial za co jesc to bys nie patrzyl na takie duperele -.-

pytający • Środa [14.10.2009, 08:22:36] • [IP: 79.190.147.**]

a przypadkiem handel obnośny w okolicach promów nie jest zakazany??

Gość • Środa [14.10.2009, 08:14:17] • [IP: 83.20.215.**]

wycieraczki ponizej 100 złoty są bardzo nietrwałe. naprawde trzeba uwazać na badziewia bo pióra zamiast usuwac wode to tylko marzą

Gość • Środa [14.10.2009, 08:13:39] • [IP: 88.156.233.***]

Tak, czy inaczej czarujący człowiek, nie jest nachalny.

Gość • Środa [14.10.2009, 08:06:00] • [IP: 192.168.100.**]

Bo jak się kupuje badziewie to rezultat jak poniżej pisze jest widoczny po kilku tygodniach.

Freeman • Środa [14.10.2009, 08:04:18] • [IP: 80.245.178.**]

Wycieraczki może i niedrogie ale po kilku tygodniach do wyrzucenia. Raz się skusiłem ale nigdy więcej nie kupię bo to pieniądze w błoto wywalone

Oglądasz 76-97 z 97
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■