POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.10.2009, 08:00:09] • Świnoujście

Sprzedaje wycieraczki, zarabiając na życie

Sprzedaje wycieraczki, zarabiając na życie

fot. Sławomir Ryfczyński

Pan Zbyszek już od 13 lat przyjeżdża do Świnoujścia, aby pracować. Wynajmuje mieszkanie, żeby mieć ciepły kąt, do którego może wracać na zasłużony wypoczynek. Jak mówi, uczciwie zarabia na życie, sprzedając kierowcom przy promach wycieraczki.

- To ciężki kawałek chleba – mówią kierowcy, widząc Pana Zbyszka.

On sam nie narzeka na swoja pracę.

- Jestem z niej nawet zadowolony. Staram się nie marudzić – mówi z uśmiechem. - Ludzie są dla mnie mili i większość z nich jest zainteresowana kupnem mojego towaru - opowiada Pan Zbyszek.

Na stałe mieszka na Śląsku. Nad morze przyjeżdża na okres około pięciu miesięcy.

Niezależnie od tego czy jest sezon letni czy też zimowy, Pan Zbyszek nie poddaje się i z zawzięciem stara się, aby każdy kierowca miał nowe, niedrogie wycieraczki w swoim samochodzie.


komentarzy: 97, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 97

Gość • Środa [14.10.2009, 17:13:14] • [IP: 80.245.184.**]

Chyba nie mnie:-))))ja uwielbiam narzekac a prezydentowi nie przystoi. To moze tego Pana z obrazka? Chyba by swietnie sie nadawal:-)))

Gość • Środa [14.10.2009, 16:58:47] • [IP: 85.221.191.**]

proponuję na Prezydenta!!

Gość • Środa [14.10.2009, 16:36:21] • [IP: 80.245.184.**]

O matko. przeciez wlasnie o to chodzi ze nas wszystkich okrada.A z kad nasze miasto ma na promy, z Twoich podatkow. A z kad mamy na nasze drogi? Z naszych poodatkow itd i tp

Gość • Środa [14.10.2009, 16:19:33] • [IP: 95.129.226.**]

Każdy sposób ma życie jest dobry ważne że nie kradnie a wycieraczki tego Pana są dobre.

Gość • Środa [14.10.2009, 16:06:45] • [IP: 80.245.184.**]

Zegluga nie ma uprawnien do nadawania zezwolen.Jak ktos zauwazyl, to nie prywatny folwark. Ktos z kogos robi wala.A nawiasem, wlasnie narzekajmy na to co nas boli. To jest wlasnie nasze prawo i Oni (czytaj to jak chcesz) sa po to aby nas wysluchac i nam sluzyc

Gość • Środa [14.10.2009, 15:57:16] • [IP: 85.221.191.**]

ale słyszałeś że ma zezwolenie od Żeglugi i nie wydaje się mi, że dostałby je na słowo. Dla mnie sprawa jest jasna ma zezwolenie to sprzedaje a innym nic do tego, zresztą żyjemy w wolnym kraju i każdy odpowiada za to co robi więc dajcie już spokój z tymi bzdurnymi komentarzami, jak ktoś jest niezadowolony to jż wecej nie kupi, a bo to mało sie miało w życiu złych zakupów? i co wtedy tez się żalicie w internecie bo np. kupiliście chleb i był wczorajszy, albo w reklamie mówili to i tamto a jest inaczej?

Gość • Środa [14.10.2009, 15:55:10] • [IP: 80.245.185.***]

tansze na rynku i te same hi hi hi

Gość • Środa [14.10.2009, 15:49:51] • [IP: 83.21.184.**]

te wycieraczki sa dobre ale nie za ta cene takie same mozna kupic w swinoujsciu za 9zł/szt a o ile wiem handlujac takim towarem powinno sie miec kase fiskalną

Gość • Środa [14.10.2009, 15:41:13] • [IP: 80.245.183.***]

to idz i kup buraku *

Gość • Środa [14.10.2009, 15:33:37] • [IP: 80.245.184.**]

Na bank nie placi bo handel uliczny w miejscach do tego nieprzeznaczonych jest zabroniony.

Gość • Środa [14.10.2009, 15:12:24] • [IP: 85.221.191.**]

a skąd Ty w ogóle wiesz czy płaci podatki czy nie?! z góry zakładasz że nie płaci, a przyjeżdża ze Śląska bo może tam jest ogólna bieda i ludzie nie kupują tyle ile tu, albo właśnie dlatego że nie musi sie martwić gdzie iść sprzedawać tylko ma zapewnione miejsce, choć daleko od domu, myślisz że dla przyjemności zostawił by dom na Ślasku żeby sobie akurat na promie sprzedawać, nie sądze

Gość • Środa [14.10.2009, 15:07:32] • [IP: 80.245.184.**]

To znaczy ze trafil na bardzo podatny grunt- na naiwniakow co sraja kasa i nieudolne- albo bardzo KREATYWNE jak to nazywasz- wladze

Gość • Środa [14.10.2009, 15:02:47] • [IP: 80.245.184.**]

Naciagnie ludzi i unikanie podatkow nazywasz kreatywnoscia:-)))?Dlaczego gosciu przyjezdza az ze Slaska z tak wspanialymi gumami wlasnie do nas? Bo moze bezkarnie byc KRATYWNYE

Gość • Środa [14.10.2009, 14:58:05] • [IP: 85.221.191.**]

obszczymurki to jedno a ten facet to drugie i nie generalizuj. A z tym Twoim" terenem" tak to już w życiu jest ze wygrywa ten kto jest sprytniejszy i ma pomysł, kreatywność sie liczy, i ktoś musi być górą

Gość • Środa [14.10.2009, 14:48:31] • [IP: 80.245.184.**]

Cos kolego Ci sie pomylilo i to chyba niezle. To w takim razie wolno tym obszczyjmurkom wszystko -spac na promach? Wpusc tam na te lawki swoje dzieci, zaprowadz do kibla gdzie Oni nie moga trafic w zbyt maly otwor.Niech wszy obleza Ciebie i Twoja rodzinke. Ciekawe czy nadal bedziesz taki usmiechniety.Przeciez to nasze dobro wspolne. Niech syf zapanuje wedle twojej woli:-))Cos kolego z Twoim mysleniem jest nie tak. Wracajac do handlujacego goscia. Przeciez wszyscy by tak chcieli pracowac, nie placic podatkow. Nie pierszy ten gosciu to wymyslil.Mysle ze on ma niezla emeryturke a teraz sobie tylko cwaniakuje i naciaga ludzi.Ciekawe jakby wszedl na twoj teren gdzie ty starasz sie byc" zaradny": tez bys byl taki wyrozumialy? Jakbys mial sklep z takimi gumami tez bys byl taki wyrozumialy??

Gość • Środa [14.10.2009, 14:42:09] • [IP: 85.221.191.**]

nie, no jasne lepiej jest sprzedawać i kupować" uczciwie" dragi, bo tacy by się tu znaleźli, i z pewnością się rozliczają z fiskusem

Gość • Środa [14.10.2009, 14:40:52] • [IP: 212.160.162.**]

A czy każdy może tam tak sprzedawać?

Gość • Środa [14.10.2009, 14:35:47] • [IP: 195.117.222.***]

uczciwie ? ma działalność gospodarczą ?, płaci podatki ? gdzie tu uczciwość - taka sama jak u tych co sprzedają mapki niemiaszkom...ale ci są źli według portalu

Gość • Środa [14.10.2009, 14:31:46] • [IP: 85.221.191.**]

normalnie współczuję Wam nudnego życia skoro to że ktoś próbuję się jakoś utzrynać i zarobić na życie wzbudza w Was taka sesnację, pewnie lepiej jakby chodził i kradł co??!!

Gość • Środa [14.10.2009, 14:29:53] • [IP: 80.245.179.***]

kupilem u niego 5 lat temu rzekomo węglowe włókno nie dosc ze za dlugie zlozyl to jeszcze zwykle gumy jak od gaci niech wyjezdza do siebie precz naciagacz\ a paparazzi za ten artykuł pewnie darmo dostal gume

Gość • Środa [14.10.2009, 14:28:18] • [IP: 85.221.191.**]

a prom do dobro publiczne i jak sama nazwa wskazuje mają prawo z niej korzystać wszyscy i żeby było śmieszniej jednocześnie i kiedy tylko mają na to ochotę, a możesz wykup promy na własność to wtedy bedziesz stawiać swoje warunki!! Powodzenia

Gość • Środa [14.10.2009, 14:24:38] • [IP: 85.221.191.**]

Boże skąd w Was tyle nienawiści, żal dupy ściska czy co!!?? nie chcecie to nie kupujcie i pozwólcie robić innym to na co mają ochotę, czy ktoś Wam mówi jak żyć?? zajmijcie sie lepiej swoimi sprawami, bo na pewno wszystko nie jest idealnie a nie szukacie sensacji poza domem!! Trzeba byc najpierw samemu w porządku a później osądzać innych, normalnie same" Anioły" jak słodko!!

Gość • Środa [14.10.2009, 14:17:43] • [IP: 85.221.191.**]

to zamów sobie od razu 10 par to nie zapłacisz za przesyłkę

Gość • Środa [14.10.2009, 14:11:25] • [IP: 80.245.184.**]

A czy to jest odpowiednie miejsce na sprzedaz? Nie wazne jaka i nie wazne czego.Zegluga sobie wogole za duzo pozwala tolerujac pijanych obszczyjmurkow nagabywujacych pasazerow.To ze nie mamy wyjscia i stoimy w tych cholernych kolejkach nie znaczy ze musze sie godzic na takie towarzystwo. Zezwalajac na handel Zegluga staje sie wspolnikiem i na pewno nie ma na taka dzialanosc pozwolenia. Guzik mnie obchodzi czy ten Pan jest ze Slaska, moze byc z Marsa. Nienawidze cwaniakow a to jest ewidentne walenie skarbowki. A jesli nawet palci podatek to pewno nie u nas:-)) Naszych sie przegania z pietruszka.Strazo Miejska, Zeglugo- poloneza czas zaczac !!

Gość • Środa [14.10.2009, 14:09:06] • [IP: 92.42.117.***]

Przychodzi i zawraca dupe. takie wycieraczki mozna kupic taniej w normalnym sklepie!

Oglądasz 26-50 z 97
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■