POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.10.2009, 07:28:43] • Świnoujście

Kradną benzynę na stacji na Warszowie

Kradną benzynę na stacji na Warszowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Powodem tego jest fakt, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, że na stacji nie jest nagrywany obraz z kamer. Wiedzą o tym niektórzy nieuczciwi klienci i wykorzystują sytuację.

Stacja traci miesięcznie spore sumy. Złodzieje bywają tak bezczelni, że zatankują samochód, dla niepoznaki wejdą do sklepu, pokręcą się, po czym pospiesznie wychodzą i odjeżdżają.

Nawet jeśli na interwencję pracowników przyjeżdża policja, to niewiele może zrobić. Nie ma dowodu na to, że któryś z kierowców nie zapłacił.

- Na innych stacjach są nagrania z monitoringu, gdzie widać na przykład tablicę rejestracyjną i twarz kierowcy a tutaj nic - mówią nasi rozmówcy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 60

Gość • Wtorek [13.10.2009, 11:55:54] • [IP: 80.245.184.**]

A co to obchodzi ORLEN czy kradna czy nie. Kasa ma sie zgadzac i tyle. Ale jak ktos pracuje pod szyldem to jest obowiazany spelniac warunki.I zalezy jaka jest umowa miedzy dzierzawca a wlascicielem.Mysle ze tu jest jakas zmowa, uklad. Ktos trzepie kasiore i to rowno.Powinny byc bramki do tankowania ktore sie otworza po zwolnieniu liczydla. Albo kolorowe swiatlo widoczne z daleka. PROSTE, ale komus zalezy aby to wygladalo jak wyglada

Gość • Wtorek [13.10.2009, 11:47:06] • [IP: 94.75.253.**]

jade tam zatankowac

Gość • Wtorek [13.10.2009, 11:42:52] • [IP: 92.42.116.***]

To chore, jest monitoring ale wyłączony...pff...niech teraz mają pretensje sami do siebie, kretyni!!

Gość • Wtorek [13.10.2009, 11:24:14] • [IP: 217.97.193.***]

Gość • Wtorek [13.10.2009, 10:28] • [IP: 93.94.188.***] jade zaraz na fula zatankować i to za friiiiiiiiii, - Twoim rodzicom" gratuluję" wychowanie złodzieja. Zastanów się.

Gość • Wtorek [13.10.2009, 10:35:14] • [IP: 83.21.211.**]

teraz kazdy wie gdzie tankowac

Gość • Wtorek [13.10.2009, 10:33:45] • [IP: 217.97.199.*]

dzis wszyscy tankujemy na warszowie :)

Gość • Wtorek [13.10.2009, 10:30:44] • [IP: 83.21.140.***]

ponieważ zdjęcie dotyczy stacji na Warszowie xD o monitoring powinien zadbać ajent, siec Orlen nie ma nic do gadania na ten temat.

Ktoś • Wtorek [13.10.2009, 10:30:20] • [IP: 213.158.199.***]

A może już założyli tam kamery, a artykuł ma tylko spowodować że złodzieje jeszcze chętniej znów tam pojadą, nagrywając się na kamery... Dlatego chyba się wstrzymam z tankowaniem bez płacenia...

Gość • Wtorek [13.10.2009, 10:28:06] • [IP: 93.94.188.***]

jade zaraz na fula zatankować i to za friiiiiiiiii, jeszcze dajcie mi namiary na darmowy monopol i agencję towarzyską

Gość • Wtorek [13.10.2009, 10:10:22] • [IP: 86.44.18.***]

po pierwsze to zdjecie jest z warszowa po drugie fakt jest taki ze na tym zdjeciu widac kamere a nawet 3 tych kamer tam jest nasrane od groma czyli wiadomo ze atrapy zalozyli widocznie dla takiej firymy jaka jest orlen to za duza suma. ale hot dogi maja super :)

Gość • Wtorek [13.10.2009, 10:02:32] • [IP: 212.160.162.***]

no to dzisiaj będzie pełny zbiorniczek :)

Gość • Wtorek [13.10.2009, 09:47:09] • [IP: 94.254.226.**]

dzięki za info Sławek ;]

Gość • Wtorek [13.10.2009, 09:45:01] • [IP: 92.42.112.***]

moim zdaniem ten artykul wcale nie jest potrzebny niektorzy maja racje teraz nieuczciwi beda tam jezdzic bo wiedza ze nikt im tam nic nie zrobi ale ja na miejscu orlenu szybko bym zalozyla kamery to jest wydatek ale przynajmniej nie beda tracic kasy i beda bezpieczni a nieuczciwi beda sie juz bac !!

Gość • Wtorek [13.10.2009, 09:31:01] • [IP: 195.117.222.***]

brawo:D teraz juz wszyscy wiedza ze mozna krasc;P

Gość • Wtorek [13.10.2009, 09:15:24] • [IP: 80.245.187.***]

a ile masz stacji benzynowych na warszowie?

Gość • Wtorek [13.10.2009, 09:11:00] • [IP: 195.117.222.*]

dobra zachęta dla złodziejaszków:)darmowa antyreklama

wiewióra • Wtorek [13.10.2009, 09:05:14] • [IP: 188.33.134.***]

Z doswiadczenia wiem, ze na kazdej stacji Orlenu sa kamery.A to, ze obraz nie jest nagrywany bo sprzet jest stary, zepsuty itd to inna sprawa.To tylko swiadczy o firmie jak dba o ajentow i jego pracownikow.Bo Orlen ma takich ludzi gleboko...

Gość • Wtorek [13.10.2009, 08:57:02] • [IP: 92.42.118.**]

straty to oni mają wliczone chyba w cene paliwa, ja bym się na ZDZIERCACH nie litował. lać, lać i wiać.

Gość • Wtorek [13.10.2009, 08:55:45] • [IP: 87.96.11.***]

zaras bedzie lalo dodupy

Gość • Wtorek [13.10.2009, 08:49:05] • [IP: 217.97.193.***]

Sory wpis nie w tym temacie.

Gość • Wtorek [13.10.2009, 08:48:00] • [IP: 217.97.193.***]

Jak również delegalizacja innych partyjek.To siedliska wszelkiej maści układzików, cwaniactwa, nepotyzmu i itp.

kDn • Wtorek [13.10.2009, 08:38:42] • [IP: 89.78.67.***]

Kto kazał sugerować się zdjęciem? Chyba świadomie nikt by nie umieszczał prawidłowego, wskazując jaka to stacja. Oczywiste jest, że taki artykuł po części zmusiłby właściciela do instalacji monitoringu, aczkolwiek stacja narażona zostałaby coraz częstsze powtarzanie takich zdarzeń przez kierowców czytających ów artykuł.

Hahahha • Wtorek [13.10.2009, 08:18:13] • [IP: 172.19.86.**]

to teraz juz wszyscy wiedza, że tam nie ma kamer, współczuje orlenowi ile teraz zaczną tracić na warszowskiej stacji :D

kDn • Wtorek [13.10.2009, 08:17:37] • [IP: 89.78.67.***]

Hehe, pewnie wiekszosc pomyslala ze chodzi o Orlen w Świnoujściu..

Gość • Wtorek [13.10.2009, 08:04:37] • [IP: 83.19.184.**]

to teraz wszyscy złodzieje wiedza że tam nie ma kamer i przyjadą kraść paliwo

Oglądasz 26-50 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■