POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.10.2009, 07:28:43] • Świnoujście

Kradną benzynę na stacji na Warszowie

Kradną benzynę na stacji na Warszowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Powodem tego jest fakt, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, że na stacji nie jest nagrywany obraz z kamer. Wiedzą o tym niektórzy nieuczciwi klienci i wykorzystują sytuację.

Stacja traci miesięcznie spore sumy. Złodzieje bywają tak bezczelni, że zatankują samochód, dla niepoznaki wejdą do sklepu, pokręcą się, po czym pospiesznie wychodzą i odjeżdżają.

Nawet jeśli na interwencję pracowników przyjeżdża policja, to niewiele może zrobić. Nie ma dowodu na to, że któryś z kierowców nie zapłacił.

- Na innych stacjach są nagrania z monitoringu, gdzie widać na przykład tablicę rejestracyjną i twarz kierowcy a tutaj nic - mówią nasi rozmówcy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 60

Gość • Środa [14.10.2009, 00:49:10] • [IP: 83.21.142.***]

Na Warszowie to klasyka cos takiego

Gość • Wtorek [13.10.2009, 23:19:55] • [IP: 91.150.223.***]

bond naucz się po Polsku pisać. Takich jak ty to w kajdany i do gnoju, nie szanujących polskiej pisowni a w tym Polskości!

Gość • Wtorek [13.10.2009, 22:47:42] • [IP: 88.156.235.***]

ooo...jak super, tez tam jade, dziekuje za info:)

bond • Wtorek [13.10.2009, 22:33:44] • [IP: 83.21.136.***]

do gosc 185 malolat chamuj bajere bo cie sztrzele a puzniej szmulke pleloze przez loze twoje heh

Gość • Wtorek [13.10.2009, 22:32:01] • [IP: 93.94.191.***]

JA nie raz tankuje za darmo wkoncu to nasz kochany warszów, niech sie głupio robi tym co musza płacic na wyspie uznam :)

Szader • Wtorek [13.10.2009, 21:27:25] • [IP: 217.97.199.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [13.10.2009, 21:27:21] • [IP: 80.245.185.***]

do ziemianina ty hamuj pieta pastuchu zwazaj na gware

ziemianin • Wtorek [13.10.2009, 21:26:43] • [IP: 87.60.247.***]

za to ty jestes madry i piekny tylko nie widzisz tego ze ci szmule pukaja! :D

Gość • Wtorek [13.10.2009, 20:15:17] • [IP: 80.54.123.**]

ZIEMIANIN TY NIE DOŚĆ ŻE JESTEŚ NIEDOUCZONY TO NA DODATEK CHORY

Ziemianin • Wtorek [13.10.2009, 18:57:53] • [IP: 87.60.247.***]

DO GOSCIA Z 16.12: myslisz ze tego nie wiem polaczku marny? jak jestes taki dobry to jeszcze powiedz mi czy ON rozni sie od OO skladem atomowym i dlaczego silnikowi trudniej jest rozbic atom OO? w mojej wypowiedzi chodzi mi raczej o caloksztalt ludzkosci, i to ze wszystkie surowce naturalne powinny byc nieodplatnie, bo chyba tez jestesmy naturalnie ziemii. A z tej calej nafty, 1% populacji zrobil ogromny biznes a reszta spoleczenstwa robi za niewolnikow i szczury ktore napedzaja ten chory system. i nie swiruj mi tu pseudowiedza zdobyta w gimnazjum!

Gość • Wtorek [13.10.2009, 16:28:57] • [IP: 93.94.185.***]

rozwiązaniem by była stacja bezobsługowa... wrzucasz kase do automatu i tankujesz za ile zapłacisz...

Gość • Wtorek [13.10.2009, 16:12:41] • [IP: 217.97.193.***]

Gościu 15:58 - gdzie można wydobyć benzynę czy też olej napędowy? Wydobywa się ropę naftową z której paliwa się destyluje, a to kosztuje. Pomijając to, że wydobywa się w innych miejscach niż używa. No, ale to wie i uczeń gimnazjum, mam więc nadzieję, że i wkrótce posiądziesz i ten zasób wiedzy. Zmieniając temat - dalej zawstydza mnie ilość potencjalnych złodziei w tym mieście. Na władzy psy wieszają, ale jak jest okazja kraść (tankować za" free") to są pierwsi. WSTYD!!

ZIEMIANIN • Wtorek [13.10.2009, 15:58:52] • [IP: 87.60.247.***]

DO GOSCIA Z 12, 45: tylko jakby chcieli to by wydobyli taka ilosc ze nie musialbys placic grosza za litr! ale ty wolisz dac sie robic w balona i placic poslusznie

Gość • Wtorek [13.10.2009, 15:47:16] • [IP: 80.245.180.***]

haha Brawo! teraz wiemy gdzie tankowac za darmo ;d

Gość • Wtorek [13.10.2009, 13:34:33] • [IP: 80.245.178.**]

Kamery sa ale obraz nie jest nagrywany. Ajenta stac na to zeby wykladal na straty z wlasnej kieszeni poniewaz zgarnia co miesieczne premie pracownikow. Tam panuje jedno wielkie zlodziejstwo wiec niech sie nie dziwia ze tez sa okradani

Gość • Wtorek [13.10.2009, 13:18:39] • [IP: 80.54.123.***]

BRAĆ, PÓKI DAJĄ!!

Gość • Wtorek [13.10.2009, 13:13:18] • [IP: 93.94.184.***]

juz wiem gdzie tankowac za darmo ;D

Gość • Wtorek [13.10.2009, 13:12:37] • [IP: 212.160.162.**]

Wiadomo, Warszów.

wiewióra • Wtorek [13.10.2009, 12:47:01] • [IP: 89.108.233.***]

Juz czytac sie nie chce komentarzy niektorych ludzi, niski poziom to malo powiedziane...a w glowie pusto, nawet kulki nie chca sie zderzyc, zeby cos madrego napisac.

Gość • Wtorek [13.10.2009, 12:45:35] • [IP: 217.97.193.***]

Ziemianinie - płacisz nie za ropę, a za jej wydobycie, transport i przetworzenie. A jak widać po komentarzach - złodziei, realnych czy też potencjalnych, w tym mieście nie brakuje.

Gość • Wtorek [13.10.2009, 12:37:30] • [IP: 77.88.147.**]

''...na stacji nie jest nagrywany obraz z kamer. Wiedzą o tym niektórzy nieuczciwi klienci...'' a teraz wiemy wszyscy, jestem ciekaw ile osob pojechalo 'zatankowac' po tym artukule hehehe

Gość • Wtorek [13.10.2009, 12:36:40] • [IP: 92.42.117.***]

Dzieki za informacje hehehehe

Gość • Wtorek [13.10.2009, 12:30:18] • [IP: 80.245.185.**]

no to teraz wszyscy na Orlen!!

Gość • Wtorek [13.10.2009, 12:24:35] • [IP: 217.97.199.*]

Bardzo słabe dziennikarstwo i brak znajomości języka. Tytuł powinien brzmieć :KRADNĄ BĘZYNĘ ZE STACJI NA WARSZOWIE. Wracać do szkoły !!

Gość • Wtorek [13.10.2009, 12:10:08] • [IP: 87.60.247.***]

paliwo ma byc za darmo! produkowane z ziemi, ja tez jestem ziemianin i mi sie nalezy za fri!!

Oglądasz 1-25 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■