POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.10.2009, 09:58:53] • Świnoujście

Tablica nie zdaje egzaminu

Tablica nie zdaje egzaminu

fot. Sławomir Ryfczyński

Miasto wydało na elektroniczną tablicę z informacją o czasie oczekiwania na przeprawach promowych kilkaset tysięcy złotych. Okazuje się, że jest ona zupełnie niepotrzebna.

Kierowcy mówią, że nie zwracają na nią uwagi. Powodów jest kilka. Po pierwsze nie zawsze podawany czas jest adekwatny do rzeczywistej sytuacji.

- Przecież to się zmienia tak szybko, że pracownicy Żeglugi Świnoujskiej nie są w stanie podawać idealnego czasu – mówi jeden z kierowców.

- Poza tym co to daje? – pyta drugi – W ciągu tygodnia kierowcy spoza miasta i tak muszą jechać na Karsibór a w weekendy na obu przeprawach są ogromne kolejki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-49 z 49

Gość • Sobota [10.10.2009, 15:34:05] • [IP: 93.94.189.***]

mi tez pomaga... jest potrzebna

Gość • Sobota [10.10.2009, 14:14:41] • [IP: 92.42.116.***]

a mi sie tablica podoba... wiele razy mi pomogla..

Gość • Sobota [10.10.2009, 13:57:49] • [IP: 80.245.179.***]

Jeśli jacyś kierowcy nie patrzą na nią to ich problem. Jeśli czasami coś nie gra to jest to wina tych co uaktualniają dane czyli Żeglugi Świnoujskiej.

Gość • Sobota [10.10.2009, 13:48:43] • [IP: 88.156.233.**]

tablica to bardzo dobry pomysł, wielokrotnie z niej korzystałem, nie pamiętam żeby wprowadziła mnie w błąd. Jak ktoś nie wie jak z niej korzystać niech jeźdżi rowerem, a nie pieprzy głupoty !

Gość • Sobota [10.10.2009, 13:19:32] • [IP: 89.229.95.**]

Panie * może przestanie Pan pisać że" Miasto wydało... kilkaset tysięcy złotych", a zacznie pisać kto z urzędników (imię i nazwisko) podpisał się pod umową. Na tym polega rzetelność dziennikarska. Chyba że chodzi tylko, aby podnieść ciśnienie starszym czytelnikom Pana portalu i ilość wyświetleń.

Gość • Sobota [10.10.2009, 13:17:29] • [IP: 80.245.190.**]

bardzo fajnie ze jest zawsze z niej korzystam i jestem zadowolona

Ѫ • Sobota [10.10.2009, 13:16:06] • [IP: 83.31.190.**]

Maniacy tandety●A nie lepiej by było postawić zamiast tej tandetnej tablicy, mniej tandetny telebim, który by pokazywał obraz z przeprawy jednej i drugiej?!●Koszta podobne●√∞⅞

Gość • Sobota [10.10.2009, 12:47:26] • [IP: 195.117.222.***]

Tablica jest spoko już parę razy udalo mi sie wjechać jako jeden z ostatnich na prom

Gość • Sobota [10.10.2009, 12:45:41] • [IP: 88.156.233.**]

Zamiast tej tablicy w pobliżu skrzyżowania Ognicy z Karsiborze lepiej sracz by wybudowali dla kierowców i pasażerów! W czasie lata gdy kolejki na Karsibory, za sracze robią okoliczne krzaczory! WSTYD!!

Marek • Sobota [10.10.2009, 12:23:47] • [IP: 92.42.118.***]

Jechałem wczoraj i dzięki tablicy nie stałem w kolejce na Bielikach, tylko szybko przeprawiłem się Karsiborami. Trochę więcej zrozumienia. Przecież obsługa promów nie ma wpływu na to, ile w danej chwili nadjedzie samochodów na przeprawę. Wystarczy minuta lub dwie i może nadjechać kilkanaście lub więcej samochodów. Jak ktoś chce być pewniejszy niech zerka na podgląd przepraw z kamer...

Gość • Sobota [10.10.2009, 12:17:14] • [IP: 95.129.226.**]

ogolnie to tak jak nie musicie to nie korzystajcie z malych promow w weekend:)

Gość • Sobota [10.10.2009, 11:57:13] • [IP: 88.156.233.**]

Proponuje po 22 obejrzec tablice i co jest na niej wyswietlane. Dosyc czesto na warszowie informacja ze przejazd tylko dla mieszkancow.

Gość • Sobota [10.10.2009, 11:20:44] • [IP: 93.94.186.***]

święta prawda - nigdy nie wierzę tej tablicy, kilka razy mnie zrobiła nieźle w konia, te kilkaset tysięcy złotych można było wydać na coś sensownego.

Gość • Sobota [10.10.2009, 11:12:28] • [IP: 80.245.189.*]

nic nie daje pokazuje ze jest 40 minut na bielik a jak sie dojedzie do przeprawy to zero kolejki nieraz

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:50:00] • [IP: 80.54.123.**]

takie lub podobne tablice informacyjne są wszędzie w europie i nikt tam nie przeżywa tego faktu non stop... tylko u nas takie wiejskie podniecenie ipudla... :/

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:46:29] • [IP: 83.31.187.**]

marudy marudy. .. jak nie ma o czym pisac to trzeba sie do czegos przyczepic... standard ja duz jezdrze i tablica sie sprawdza

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:45:27] • [IP: 88.156.235.***]

oczywiście ze nie potrzebna!! nigdy takie cos nie bylo potrzebne to i teraz nie jest a ten kto zlecil zrobienie takiej tablicy jest poprostu głupi i nie ma na co wydawac pieniedzy. . nie lepiej odlozycx na tunel czy most??

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:42:34] • [IP: 84.136.250.***]

Tablica potrzebna czy niepotrzebna. Jak są pieniądze to sie stawia takie tablice lub lampy uliczne jedna przy drugiej i to gęsto. Widać, że pieniędzy w Swinoujściu wiele (wiadomo skąd) ale na toalety przy promenadzie, tak jak za granicą, miasta nie stać. Jak jednę toaletę za dotacje wybudowano to przez parę lat była nieczynna z powodu awarii. Budowa toalety =skomplikowana sprawa.

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:34:35] • [IP: 83.168.89.*]

ta tablica to bubel, strata kasy.

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:24:54] • [IP: 217.97.193.***]

Ja mam podgląd przez komórkę na kamery przy promach i olewam tą tablicę

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:07:49] • [IP: 193.200.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:05:20] • [IP: 80.245.188.***]

standard w tym mieście albańskim a gdzie tunel i most

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:04:34] • [IP: 95.49.174.***]

Rozliczyć marnotrawców !!

Gość • Sobota [10.10.2009, 10:04:17] • [IP: 81.190.41.**]

Jak sie nie ma innych tematów to zawsze można odgrzac sprawę tej tablicy. Przypomnę, że najbardziej o nią upominali sie dziennikarze z panem R. na czele. " W weekendy kolejki na obu przeprawach sa ogromne" to kłamstwo. Teraz kolejka jest jedynie na Bielika od strony miasta na pozostałych luz.

Oglądasz 26-49 z 49
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■