POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.10.2009, 13:09:02] • Świnoujście

Paliwo wciąż jest najdroższe w regionie

Paliwo wciąż jest najdroższe w regionie

fot. Sławomir Ryfczyński

Choć ceny benzyny nieco spadły (po naszych artykułach), to i tak plasują się na najwyższej pozycji w województwie. A i w Polsce nie mają sobie równych w wielu miejscowościach. Nasi Czytelnicy przysyłają przykłady z różnych zakątków kraju.

W Szczecinie, do którego wielu z nas często jeździ, cena benzyny wynosi średnio 4,20 złote. U nas nie jest tańsza niż 4,37 złote. Na trasach specjalnie w weekend obniżono nawet do 4.07 złote za benzynę bezołowiową 95.

- A bywa, że różnice, na najtańszych stacjach tam a najdroższy u nas, wynoszą czasami około 50 groszy na litrze! – mówi jeden z kierowców. – To obłęd.

Stacje Orlen w Polsce średnio mają od 4,35zł (województwo Opolskie) do 4,15 (województwo Śląskie). Niestety Zachodniopomorskie średnią ma 4,31 złote za litry benzyny 95.

Czytelnicy podkreślają, że stacje w Świnoujściu umawiają się co do cen i nie schodzą poniżej ustalonej granicy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 70

Gość • Niedziela [11.10.2009, 19:09:04] • [IP: 80.72.197.***]

miasto nam pieknieje i fajnie jest co nie marudy

Gość • Niedziela [11.10.2009, 19:03:46] • [IP: 93.94.188.***]

paliwo mamy najdroższe?? a jest coś co mamy tańsze??

Gość • Niedziela [11.10.2009, 19:00:31] • [IP: 80.245.181.***]

w Dąbiu 4, 17

/b/oże... • Niedziela [11.10.2009, 18:59:52] • [IP: 217.97.193.***]

"Jęczy ta sama dziadowska swołocz, która pali oponami w piecach" Ma Pan/Pani u mnie piwo~!

Gość • Niedziela [11.10.2009, 18:44:54] • [IP: 80.54.123.***]

Jęczy ta sama dziadowska swołocz, która pali oponami w piecach.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 18:35:44] • [IP: 89.229.89.**]

szczecin 123 3.61 za litr on

Gość • Niedziela [11.10.2009, 18:18:13] • [IP: 212.160.162.**]

Należy więcej chodzić, a mniej jeździć. Będzie taniej i zdrowiej.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 18:00:25] • [IP: 90.184.75.***]

wielkie mi tam ale ! pare groszy i wielki krzyk hahah ja jestem nawet za 5, 50 zl za litr niech niemiaszki się wypchają gównojady jedne :D

ϟ • Niedziela [11.10.2009, 17:49:00] • [IP: 83.31.181.***]

Pazernym i łapczywym●

Gość • Niedziela [11.10.2009, 17:42:20] • [IP: 83.21.195.**]

komu robi roznice te pare groszy, niedzielni kierowcy

ϟ • Niedziela [11.10.2009, 17:38:47] • [IP: 83.31.181.***]

A przecież nie spróbowaliśmy żadnego buntu na pokładzie. Być może byliśmy na to za głupi, być może trafiła nam do przekonania groźba Elcana. Nie zrobiliśmy nic, gdy dwie garści ryżu zmniejszyły się (dla nas, oczywiście, nie dla niego) do jednej garści, a następnie do ćwierci. Potem nie potrafiliśmy zrobić już nic.

Maślankiewicz • Niedziela [11.10.2009, 17:32:49] • [IP: 195.117.239.**]

Przepraszam, zapomniałem wpisać swoje nazwisko. To pisałem ja, Maślankiewicz Wacek.

Ѫ • Niedziela [11.10.2009, 17:32:34] • [IP: 83.31.181.***]

{Przeróbcie sobie autka na mazut, tak jak ja●

Gość • Niedziela [11.10.2009, 17:31:41] • [IP: 195.117.239.**]

Gościu [11.10.2009, 17:15] • [IP: 80.245.188.**]! I to jest właśnie demokracja, że możesz sobie bełkotać, ile chcesz. Nikomu nie można zabronić głupoty, tobie również.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 17:17:49] • [IP: 80.54.123.**]

do gośćGość • Niedziela [11.10.2009, 14:25] • [IP: 92.42.114.**] ale chyba raz na kiedyś na drugą stronę przepływasz, a pełny bak starczy ci na jakiś na trochę dłużej, np. do następnego wyjazdu za uznam

Gość • Niedziela [11.10.2009, 17:15:38] • [IP: 80.245.188.**]

Miejski Rzecznik Konsumenta, nie rozśmieszajcie mnie. Proszę iść do tej pani i coś zgłosić, odpowie wam że nie macie racji i już. Śmiechu warte dlaczego, ponieważ po każdym zgłoszeniu trzeba wyjść z urzędu i popracować w terenie, a co to to nie. A ty Maślankiewicz zamknij japę, jeżeli co się komuna podobała to spadaj do Korei Północnej lub na Kubę. Komuszek się odzywa i jeszcze szczeka.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 17:10:55] • [IP: 80.54.123.**]

to że komuś nie brakuje pieniędzy nie oznacza że ma przepłacać

Gość • Niedziela [11.10.2009, 17:09:25] • [IP: 92.42.119.**]

jak na autko takie goscia stac to i na paliwko tez znajdzie kaske

Maślankiewicz • Niedziela [11.10.2009, 16:58:36] • [IP: 195.117.239.**]

Zaraz, zaraz! A kto to kiedyś obalił ustrój, żeby Polska była Polską? Kto to się domagał kapitalizmu? Kto darł gębę o wolny rynek? Ja tego nie chciałem, ale i tak teraz płacę za wasze fanaberie. Zakładajcie swoje stacje paliw i walcie w rogi frajerów! Dzisiaj każdy ma prawo. Nie żądajcie socjalizmu i opieki państwa, bo to państwo ma was gdzieś. I to bardzo głęboko.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 16:41:57] • [IP: 82.39.67.***]

Prezydent jest przedstawicielem interesow mieszkancow ktorzy to go wlasnie wybieraja by byl ich" glosem". Wystarczylo by by utrudnil nieco zycie monopolista i zaraz by ceny spadly do realnego poziomu, ale... To przeciez kolesie z nowokarsiborskiej wiec nikt tego betonu nie ruszy. Jak myslicie - czemu prezydent tak usilnie chce zdusic nowa stacje na 11-tego listopada? Bo ma ona bardzo dobra lokalizacje i nalezy do... i tu zagadka. W podpowiedzi dodam, iz jest to" antybeton" ;czytaj" nie szwagier i nie koles"

Gość • Niedziela [11.10.2009, 16:37:56] • [IP: 92.42.112.***]

nie dość że drogo to jeszcze na ORLENIE dolewają wody musiałem czyścić cały układ paliwowy

Gość • Niedziela [11.10.2009, 16:34:43] • [IP: 92.42.112.***]

do CBA z tym

Gość • Niedziela [11.10.2009, 16:33:13] • [IP: 82.39.67.***]

bzdury piszesz, ja w u.k kupuje polski chleb za 0.69 co raczej nie wychodzi trzykrotnie wiecej niz w polsce...

PaSo • Niedziela [11.10.2009, 16:28:22] • [IP: 91.96.42.***]

...ale za to chleba kupisz trzy (3) razy tyle co w Niemczech...porownac zarobki nasze ich...

Gość • Niedziela [11.10.2009, 16:02:25] • [IP: 80.245.189.***]

Afera o parę groszy!Ludzie!! Paliwo w Polsce jest prawie 3 razy droższe niż w Europie! Wystarczy porównać stosunek ceny paliwa do przeciętnej pensji np.w Polsce i w Niemczech!

Oglądasz 26-50 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■