POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.10.2009, 13:09:02] • Świnoujście

Paliwo wciąż jest najdroższe w regionie

Paliwo wciąż jest najdroższe w regionie

fot. Sławomir Ryfczyński

Choć ceny benzyny nieco spadły (po naszych artykułach), to i tak plasują się na najwyższej pozycji w województwie. A i w Polsce nie mają sobie równych w wielu miejscowościach. Nasi Czytelnicy przysyłają przykłady z różnych zakątków kraju.

W Szczecinie, do którego wielu z nas często jeździ, cena benzyny wynosi średnio 4,20 złote. U nas nie jest tańsza niż 4,37 złote. Na trasach specjalnie w weekend obniżono nawet do 4.07 złote za benzynę bezołowiową 95.

- A bywa, że różnice, na najtańszych stacjach tam a najdroższy u nas, wynoszą czasami około 50 groszy na litrze! – mówi jeden z kierowców. – To obłęd.

Stacje Orlen w Polsce średnio mają od 4,35zł (województwo Opolskie) do 4,15 (województwo Śląskie). Niestety Zachodniopomorskie średnią ma 4,31 złote za litry benzyny 95.

Czytelnicy podkreślają, że stacje w Świnoujściu umawiają się co do cen i nie schodzą poniżej ustalonej granicy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 70

Gość • Piątek [23.10.2009, 09:31:58] • [IP: 93.94.184.***]

a hod-dogi nie

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 20:08:26] • [IP: 80.245.180.***]

A mogliśmy coś z tym zrobić ale wszyscy byli mądrzy tylko na forum... Macie co chcieliście...

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 14:30:13] • [IP: 92.42.115.**]

w Rzeszowie pb 95 po 4 zl disel 2.95 zl

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 13:05:38] • [IP: 188.33.202.**]

w Poznaniu po 4.05zł za litr 95pb to cena godna uwagi i to na firmowej stacji. niech stacje w Świnoujściu sie zastanowią jakie ceny dają.

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 12:39:57] • [IP: 80.245.185.***]

boze * ta benzyna to jest jakies przegieci w tym wojewudztwie -.-

leszcz • Poniedziałek [12.10.2009, 12:12:49] • [IP: 80.54.123.***]

Jak drogo - źle, tanio - też źle - bo Niemiaszki skorzystają. To jak wg was powinno być?! Znam odpowidź: Polacy ON - ok. 3 zł/litr, Niemcy 3 / za litr...ale Euro! hehe

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 11:24:09] • [IP: 93.94.188.***]

nie tankuje w S-ciu, nasze miasto to nie Paryz czy Warszawa na rowerku sobie jezdze po miescie gdy jestem na trasie lub w Szczecinie wtedy tankuje full i omijam z daleka swinoujskie stacje

Maślankiewicz • Poniedziałek [12.10.2009, 09:02:37] • [IP: 195.117.239.**]

Gościu [11.10.2009, 22:30] • [IP: 83.6.6.***]! Gdzie leży ten Starogard Szczeciński? Chcę tam pojechać zatankować moją jawkę i nie bardzo wiem, w którym to kierunku.

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 07:58:28] • [IP: 89.229.80.***]

...i bardzo dobrze ze was kroja... za te cholerne promy

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 07:46:14] • [IP: 217.97.193.***]

Choć ceny benzyny nieco spadły (po naszych artykułach) - ROTFLMAO. Pogratulować skromności.

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 07:44:00] • [IP: 83.20.6.**]

Bardzo dobrze!! Niech na rowery się poprzerzucają, taniej i zdrowo!!

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 01:25:56] • [IP: 92.42.115.***]

Choć ceny benzyny nieco spadły (po naszych artykułach)- bueheheheheheeheheheheheheheheheehehehehehehehee

Gość • Poniedziałek [12.10.2009, 00:04:15] • [IP: 92.42.114.***]

Świadkami przedziwnego widowiska byli niedawno mieszkańcy Moskwy. Na spowitym chmurami niebie ukształtował się w pewnym momencie jasny okrąg, kontrastujący z pozostałą częścią nieba. Niesamowite zjawisko przywołujące skojarzenia z filmem" Dzień Niepodległości" czy innymi wysokobudżetowymi produkcjami, udało się zarejestrować za pomocą telefonu komórkowego jednemu z mieszkańców, który jechał w tym czasie samochodem. Po tym jak film dokumentujący ten niezwykły fenomen pojawił się w sieci, na wielu forach zawrzało. Internauci nie są zgodni w opiniach, co tak naprawdę widać na klipie. Nie brakuje komentarzy obracających się wokół teorii spiskowych. Zdaniem niektórych, idealnie okrągły obłok jest efektem prac prowadzonych nad nowymi rodzajami broni. Według innych, może to być symbol zwiastujący apokalipsę, która ma nadejść w 2012 r.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 22:30:34] • [IP: 83.6.6.***]

W Kaliszu Pomorskim za Starogardem Szczecińskim po 4, 07. Tydzień temu było po 4.25. Ceny spadają. Może u nas jeszcze spadną. Może nowa stacja paliw zmusi do niższych cen??

Gość • Niedziela [11.10.2009, 22:10:23] • [IP: 92.42.112.***]

samochody na parę:D

Gość • Niedziela [11.10.2009, 22:08:38] • [IP: 83.21.195.**]

a ciechocinku 2.50 za litr

yeti • Niedziela [11.10.2009, 21:22:15] • [IP: 77.253.20.***]

'po waszych artykułach'?hahhaha, stacje mają ten portal mocno * :) Pozdrawiam :)

Gość • Niedziela [11.10.2009, 21:11:54] • [IP: 83.21.217.**]

A W MIEDZYZDROJACH NA ORLENIE 4.47 PB95 OBY POWSTALA KONKURECYJNA STACJA

Gość • Niedziela [11.10.2009, 20:55:42] • [IP: 80.245.181.***]

Do zmowy ceny paliwa dolaczyla stacja w Woline. STRAJKUJEMY!!

ryynio • Niedziela [11.10.2009, 20:54:05] • [IP: 83.249.17.**]

bo malo tankuja...90% kierowców w Swinoujsciu dziennie przejezdza maks 3 km, wiec benzyna moze kosztowac i 10zl za litr

Gość • Niedziela [11.10.2009, 20:35:49] • [IP: 80.54.123.***]

Płaczą tylko te driverskie miernoty, które swoje wątpliwe umiejętności wykazują jeżdżąc na pamięć po mieście, a jazda po Szczecinie to dla nich nieosiągalne wyzwanie.Tak więc o tankowaniu tam czy na trasie mogą tylko pomarzyć i nadal wykazywać się tutaj tym idiotycznym skręcaniem w lewo nie od środka jezdni tylko wbrew zasadom od prawego krawężnika!!

Gość • Niedziela [11.10.2009, 19:30:13] • [IP: 80.245.178.**]

Przepraszam * nie robi to i tak żadnej różnicy.wrrrrrr

Maślankiewicz • Niedziela [11.10.2009, 19:27:21] • [IP: 195.117.239.**]

Jakim marnym Polakiem jest Gość [11.10.2009, 19:20] • [IP: 80.245.183.***], skoro" Polacy" pisze przez małe" p".

Gość • Niedziela [11.10.2009, 19:20:24] • [IP: 80.245.183.***]

Jakim marnym narodem są polacy skoro byłych komunistów wybierają na urzędy prezydenta. Jesteście bezwartościowi! ZDRADZILIŚCIE CAŁE NARODOWE PODZIEMIE ! OBERWIECIE!

Gość • Niedziela [11.10.2009, 19:13:02] • [IP: 217.97.199.*]

"po naszych artykułach" nie jest tak fajne jak" po naszej interwencji"... :D:D:D żądam przywrócenia tradycyjnej wersji !! :)

Oglądasz 1-25 z 70
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■