POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [07.10.2009, 22:19:22] • Świnoujście

Rezydencja jak z KOSZMARNYCH snów

Rezydencja jak z KOSZMARNYCH snów

fot. Czytelnik

Dostaliśmy kolejnego maila od zrozpaczonych mieszkańców Rezydencji Parkowa. Borykają się z wieloma problemami. Najpierw zalało im garaże. Teraz nie działa winda. Developer, jak mówią, nie przejmuje się ich sytuacją.

Od artykułu o zalaniu garaży minęły ponad dwa tygodnie. Wówczas zalana została także jedna z wind.

- Czekamy na jej uruchomienie przez firmę Schindler, ale znów mamy problem ze strony developera (firmy Kornas) ponieważ do tej pory nie uiściła zapłaty za usuniecie usterki – mówią mieszkańcy. – Firma czeka więc na zapłacenie i dopiero wtedy uruchomi windę. Developer ma nas gdzieś. Jak już kupiliśmy mieszkanie, to mamy sobie radzić sami?!

Mieszkańcy obawiają się. W prognozach zapowiada się deszczową pogodę. Znów może im zalać garaże. Nie wiadomo kiedy doczekają się naprawy windy.

- Zapłaciliśmy spore pieniądze za mieszkania a teraz borykamy się z kłopotami jakby to jakaś stara kamienica była – mówią.


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [08.10.2009, 19:32:42] • [IP: 92.42.114.***]

Dziewictwo jest jednak jednorazowym zarobkiem. Co zrobić później? Dziewczyny nie mają z tym problemu. Dają kolejne ogłoszenia, tym razem sprzedając swoje usługi w zamian za sponsoring. Młode prostytutki mają często nie więcej niż trzynaście lat. Seks jest dla nich sposobem na zdobycie modnych ciuchów, nowego odtwarzacza lub telefonu. Na jednym z popularnych serwisów społecznościowych takie ogłoszenia to nic nadzwyczajnego. Obok odważnego zdjęcia pojawia się taki tekst: „Jestem młodą 14 letnią dziewczyną o ciekawych kształtach, szukam sponsora wymagane: -25-40 lat -stała praca -samochód (najlepiej bmw lub audi) -hojność -sprawny języczek Zainteresowanych spełniających powyższe warunki proszę o kontakt via prywatna wiadomość.” :)

Szachraj i Przekręt Corp. • Czwartek [08.10.2009, 19:20:57] • [IP: 80.245.189.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [08.10.2009, 19:09:36] • [IP: 92.42.114.***]

Bajera, nawet wenecje maja, luksus

Gość • Czwartek [08.10.2009, 18:59:27] • [IP: 88.156.234.***]

Akto kupuje mieszkania od dewelopera, trzeba się zdrowo puknąć w czajnik.

Gość • Czwartek [08.10.2009, 18:29:33] • [IP: 88.156.234.***]

bogaci gnijcie

Gość • Czwartek [08.10.2009, 16:37:16] • [IP: 92.42.116.**]

..113 Mieszkasz? chyba chciałbyś ale bieda nie ma prądu w kieszeniach na zakupy! Obrażasz ludzi tylko z własnej wrodzonej głupoty czy taki ĆWOK internetowy z Ciebie zza ekraniku kompa?

Gość • Czwartek [08.10.2009, 16:36:05] • [IP: 80.245.183.***]

to nie psewidzenie to Polska

Gość • Czwartek [08.10.2009, 15:34:16] • [IP: 92.42.113.***]

Ja tu mieszkam ;p

Gość • Czwartek [08.10.2009, 14:08:37] • [IP: 146.126.61.***]

Ludzie, nie denerwujcie sie tymi durnymi komentarzami. To sa nieudacznicy zyciowi, za ktorych mocno sie trzeba modlic. Tu tylko maja pole do popisu. My prawdziwi Polacy Wam wspolczujemy

qqq • Czwartek [08.10.2009, 13:56:57] • [IP: 92.42.113.***]

Tak mi przykro... że wam Merce rdzewieją, to naprawdę straszne. I jeszcze po schodach musicie wciągać te wasze utuczone dupska...tragedia.

Gość • Czwartek [08.10.2009, 13:42:23] • [IP: 90.130.208.**]

za kilka lat to moze byc WENECJA a wtedy bedzie problem bo wody nigdy te tereny sie nie pozbeda ta ppodskorna woda zawsze zostanie to wszystko jest zle przemyslane wspolczuje mieszkanca

Gość • Czwartek [08.10.2009, 10:41:20] • [IP: 217.97.199.*]

mieszka rodzina, to fakt koszmar jak ze złego snu, take to są niestety " rezydencje " w miescie, rodzina chce sprzedać nawet ze stratą, od strony Mieszka mieszkanie nieustawne ponure bo słonce niedochodzi, wykonczenie fatalne listwy, listweki odchodza, pylą sciany pomalowane w jakieś denne pikasy no i ten parking" wodny"trzeba nie mieć wyobrazni zeby na wyspie budować podziemny parking niedostosowują do tego kanalizacj deszczowej, mieszkancy [powinni do sadu podać dewelopera bo kit ostawił totalny!

Gość • Czwartek [08.10.2009, 10:12:16] • [IP: 212.160.162.**]

Chodzenie po schodach sprzyja zdrowiu.

Gość • Czwartek [08.10.2009, 10:11:08] • [IP: 80.245.180.***]

zauwazylem ze bnajwiecej komentarzy daja bogate buce mieszkajace wlasnie w takowych rezydencjach. dziekuje;)

Gość • Czwartek [08.10.2009, 09:59:43] • [IP: 217.97.193.**]

mala poprawka winda prawie po miesiacu od wczoraj zaczeła działać wreszcie ciekawe na jak długo...

Do 00:39 • Czwartek [08.10.2009, 09:56:20] • [IP: 80.245.190.*]

Twojej Krzywa legalnie nie istnieje. Ciebie tez tam nie ma.

Gość • Czwartek [08.10.2009, 09:38:23] • [IP: 80.245.191.***]

jeszcze troche i na grzyby do garazu beda chodzic a jaja woń bedzie stechlizna i grzyb a potem mieszkania nad garazami tez beda zagrzybiałe i wtedy bedzie afera

Gość • Czwartek [08.10.2009, 09:10:08] • [IP: 217.97.193.**]

Trzeba było nie dorabiać developera i przemyslec zakup.A skoro ktos jest naiwny jak dziecko 2 letnie i mysli ze jak zapłaci to developer bedzie sie starał, hmmm, to jest w błędzie.Trzeba było przeczytać dokumenty i zmusic developera do podpisania odpowiednich dokumentów określajacych jego odpowiedzialnośc. A tak teraz sie męczcie, bogaci mieszkańcy ścia, którzy naiwnie mysleli ze za duze pieniądze kupi sie także pewne gwarancje ze strony developera. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [08.10.2009, 09:02:43] • [IP: 217.97.193.**]

ludzka zawiść nie ma granic...Żenua ludziska, ciekawe jak WY byście walili w gacie gdyby was taka sytuacja spotkała? zazdrość, że ktoś ma garaż tak was ściska, że spać nie możecie.Ja tam współczuje pozalewanym mieszkańcom...

Gość • Czwartek [08.10.2009, 09:00:41] • [IP: 92.42.117.***]

A kto kupuje mieszkanie o firmy Kornas? Trzeba wpierw poczytac a pozniej isc z nimi w biznes. Szkoda mieszkańców ale jeszcze wszystko przed nimi.Jeszcze nie raz po[łyna tam łzy z niemocy.

Gość • Czwartek [08.10.2009, 09:00:05] • [IP: 80.245.189.***]

Pan Kornas kupil sobie samolot, a wszystkich ma wd. ...

Gość • Czwartek [08.10.2009, 08:13:03] • [IP: 80.245.178.**]

Po co winda dostaną wysłuzonego bielika jak zrobią tunel :)

Bart Osz • Czwartek [08.10.2009, 07:38:32] • [IP: 213.158.199.**]

"Jakby to jakaś stara kamienica była" to by nie istniał problem ani z windą, ani z garażem, bo by ich tam po prostu nie było, o.

Gość • Czwartek [08.10.2009, 07:26:37] • [IP: 92.42.112.***]

mają gdzie trzymać łódki jak w Wenecji

Gość • Czwartek [08.10.2009, 06:47:10] • [IP: 87.60.247.***]

hahahah na tak, POLACY BUDOWALI! i oczywiscie nie przewidzieli studzienki na wode!

Oglądasz 1-25 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■