POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.10.2009, 11:36:18] • Świnoujście

Supermarket na Nowokarsiborskiej

Supermarket na Nowokarsiborskiej

fot. Sławomir Ryfczyński

W miniony piątek (2 października) wyburzono myjnię i warsztat samochodowy, które mieściły się przy ulicy Nowokarsiborskiej. W tym miejscu powstanie, jak się dowiedzieliśmy, sklep wielkopowierzchniowy.

- Niewiele czasu potrzebował dźwig na to, aby uporać się z budynkiem i pozostawić po sobie jedynie stertę gruzu – mówi nam o rozbiórce budynków jeden z mieszkańców, który jeździ tą trasą na rowerze.

Na placu, który jest przygotowywany, rozpocznie się niebawem budowa supermarketu. Dla mieszkańców osiedla zachodniego to dobra wiadomość, ponieważ w pobliżu nie ma dużych sklepów.

- Supermarket przyciągnie też Niemców, którzy przekraczają granicę w Garz i jadą na pobliskie stacje benzynowe – mówi jeden z mieszkańców. – Przy okazji zrobią zakupy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 94

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 15:59:45] • [IP: 80.245.184.***]

OBY TO BYŁ REAL !!

Pikaczu • Poniedziałek [05.10.2009, 15:30:59] • [IP: 217.97.193.***]

Geoinwest buduje. Najczęściej wynajmują lokale na Netto. I tyle parówy i znawcy

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 15:10:04] • [IP: 80.245.184.***]

a gdzie park wodny ?? a gdzie kino ??moze się ktos zainteresuje naszym pożal się Boże lodowiskiem

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 15:09:16] • [IP: 195.117.222.**]

czy ktos wie czyj to plac tylko bez sciemy

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 15:06:30] • [IP: 79.190.147.**]

jak to po co?? po to, żęby byłą konkurencja, cenowa przede wszystkim, a nie ceny jak z kosmosu!

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 14:58:02] • [IP: 92.42.118.**]

Supermarket w tak małej miejscowości po co komu.

wkurzony • Poniedziałek [05.10.2009, 14:58:01] • [IP: 79.190.147.**]

i niech Ci Niemcy, zaplaca 13, 50 zl opalty klimatycznej podczas tych zakupów!!

oczywemgle • Poniedziałek [05.10.2009, 14:28:31] • [IP: 93.94.188.***]

tylko nie polo market:(błagam:(

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 14:26:55] • [IP: 80.54.123.**]

ludzie, dlaczego wam nic nie pasuje...? :/ i co wy ciągle z tym że wszystko pod Niemców? Ja nie zauważam że Polacy są gorzej traktowani w sklepach, restauracjach itp. A może to zależy od was samych jeśli już...?

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 14:18:23] • [IP: 80.54.123.**]

BIEDRONKA ACH BIEDRONKA I JESZCZE RAZ BIEDRONKA.INWAZJA BIEDRONEK

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 14:12:54] • [IP: 88.156.235.**]

"Dla mieszkańców osiedla zachodniego to dobra wiadomość, ponieważ w pobliżu nie ma dużych sklepów." A ilu z nich tam znajdzie pracę? Bo na zakupy trzeba mieć pieniądze - a by mieć pieniądze to trzeba mieć pracę. No i market będzie chyba w podziemiach, bo plac parkingowy trochę mały jak na market. Miasto nam pięknieje - same markety i domy wczasowe dla Niemców. Ciekawe tylko, kiedy ktoś postawi market zamiast rudery rzeźni, która szpeci całą dzielnicę.

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:52:44] • [IP: 217.97.199.*]

"zezowaty maniek stawia super market Ze szlugami haha !!" - a nawet jakby stawial to co? zazdroscisz? :)))

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:50:20] • [IP: 195.117.222.**]

zezowaty maniek stawia super market Ze szlugami haha !! ten niby supermarket to jedna wielka sciema !!

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:40:19] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe, że nie buduja supermarketu na placu po piekarni tylko na takim skrawku, gdzie nie ma miejswca nawet na malutki parking. POZA TYM TO BEZPRAWIE.

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:34:58] • [IP: 83.19.184.**]

Miasto Swinoujsciebylo zobowiazane do sporzadzenia planu zagospodarowania przestrzennego do dnia 2 pazdziernika 2007 roku.Miasto nie wywiazalo sie ze swojego ustawowego zobowiazania.Wszystkie decyzje o warunkach zabudowy, m.in ta sa wydawanie bezprawnie.Ciekawe, ze jednym sie takie decyzja wydaje a inni musza czekac na plan??

K.O • Poniedziałek [05.10.2009, 13:19:47] • [IP: 95.129.226.***]

Świnoujście to sie robi niemiecke masto..;//// wszystko pod niemców. .;/

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:17:43] • [IP: 80.245.191.***]

to prawda zachodnia część miasta wcale się nie rozwija a może zostać dobrą strefą usługowo chandlową i lokalową dla niemcow bo oni zostawiają tu kase a z jej podatkow utrzymują miasto

Ktoś • Poniedziałek [05.10.2009, 13:08:16] • [IP: 88.156.233.***]

"Niewiele czasu potrzebował dźwig na to, aby uporać się z budynkiem i pozostawić po sobie jedynie stertę gruzu" Ja się chyba nie znam na sprzęcie budowlanym, bo wydaje mi się że na zdjęciu jest koparka...

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:06:58] • [IP: 195.117.222.**]

zezowaty maniek stawia super market Ze szlugami haha !!

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:05:06] • [IP: 80.245.189.*]

"Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 12:13] • [IP: 87.60.247.***] nie dlugo juz beda kible tylko dla niemcow, burdele dla niemcow, sklepy dla niemcow, stacje paliw dla niemcow, ceny dla niemcow a nam polakom zostana tylko mandaty za brak swiatel! a gdzie my w tym wszystkim?? ". ...popieram w 100% swinoujscie sie zatracilo tylko ojro kazdy widzi zeby od niemcucha wyciagnac nawet na stacjach zpier..alaja z recznikiem i szyby myja a czy kiedy kolwiek polakowi umyli szyby ?? miasto pod niemca !! jeszcze troche to tylko oni tutaj beda

██████ • Poniedziałek [05.10.2009, 13:01:40] • [IP: 83.31.181.**]

Noi na co to komu? Cmentarz by powiększyli, bo nie będzie nas niedługo gdzie pochować, chyba, że puszczą nas rzeką Świną jak w Indiach Gangesem●

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 13:01:06] • [IP: 80.245.190.*]

Ciekawe co na to art. 61 Ustawy o zagospodarowaniu przestrzennym ??

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 12:58:41] • [IP: 77.253.144.*]

to sprzątnij...

ognica • Poniedziałek [05.10.2009, 12:46:24] • [IP: 195.117.222.**]

niech ktoś sie zainteresuje wkońcu że na ulicy MOSTOWEJ NA OGNICY nie ma wysypiska śmieci a wszystko tu z tej rozbiórki przywożą < asfalt, pape, dzewo, styropian> KATASTROFA i wywalają wszystko pod wode/// HAŃBA DLA MIASTA ŻE TAK SE POZWALA A KTOŚ NAM ZAŚMIECA I ROBI KASE

Gość • Poniedziałek [05.10.2009, 12:44:33] • [IP: 77.253.144.*]

a ta koparka to pewnie z. ...biedronki;-))

Oglądasz 51-75 z 94
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■