POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.10.2009, 22:43:16] • Świnoujście

Czterdziestolatki nie mają gdzie się bawić

Czterdziestolatki nie mają gdzie się bawić

Marilyn Nieves(fot. istockphoto.com )

Dostajemy wiele maili i telefonów w sprawie lokali rozrywkowych w Świnoujściu. Nasi Czytelnicy podkreślają, że poza sezonem jest ich bardzo mało. I w większości przypadków są przeznaczone dla nastolatków.

Ludzie narzekają na brak lokali, w których mogliby na chwile oderwać się od rzeczywistości i poszaleć jak za młodych lat ze znajomymi bądź też rodziną.

- Warto byłoby rozważyć ten pomysł i utworzyć w naszym mieście takie warunki, aby każdy mógłby znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie niezależnie od wieku – podkreśla jedna z Internautek. - W naszym mieście jest możliwość pójścia na imprezę, ale zdecydowanie nie dotyczy to osób w średnim wieku tylko młodzieży.

Nasz kolejny rozmówca, który jeździ taksówką, dodaje, że ostatnio nie wiedział, jakie miejsce doradzić pewnemu małżeństwu, które prosiło go, aby zawiózł ich na imprezę.

- Chcieli poszaleć w gronie swoich rówieśników – tłumaczy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 135, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 135

Gość • Niedziela [11.10.2009, 09:52:15] • [IP: 80.245.178.***]

Potrzebne im miejsce gdzie beda mogli zdradzac swoich partnerow Nawiazywac nowe znajoosci Jak ci beda na nocce w pracy itp...

Gość • Niedziela [11.10.2009, 09:38:36] • [IP: 80.245.191.***]

do hot sixtin • Niedziela [11.10.2009, 09:17] • [IP: 80.54.123.***] taka 40stka jest lepiej zadbana niz niejedna małolata niewspominając ze ma poukładane w głowie i wie czego chce pajacu

Gość • Niedziela [11.10.2009, 09:36:27] • [IP: 88.156.233.***]

40 - ki, nie do lokali na balety tylko wychowanie dzieci, by nie wąchały kleju i nie łaziły wieczorami po ulicach. Zapewnić włściwy dom rodzinny, a nie poszukiwanie i pragnienie lokalu na zabawy.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 09:24:42] • [IP: 93.94.184.***]

Normalny lokal w mieście to marzenie aczkolwiek chciałbym.Jestem już wapniakiem ale bym się pobawił, bo taniec dla mnie to antidotum na przemijanie.Ale gdzie? Wszędzie świecące czerwonymi zrenicami małolaty-mutanty w bandyckim spojżeniu, uśmiechając się z ironią.U nas nie ma gdzie i dla bezpieczeństwa pozostanę w domciu.A było tak kiedyś wspaniale, jak się stało w długiej kolejce po bilet wstępu na dancing. W całym Świnoujściu grali a muzyka roznosiła się na całe miasto.Była wóda, hektolitry wypijane nocą w mieście i nad morzem.Ranne powroty 06.00 do domciu bez zaczepki i darcia ryja to historia.Ale tak było.

hot sixtin • Niedziela [11.10.2009, 09:17:10] • [IP: 80.54.123.***]

Co tu się oszukiwać - widok bawiącej się czterdziestolatki jest po prostu żałosny. Zostańcie, staruchy, w domach

GośćZONA • Niedziela [11.10.2009, 08:50:34] • [IP: 88.156.232.**]

moj maz zbigniew w niepotrzebuje specjalnego lokalu ma 57lat, i swiecac wiedza zdobyta i praktyka przez niego wiek i lokal niema granic w połaczeniu z alkoholizmem, mamy tak wspaniały lokal PENELOPA gdzie jest stałym codziennym kliientewm NA DOBRE I ZŁE wiec osadzcie czy warto do tego lokalu chodzic w tym miescie powinien byc rownie dobry piekny lokal dla normalnych ludzi a nie samych A..m..z.wiec zamknijcie PENELOPEdajcie w inne rece a nie te ktore sa a renoma i kultura sie podniwesie, pozatym ten lokal w centrum miasta ludzie to pomyłka, nie a wiecie czemu bo kazio pozwala na wszystkoi cienie to duch tego lokalu, a ile tajemnic sie tam kryje, potrzeny nowy kierownik, nazwa, przestoj, i ruszyc od nowa z nowa twarza.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 08:48:13] • [IP: 80.245.179.*]

Penelopa ?? Byłem nie polecam...

Gość • Niedziela [11.10.2009, 08:40:38] • [IP: 88.156.232.**]

KAZDY W TYM MIESCIE WIE ZE TYLKO BURDEL PENELOPA ZOSTAJE A TAM NARKOTYKI, PROSTYTUTKI, ZŁODZIEJE I CIENIE CZYLI W CIENIU POLICJA KTORA Z TEGO PRZYTULKU ROWNIEZ MA KORZYSCI, WIEC P/CZYZYK PAN OTWORZY PODWOJE DLA LUDZI KTORZY CHCA SIE BAWIC ROWNIEZ MYSLE ZE PIERWSZE MIEJSCE W POMYSL;E NALEZY DO PANA P/DARKU JEST P/MADRYM INTYTLIGENTNYM CZŁOWIEKIEM WIEC STWORZY PAN I TAKIE MIEJSCE DLA DLA LUDZI CHCACY NAPRAWDE SPEDZIC NORMALNY WIECZOR W WEKEND NIE JAK W PENELOPIE.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 08:11:48] • [IP: 92.42.118.**]

Po czterdziestce raniutko do kościółka, a potem to deski zbierać i gwożdzie prostować...

Gość • Niedziela [11.10.2009, 07:58:24] • [IP: 217.97.199.**]

pod twoim blokiem :-)

Gość • Niedziela [11.10.2009, 04:07:34] • [IP: 83.31.186.***]

A gdzie ta Piwnica?

Gość • Niedziela [11.10.2009, 03:40:58] • [IP: 80.245.187.***]

Do centrali z tyłu!!

Gość • Niedziela [11.10.2009, 02:57:16] • [IP: 79.190.99.**]

Pamiętajcie, że i wy młodzi wiecznie nie bedziecie dzieci :P Ja do 40 mam jeszcze daleko, ale trzeba łbem ruszyć czasem...

Gość • Niedziela [11.10.2009, 01:50:07] • [IP: 217.97.199.*]

01:44] • [IP: 92.42.115.***]: a co w Pelaśce to nie można ?? ;p

Gość • Niedziela [11.10.2009, 01:44:10] • [IP: 92.42.115.***]

czterdziestolatki nei maja gdzie sie nadmuchac

Gość • Niedziela [11.10.2009, 01:41:12] • [IP: 192.168.1.***]

ani mlodziez ani strasi w tym miescie nie da sie pobawic na poziomie

Gość • Niedziela [11.10.2009, 01:30:27] • [IP: 93.94.188.**]

40 latek to nie wapniak BETONIE IDEOLOGICZNY - jakbyś zobaczył że ludzie potrafią się bawić bez ćpania to byś zrozumial co to życie !!O ile wogóle masz mózg bo prawdopodobnie ćpanie Ci go wyżarło!!

Gość • Niedziela [11.10.2009, 01:29:26] • [IP: 88.156.232.***]

Tacy dorośli a jeżdżą samochodami starszymi od siebie to dopiero zabawne.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 00:27:09] • [IP: 93.94.186.*]

Wapniaki do rupieciarni typu energetyk albo penelopa

Gość • Niedziela [11.10.2009, 00:24:36] • [IP: 92.42.117.**]

ie gdzie się bawić?? Idźcie właśnie teraz do Piwnicy.

Gość • Niedziela [11.10.2009, 00:20:38] • [IP: 93.94.188.***]

trudno jak nie chcą naszej kasy to pojedziemy do innych krajów ją wydać a co, a małolaty dalej niech lody sprzedaja na promenadzie i bawią się w Alibi

Gość • Niedziela [11.10.2009, 00:18:28] • [IP: 92.42.114.**]

PENELOPA WITA (MAX)

Gość • Niedziela [11.10.2009, 00:09:10] • [IP: 83.21.125.**]

Niestety osoby w średnim wieku mają dzieci i przeważnie zajęci rodziną i domem. To ze niektórzy czasem (raz na 2 miesiące) chcieli by się gdzieś zabawić nie wystarczy bo lokal musi pracować cały miesiąc żeby zarobić na utrzymanie. Z tych samych powodów nie ma u nas kina - za mało klientów, a to że czasem komuś zachce się pójść do kina nie wystarczy żeby utrzymać kino przez cały miesiąc.

Gość • Sobota [10.10.2009, 23:57:42] • [IP: 80.245.178.***]

do pelaśki na Balet :) Wapniaki

Gość • Sobota [10.10.2009, 23:45:49] • [IP: 92.42.117.**]

Powoli" wchodzę" do tej grupy wiekowej, a sporo moich znajomych już dobija do 40 i sumie pobawić można się tylko w Piwnicy, choć ostatnio faktycznie zaczyna tam zaglądać coraz więcej" małolatów" (czyli poniżej 20 ;)

Oglądasz 101-125 z 135
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■