POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.10.2009, 08:36:33] • Świnoujście

Co będzie z naszym komendantem?

Co będzie z naszym komendantem?

fot. Sławomir Ryfczyński

Po mieście krążą plotki, że wraz z odwołaniem komendanta wojewódzkiego policji nadinsp. Tadeusza Pawlaczyka, swoje stanowisko może też stracić komendant świnoujskiej policji mł. insp. Waldemar Ratajczak.

Nikt na razie tych informacji nie potwierdza. Rzecznik komendanta sierż. Małgorzata Śliwińska mówi, że żadne decyzje w tej sprawie nie zapadły.

Przypomnijmy, że komendant świnoujskiej policji został mianowany na to stanowisko w podobnym czasie, kiedy szefem zachodniopomorskiej policji został nadinsp. Tadeusz Pawlaczyk.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 126

Gość • Piątek [02.10.2009, 11:24:39] • [IP: 217.97.193.***]

---> [IP: 83.25.167.***] Tak, to mu trzeba przyznać. Nie jexdzi z Pontonem i innymi szemrańcami na narty, jak jego poprzednik. No, i nie jest taki pazerny na forsę. To także plus.

Gość • Piątek [02.10.2009, 11:24:11] • [IP: 217.97.199.*]

komendant jak komendant nie był taki najgorszy ale myslę, że remigiusz będzie lepszy :)

Gość • Piątek [02.10.2009, 11:22:53] • [IP: 83.25.167.***]

Bardzo rozsądny człowiek, bo nie uwikłał się w miejscowe układy.

Gość • Piątek [02.10.2009, 11:22:16] • [IP: 83.25.165.***]

Nie będę po nim płakać. Jak przychodził, myślałam:" O, koleś z Wielkopolski. Na pewno zrobi porządek w tym grajdole złodziejstwa i korupcji." Nie zrobił. Może następny da radę...??

Gość • Piątek [02.10.2009, 11:21:46] • [IP: 91.94.63.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [02.10.2009, 11:21:05] • [IP: 80.245.190.***]

Widac po twarzy, ze typowy psiarz. Jak nizej kolega zaznaczyl, odnalazl by sie w latach 70'-80'

░▌▀▄▐░ • Piątek [02.10.2009, 11:16:56] • [IP: 83.25.167.***]

Widać z facjaty, że niemiły ten typek●Warzniak jak nikt innych●Nie lubie takich manych●Sorry kolo, ale dzisiejsze czasy, to nie lata 80′s●Niewierze w Policje-nigdy w nią niewierzyłem●Jest jeszcze dużo gości, którzy powinni iść w ślady komendanta wojewódzkiego●

Gość • Piątek [02.10.2009, 10:34:58] • [IP: 80.245.183.***]

Szefie, miej trochę honoru i pokory - odejdź sam. To nic osobistego, po prostu nie nadajesz się do tego miasta. Zamiast trzymać komendę w ryzach i żeby było dobrze to niemal każdy ma 'ojca' w poważaniu bo nie da się z Tobą wytrzymać. Nie przyznają się otwarcie do tego bo boją się Ciebie ale raczej tak nie powinno być Tato.

emeryt • Piątek [02.10.2009, 10:27:09] • [IP: 88.156.233.**]

Życzę Panu Panie komendancie aby pożegnano pana tak jak pan nas pożegnał było to prawie 3 lata temu... pamięta pan??. wynocha z nim!!

Gość • Piątek [02.10.2009, 10:13:34] • [IP: 93.94.184.***]

Wlasciwie nie powinnam sie wypowiadac, bo tez bylam po pomoc u Komendanta i nic nie pomogl zaczal rozkladac ksiazki i zastawiac sie paragrafami, reszte i zal zostawie dla siebie

Wanda Wasilewska • Piątek [02.10.2009, 09:59:41] • [IP: 80.245.183.***]

Dni wojny, cięzkie, trudne lata wojny. Kiedy nawała hitlerowska podeszła pod stolicę Związku Radzieckiego. W ścianach Kremla razem ze swoim narodem, czuwał człowiek, którego serce było przejęte jeszcze wtedy i już wtedy, wolą tworzenia tego pokoju. Ten czlowiek byl naszym wodzem, byl wodzem calej postępowej ludzkosci. Dzisiaj jest chorązym sztandaru zycia i szczescia naszej ludzkosci.

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:47:50] • [IP: 80.245.183.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:40:27] • [IP: 188.33.200.**]

BARDZO DOBRZE TEN CZLOWIEK JEST NIE POWARZNY NIGDY NIE POWINIEN PELNIC TEJ FUNKCJI POWINIEN POPRACOWAC NAD SWOIMI NERWAMI I SWOIM OPANOWANIEM.

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:39:29] • [IP: 88.156.233.**]

leszcz do zwolnienia !!

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:39:28] • [IP: 192.168.250.**]

mysle ze w koncu komus sie oczy pootwierały nie tylko nagonka na młodziez mozna oderwac stare dupska od stołka

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:28:49] • [IP: 80.245.178.**]

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:14] • [IP: 92.42.117.***] O ! ten gściu się zna na rzeczy...

bzz • Piątek [02.10.2009, 09:27:20] • [IP: 80.54.123.***]

i bardzo bardzo dobrze!! niech go zmienią bo i tak nic nie robi!

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:14:53] • [IP: 92.42.117.***]

Wywlić jeszcze szefa drogówki który kryje swoich kumpli

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:14:09] • [IP: 93.94.186.***]

to ten co się za gołymi cyckami po plaży ugania?

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:10:41] • [IP: 217.97.199.*]

Koniec krycia hołdu Pruskiego.Huszcza bez poparcia zostanie i wtedy co niektórym się dostania.Już zaczeło się banie.

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:07:52] • [IP: 77.113.201.**]

Cieszę się, że Komendant Wojewódzki został odwołany. W tamtym roku poddałem się rekrutacji do Policji. Nie udało. Odpadłem jak większość kandydujących po rozmowie z psychologiem. Próbowałem po raz drugi, po roku czasu, Jak się zdziwiłem, kiedy okazało się, ze Pan Komendant odrzuca moją rekrutację ze względu...na dużą ilość mandatów (opłaconych) drogowych. Jak poinformowano mnie rekrutacja została zaostrzona. Osoby, które w ciągu 10 lat uzyskały ponad 10 mandatów drogowych nie są mile widziane w Policji. Mam nadzieję, że nowy Pan komendant nie będzie taki rygorystyczny.Cały czas się mówi, że brakuje ludzi w Policji.To bzdura. Chętni są. Ale przepisy rekrutacyjne są straszne. Co może o mnie wiedzieć Pani psycholog po 5 minutach rozmowy??

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:06:28] • [IP: 92.42.113.***]

Byłoby super! ten jest tak bezjajeczny, ze szkoda gadać!

Gość • Piątek [02.10.2009, 09:05:41] • [IP: 92.42.118.**]

To już chyba raczej pewne- nowy pozamiamaiata wszystkich z Wielkopolski, którzy przyszli razem z Pawelczykiem..

Gość • Piątek [02.10.2009, 08:51:58] • [IP: 80.245.186.**]

Dla miasta dobrze by było aby zmieniono komendanta. Przecież obecny wcale nie" żyje" sprawami miasta - ciągle jest na walizkach. Za rządów poprzedniego komendanta przynajmniej policjanci bardziej się starali i wykrywalność przestępstw była skuteczniejsza. Zresztą kto obecnie pracuje w naszej komendzie, kiedy najlepsi odeszli...

bebe city • Piątek [02.10.2009, 08:51:27] • [IP: 93.94.188.***]

moze bedzie mial bardziej ludzkie podejscie...

Oglądasz 101-125 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■