POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [02.10.2009, 08:36:33] • Świnoujście

Co będzie z naszym komendantem?

Co będzie z naszym komendantem?

fot. Sławomir Ryfczyński

Po mieście krążą plotki, że wraz z odwołaniem komendanta wojewódzkiego policji nadinsp. Tadeusza Pawlaczyka, swoje stanowisko może też stracić komendant świnoujskiej policji mł. insp. Waldemar Ratajczak.

Nikt na razie tych informacji nie potwierdza. Rzecznik komendanta sierż. Małgorzata Śliwińska mówi, że żadne decyzje w tej sprawie nie zapadły.

Przypomnijmy, że komendant świnoujskiej policji został mianowany na to stanowisko w podobnym czasie, kiedy szefem zachodniopomorskiej policji został nadinsp. Tadeusz Pawlaczyk.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 126

Chłopak • Piątek [02.10.2009, 22:43:39] • [IP: 91.94.219.***]

Nie jestem ze Świnoujścia, ale lubię gdy widzę policjanyki.

Chłopak • Piątek [02.10.2009, 22:20:14] • [IP: 91.94.12.**]

A mi się podoba nasza mała blondyneczka...

Gość • Piątek [02.10.2009, 22:19:52] • [IP: 80.54.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [02.10.2009, 22:13:33] • [IP: 91.94.12.**]

Jestem ciakwawy/a ilu facetow z kmp pisze tu o swoich kolezankach z pracy...?

Gość • Piątek [02.10.2009, 21:54:32] • [IP: 93.94.186.***]

Ja tam płakać nie będę. Policja pod jego rządami jest jakaś taka rozleniwiona i mało kompetentna. Często też widać, że sprawca jest lepiej traktowany niż poszkodowany. Bandyctwo i tyle!!

dr.Modryt • Piątek [02.10.2009, 21:24:46] • [IP: 83.25.167.***]

Normalnie Łoker-Dżony Łoker.Szeryf z ….

Gość • Piątek [02.10.2009, 21:13:22] • [IP: 93.94.184.***]

To nie nasz Komendant tylko spadochroniarz przywieziony w teczce z Jarocina.Niech jak najszybciej opuści nasze miasto bo i tak go nie ogarnia.

Gość • Piątek [02.10.2009, 21:06:17] • [IP: 193.200.150.***]

Zapomniałem dodać.Gratuluje współpracy ze Strażą Miejską a w szczególności z Komendantem.Gdzieś tu zalatuje burakiem, tylko z czyjej strony ?

Gość • Piątek [02.10.2009, 20:48:38] • [IP: 92.42.113.***]

nie powinno byc olga tylko tania !! :)

Gość • Piątek [02.10.2009, 20:42:33] • [IP: 193.200.150.***]

co to za tytuł ?" Co będzie z naszym komendantem?".To nigdy nie był NASZ komendant tylko obcy który do dnia dzisiejszego nie poznał specyfiki tego miasta.Przyjechał tylko po to, żeby ze stołka 01 odejść na emeryturę.Jakie macie żale ?

Gość • Piątek [02.10.2009, 19:19:45] • [IP: 95.49.175.***]

po mieście krążą plotki, ploteczki...Świnoujście to taki staw bez odpływu, czasami woda w nim jest spokojna, ktoś zamiesza w tym stawie kijem i woda robi się mętna...po jakimś czasie znowu jest czysta. Poczekajmy na fakty, a plotkami niech zajmują się" Mohery"

Gość • Piątek [02.10.2009, 19:04:19] • [IP: 217.97.193.***]

----> [IP: 217.97.199.*] podziel się szczegółami, kto i z kim zaczął robić porządek. Przydałoby się coś dla ducha na początek weekendu (:

Gość • Piątek [02.10.2009, 18:41:18] • [IP: 87.96.61.***]

uwaga!! 8.10.09 przyjezdza szkolka policyjna na pare dni na wyspe, bedzie wsrod nich pare mlodych policjantek co kazdy numer jest z nimi mozliwy(ruru paszczu itp), wyspiaze do dziela!!

Opowiem Wam cos ciekawego • Piątek [02.10.2009, 18:35:53] • [IP: 193.200.150.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [02.10.2009, 17:58:43] • [IP: 80.54.123.**]

Gość jak już zdejmie mundur, to od nie jednego męża policjantki po mordzie dostanie.

Gość • Piątek [02.10.2009, 17:56:19] • [IP: 80.54.123.**]

Co teraz z tymi policjantkami będzie, chyba że nowy też będzie je" krył"

Gość • Piątek [02.10.2009, 17:33:55] • [IP: 87.205.175.**]

policja jest od tego by skurwysynow scigac i puszkowac, np. policja francuska sie nie patyczkuje i wszystkich paluje ostro jak trzeba, a na komendzie i po pysku i po dupie... nasza jest za delikatna, dobra jest niemiecka, a nawet dunska...

Gość • Piątek [02.10.2009, 17:18:35] • [IP: 93.94.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [02.10.2009, 16:25:41] • [IP: 80.245.191.***]

Mała prosba niech własciciel swoich psiaków z 'SEKCIJ KRYMINALNEJ' ukruci długie pazury, którymi za bardzo drapiom i wymachują na prwo i lewo jak wsciekłe

Gość • Piątek [02.10.2009, 16:06:41] • [IP: 80.245.191.***]

H.W.D.P. nie muszę tłumaczyć Czterema słowami wyrażamy swą nienawiść Poniżają, biją, oczerniają naszych braci Często niewinnych wsadzają za karaty W wielu sytuacjach nadużywają władzy No i zazwyczaj pozostają tu bezkarni Jak z nimi walczyć, powiedz mi jak? Prawo jest dla ludzi Lecz nie zawsze po ich stronie.

Gość • Piątek [02.10.2009, 15:42:45] • [IP: 80.245.186.**]

typowy chopak ze wsi

Gość • Piątek [02.10.2009, 15:34:28] • [IP: 93.94.184.***]

..i niech odrazu zabierze ze sobą tą calą eskadre patałachów!

Gość • Piątek [02.10.2009, 14:59:45] • [IP: 80.245.178.**]

Do tych z KMP: Cieszcie się z komendanta swego bo, nie wiadomo jakiego będziecie mieć następnego ;)

Gość • Piątek [02.10.2009, 14:53:43] • [IP: 83.21.150.***]

Na emeryturę, ale powini Ciebie dokładnie sprawdzić czy nie masz coś ciekawego za skórą koleś Ty wiesz doskonale, zresztą chyba jesteś znienawidzony przez swoich podwładnych, co znów nie jest żadną tajemnicą(się ucieszą jak odejdziesz), niech się wypowiedzą Ci co poszli na emeryturę, aha szwagier poleciał heheheh

Gość • Piątek [02.10.2009, 14:50:09] • [IP: 217.97.199.*]

zabrali do pracy dalny z bronia

Oglądasz 51-75 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■