POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [01.10.2009, 10:25:19] • Świnoujście

Wycięli drzewa, zostawili bałagan

Wycięli drzewa, zostawili bałagan

fot. Czytelnik

- Firma, która prowadzi wycinkę drzew pod budowę gazoportu nie dba o porządek – napisał do nas Internauta. – Przy chodniku wzdłuż ulicy Ku morzu wszędzie walają się kawałki taśmy, którą oddzielili prac wyrębu. Poprzewracane kołki przeszkadzają rowerzystom i pieszym.

Nasz rozmówca mówi, ze firma pracuje w tym miejscu często do późnych godzin. We wtorek wieczorem po godzinie 20 układano jeszcze ścięte pnie drzew.

Wycięli drzewa, zostawili bałagan

fot. Czytelnik

- Wielki samochód z reflektorami oślepiającymi kierowców, jadących od strony morza, stał i specjalną „łapaczką” chwytał ścięte pnie i układał na kupę – mówi nasz Czytelnik.

Wycięli drzewa, zostawili bałagan

fot. Czytelnik


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Niedziela [04.10.2009, 14:30:37] • [IP: 80.245.178.***]

tragedia.. ; ([*]

Gość • Niedziela [04.10.2009, 11:53:41] • [IP: 93.94.191.***]

zniszczyli pienkny krajobraz warszowa gonic bydlo znaszej ziemi

Gość • Piątek [02.10.2009, 23:12:15] • [IP: 80.54.123.***]

"nic tylko budować, budować, budować"

Gość • Piątek [02.10.2009, 20:10:35] • [IP: 83.168.89.*]

w tym krju to sie nie dogodzi nikomu inwestycja zle jej brak tez zle.jest praca zle niema zle za to dobrze na zasilku i na rzekac.;po co mi wedka daj mi rybe.w s-ciu pracuje polowa regionu bo miejscowym sie nie oplaca.chyba czas pomyslec o innych zamiast narzekac na miejscowe wladze. wstyd

Gość • Piątek [02.10.2009, 19:53:58] • [IP: 80.245.191.***]

nareszcie p.Maślankiewicz doczekaliśmy się odszkodowanie za wycinkę drzew pieniądzete środowiskowe przeznaczy się na przeniesienie ciepłowni z centrum miasta na obrzeza i opał gazowy to pierwszy zysk z gazoportu

Gość • Piątek [02.10.2009, 18:24:05] • [IP: 93.94.191.***]

Widok okropny... Prawdziwa rzeź... TO SMUTNY WIDOK.

Gość • Piątek [02.10.2009, 16:13:55] • [IP: 83.25.45.***]

Wielki samochód z reflektorami oślepiającymi kierowców, jadących od strony morza, stał i specjalną „łapaczką” chwytał ścięte pnie i układał na kup To brzmi jak z horroru, lol :D

Gość • Piątek [02.10.2009, 13:16:34] • [IP: 212.219.5.**]

kolejny moher z loza smierci steka ze zle, brudno, niebezpiecznie? ps takie ze swinoujscia miasto-kurort jak z londynu wioska. a skoro jakis baran uwaza ze to miasto turystyczne/kurort, to dlaczego w nim pic w miejsach publicznych nie mozna, jak np w Edynburgu?

Gość • Piątek [02.10.2009, 10:25:02] • [IP: 80.54.123.**]

KOLEGO CZEMU MASZ TO SAMO IP

Gość • Piątek [02.10.2009, 07:53:51] • [IP: 80.54.123.**]

Kompletna bzdura, jaki bałagan. Chyba nie widzieliście wycinek prowadzonych przez inne firmy.Tu jest wyjątkowy porzadek.

Gość • Czwartek [01.10.2009, 23:34:14] • [IP: 83.21.144.***]

Panowie jakie zatrudnienie przestańcie wciskać kity ludziom nie są już tak tępi jak się niektórym wydaje!!REMONTY ULIC TO ZASR..NY OBOWIĄZEK TEGO MIASTA I JEGO WŁODARZY, BEZPIECZEŃSTWO A RACZEJ JEGO ZDECYDOWANY BRAK MIESZKAJĄC WPOBLIŻU TAK POTENCJALNEGO ZAGROŻENIA, PLANY INWESTYCYJNE...PRZECIEŻ PAN PREZYDENT NIE DA ZŁOTÓWKI NA WARSZÓW UWIERZCIE TAK POWIEDZIAŁ I ZA TO MUSI OD NAS DOSTAĆ" """CZERWONĄ KARTKĘ""W WYBORACH WARSZOWIACY WIEC MAM NADZIEJĘ, FREKWENCJA NA POZIOMIE MIN 65-70% I HOŁOTA PÓJDZIE GDZIE JEJ MIEJSCE!!

▀▄▀▄▀▄ • Czwartek [01.10.2009, 22:42:23] • [IP: 83.21.122.***]

Tosz tylko wziąść i przyfasolić w mazak! Kto to widział zrobić taki bałagan?! Apropo, mam pytanie z innej beczki:Świnoujście jest miastem przemysłowym czy kurortem? …ach! Rozpalmy wielki piec!!

Gość • Czwartek [01.10.2009, 21:22:02] • [IP: 83.21.160.***]

Zarząd Osiedla Warszów zaprasza na spotkanie w dniu 9 pażdziernika 2009 r. o godz. 18.00 w sali Miejskiego Domu Kultury filia Warszów Temat spotkania 1. Budowa gazoportu i wpływ tej inwestycji na życie mieszkańców Warszowa komu i czemu były potrzebne konsultacje z mieszkańcami i co z tego wynikło, czyli życie dzielnicy obok największej budowy w Polsce. BEZPIECZEŃSTWO NA WARSZOWIE. Piany iwestycyjne dotyczące Warszowa , remonty, oświetlenie, ulic itp. Informacja o możliwościach zatrudnienia w Gazoporcie.

Gość • Czwartek [01.10.2009, 20:57:50] • [IP: 83.21.160.***]

Macie państwo powiedzieć Panu PREZYDENTOWI i Przedstawicielom co myślicie o tym w dniu 9.10.2009 o godzinie 17.00 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CO MYŚLĄ NA TEN TEMAT. Bardzo prosimy do MDK

Jarząbek • Czwartek [01.10.2009, 20:20:43] • [IP: 83.25.165.***]

Miasto nam pięknieje - i to widać! Brawo! ak trzymać, Panie Prezydencie!

Gość • Czwartek [01.10.2009, 20:15:51] • [IP: 80.245.178.***]

dziub dziuba nikt nie widział bo dziub dziub jest przebiegły i sie sprytnie kamufluje.Turbodynamoman tez niedal rady go odnalezc.

Gość • Czwartek [01.10.2009, 19:07:36] • [IP: 217.97.199.*]

jak patrze na to niszczenie naszego miasta to nóż się w kieszeni otwiera, i brzydkie qwyrazy cisną się na usta kto sorry * do tego doprowadził??

Gość • Czwartek [01.10.2009, 19:02:31] • [IP: 80.54.123.**]

ta firma pracuje 24 na dobe

Gość • Czwartek [01.10.2009, 17:52:31] • [IP: 80.245.189.***]

Czy ktoś widział Dziub-Dziuba?

Gość • Czwartek [01.10.2009, 16:41:32] • [IP: 80.245.183.***]

Miasto nam pięknieje tak bardzo, że my mieszkańcy dziękujemy żmurkowi i agatównie:)

ja ;) • Czwartek [01.10.2009, 15:06:51] • [IP: 195.117.222.*]

ja tam jeżdżę codziennie i nic mnie nie oślepia jakiś moher się pewnie poskarżył co mu wszystko przeszkadza. lepiej siedź dziadzio w domu

Gość • Czwartek [01.10.2009, 15:04:20] • [IP: 80.54.123.**]

do Gość • Czwartek [01.10.2009, 13:35] • [IP: 83.21.123.***] nie potrafisz kmiocie prostego zdania poprawnie sklecić a wypowiadasz się w tak złożonym temacie

Gość • Czwartek [01.10.2009, 14:30:03] • [IP: 80.245.182.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [01.10.2009, 13:35:12] • [IP: 83.21.123.***]

szkoda ze budujom tu gazoport

Gość • Czwartek [01.10.2009, 13:32:41] • [IP: 217.97.199.***]

Ten cały Gazoport to może być niewypał. Warszów na tym nic nie zyska, a straci piękny odcinek plaży. Nasze władze nie umieją prowadzic powaznych transakcji. szkoda...

Oglądasz 1-25 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■