POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [27.09.2009, 12:22:36] • Świnoujście

Ogrodnik posadził 220 chryzantem. Jest pachnąco i kolorowo

Ogrodnik posadził 220 chryzantem. Jest pachnąco i kolorowo

fot. Sławomir Ryfczyński

Firma zajmująca się zielenią miejską posadziła w piątek na Pl. Wolności nowe kwiaty.

Miejski ogrodnik Roman Giziński postanowił ukwiecić centrum miasta jeszcze bardziej. Obok czerwonych begonii, w miejsce przekwitających aksamitek nasadził białe chryzantemy. - Kwiaty powinny przetrwać w ziemi do pierwszych przymrozków – zapewnia ogrodnik Giziński.

Ogrodnik posadził 220 chryzantem. Jest pachnąco i kolorowo

fot. Sławomir Ryfczyński

Kompozycje kwiatowe w centrum miasta podobają się nie tylko mieszkańcom. - Kwiaty potrafią zmienić image miasta – mówi Kuba z Międzyzdrojów, uczeń świnoujskiego liceum ogólnokształcącego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 93, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 93

Gość • Niedziela [27.09.2009, 18:26:52] • [IP: 92.42.112.**]

to ludzie się narobili, a ogrodnik za swój nieziemski pomysł wziął tylko niezłą forsę

Gość • Niedziela [27.09.2009, 18:15:47] • [IP: 67.159.44.**]

Każdy taki kwiatek to jeden głos na naszego najukochańszego Pana PrezyDĘTA. To chyba najprostszy i najtańszy rodzaj kampanii wyborczej - innego nie trzeba, skoro mieszkańcy miasta są mentalnie zredukowani do poziomu małpy podniecającej się korowymi obrazkami.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 18:15:15] • [IP: 67.159.44.**]

Miasto nam pięknieje i pięknieje... A mieszkańcy biednieją i biednieją... Apartamentowców coraz więcej... Pracy coraz mniej... Umieralność wzrasta... Co druga witryna to bank lub apteka... Zadłużamy się i wymieramy... RZĄDY POSTKOMUNY.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 18:05:11] • [IP: 80.245.178.**]

Zgapiony pomysł od Międzyzdrojów oni byli pierwsi. Kasa, kasa i tylko kasa !! :-()

Gość • Niedziela [27.09.2009, 18:01:40] • [IP: 92.42.119.***]

Patriotyczna natura? co zrobiłeś dla kraju przez 10 lat przebywania w USA? poza tym, że żyłeś pracowałeś zarabiałeś odkładałeś podatki dla USA? Mi też podoba sie pomysł z zazielaniem Placu, ale trzeba zauważyć, że Świnoujście jest naprawde drogim miastem, podatki nie są małe a wciąż systematycznie rosną, są przedwojenne kamienice które sypią sie, czekając od lat na remonty nie mogą dostac pozwolenia od konserwatorów zabytków bo wiecznie nie ma pieniędzy, a po drugiej stronie wciąż coś powstaje" dla turystyki", wieczne sadzenie kwiatów i ciągnięcie dróg rowerowych nie poprawia życia mieszkańcom... krótko mówią, są ważniejsze sprawy na które warto by było wydać troche pieniędzy w pierwszej kolejności.

Roland "Prezbo" Prz. • Niedziela [27.09.2009, 17:47:32] • [IP: 217.97.199.**]

Gosciu z 17:45 to bezczele ze obrazasz Pana Prezydenta. Kogo jak kogo, ale jego nie mozna. Upieksza miasto i to WIDAĆ wiec prosze baczyc na słowa. Bo Panskie slowa uderzaja rowniez we mnie i w moja patriotyczna nature. "Kocham Swinoujscie. Uwielbiam patrzec jak pieknieje." - Powinno byc naszym motto.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 17:45:10] • [IP: 92.42.119.***]

podatki wciąż rosną, dziesiątki planów budowy wciąż stoją w miejscu od lat z braku funduszy a ten kwiaty sadzi, super prezydent !

Gość • Niedziela [27.09.2009, 17:43:33] • [IP: 92.42.119.***]

super jeszcze tylko troche rachunki za mieszkanie podwyższyć, zamontowac ze 30 kolejnych kamer do naszej inwigilacji i bedzie jak w miedzyzdrojach pozdro mamuty!

Roland "Prezbo" Prz. • Niedziela [27.09.2009, 17:43:19] • [IP: 217.97.199.**]

Byłem wlasnie na spacerze nieopodal tych kwiatow, Panie Prezydencie, to co Pan zrobil jest po prostu cudowne. Dzieki Panu oraz dzieki naszemu kochanemu ogrodnikowi miasto PIEKNIEJE... Tak trzymac Panie Prezydencie!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 17:25:48] • [IP: 217.97.199.*]

szkoda tylko, że z niektorych donic stojących na chodnikach cześć skradziono, co za wstyd!

Kronikarz • Niedziela [27.09.2009, 16:56:33] • [IP: 80.245.182.***]

Miasto nam pięknieje, i nie są to puste słowa ponieważ WIDAĆ to na CO DZIEŃ!. Dziękujemy Panie Prezydencie, gdyż jest to głównie zasługa Pana jak i sprawnej ekipy rządzącej! DZIĘKUJEMY!!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 16:48:50] • [IP: 87.60.247.***]

a ten typ w srodku to byly kanar z zkm-u:) heheh awansowal!

smb • Niedziela [27.09.2009, 16:00:19] • [IP: 80.245.184.**]

let me the love that comes from the sun. ... . ;d

Roland"Prez"Przybylewski • Niedziela [27.09.2009, 15:51:16] • [IP: 217.97.199.**]

Panie prezydencie, przyjechalem z USA po 10 latach do swinoujscia i z tego co widze i potwierdzja to mieszkancy miasto nam pieknieje... Dodam wiecej, to WIDAĆ! Tak trzymać.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 15:43:43] • [IP: 92.42.118.**]

Trzeba wyraźnie to powiedzieć - ten poprzedni gość to jedno wielkie nieporozumienie!!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 15:39:43] • [IP: 67.159.44.**]

Trzeba wyraźnie to powiedzieć - ten Prezydent to nieporozumienie. W czasach gdy wszystkie miast wyrywały sobie pieniądze unijne ten pan nawet nie potrafil stworzyć zespołu który w jego imieniu pisałby dobre wnioski o pieniądze unijne. A za to że, skopał tunel stawiając Świnoujście w sytuacji, że nawet wybór innego prezydenta za rok juz nic nie pomoże, gdyż prezydent Świnoujscia zrobił wszystko aby tunelu nie wybudować to należałoby na początek pozbawić obywatelstwa Świnoujścia!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 15:34:05] • [IP: 67.159.44.**]

Każdy taki kwiatek to jeden głos na naszego najukochańszego Pana PrezyDĘTA. To chyba najprostszy i najtańszy rodzaj kampanii wyborczej - innego nie trzeba, skoro mieszkańcy miasta są mentalnie zredukowani do poziomu małpy podniecającej się korowymi obrazkami.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 15:33:06] • [IP: 77.254.229.***]

JEDYNY ROZSADNY GLOS: Gość • Niedziela [27.09.2009, 13:59] • [IP: 93.94.186.***] Nic nie rośnie - źle! Posadzą - też nie dobrze! Ludzie wyluzujcie!!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 15:30:30] • [IP: 67.159.44.**]

Co za ulga! Nie muszę jeść, spać, mieszkać ani pracować! Wszystko, czego mi potrzeba - czyli PIĘKNO - dostarcza mi Ogrodnik Miejski dzięki Woli Pana Prezydenta! MIASTO NAM PIĘKNIEJE! O, EKSTAZO! JAK DOBRZE!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 14:57:33] • [IP: 93.94.186.***]

Firma zajmująca się zielenią miejską posadziła w piątek na Pl. Wolności nowe kwiaty... ja pierdziele, to w końcu utworzyli taką firmę!! Nareszcie :)

Gość • Niedziela [27.09.2009, 14:56:53] • [IP: 80.245.179.***]

akcja na chwilę wzrokowej przyjemności. Puder.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 14:38:17] • [IP: 80.245.182.**]

Chryzantemy złociste w półlitrówce po czystej stoja na fortepianie. .. :D

Radykał • Niedziela [27.09.2009, 14:36:36] • [IP: 80.245.183.***]

ŚWINOUJSKIE PERSPEKTYWY POD RZĄDAMI SLD: PRACA NA TERENIE ŚWINOUJŚCIA: Sprzątaczka. Wymagania: -Orzeczenie o niepełnosprawności. Miasto nam pięknieje! Żyje się coraz lepiej wszystkim.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 14:34:32] • [IP: 188.33.81.**]

chryzantemy chyba czesto mozna spotkac na cmentarzu ;D

Gość • Niedziela [27.09.2009, 14:34:00] • [IP: 88.156.233.**]

I tym sposobem dorównaliśmy gminie Międzyzdroje a nawet ją deczko wyprzedziliśmy w temacie kwiatki:)

Oglądasz 51-75 z 93
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■