POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [27.09.2009, 08:30:50] • Świnoujście

Brakuje ścieżki rowerowej na forty

Brakuje ścieżki rowerowej na forty

fot. Karolina Zawadzka

Nasi Czytelnicy podpowiadają urzędnikom gdzie powinni zaplanować wykonanie tras rowerowych. Jedno z tych miejsc, to ulica Jachtowa, czyli droga na forty Anioła i Zachodni a także szlak w kierunku plaży i falochronu z Wiatrakiem.

- Jeździmy po brukowanej ulicy, gdzie czasami, szczególnie w weekendy, jest spory ruch – mówi jeden z naszych Internautów. – Musimy zjeżdżać na bok a tam kostka jest nierówna, pełna wybojów. A czasem po prostu jej brakuje.

Droga jest też niebezpieczna. Zwłaszcza po opadach deszczu. Bruk robi się śliski. Rowerzyści podkreślają, że najlepiej by było, gdyby powstała tam trasa podobna do tej przy ulicy Karsiborskiej.

- Jest asfaltowa a nie ułożona z tych kolorowych kostek (polbruk), jak w mieście. Jest lepsza. Można jeździć nawet na rolkach – mówią.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Wtorek [03.08.2010, 22:14:31] • [IP: 217.97.199.*]

A może zbudować nie asfaltowe, a wyłożyć takim tworzywem jak są wyłożone ścieżki w trójmieście. Bardzo sobie chwalą rowerzyści z trójmiasta.

Gość • Niedziela [27.12.2009, 20:45:17] • [IP: 80.245.190.***]

Mają racje przydała by się ścieżka rowerowa na Fortach, bo np.jedzie taki samochód nie zobaczysz i będzie!!

leszcz • Poniedziałek [28.09.2009, 12:38:02] • [IP: 80.54.123.***]

Rolandzie...nie p* już ;-)) Nudno sie robi i nikogo to nie bawi. Znamy Twe zdanie i styka

Gość • Poniedziałek [28.09.2009, 09:16:22] • [IP: 88.156.234.***]

Rolandzie, jak przestaniesz juz bujac w oblokach to postaraj sie zdjac rozowe okulary i trzezwo racz spojrzec na swinoujska rzeczywistosc. I nie obrazaj Amerykanow.

Gość • Poniedziałek [28.09.2009, 06:48:33] • [IP: 83.24.85.***]

Rosjanie opuścili te tereny 31 grudnia 1992roku, 17 lat temu. Do fortów dostęp mieliśmy praktycznie zawsze. Jacy nieudacznicy tak długo nie potrafią tego terenu zagospodarować? Jak widze te twarze na sesjach, to widze nieporadnych słabeuszów...

Roland "Prezbo" Prz. • Poniedziałek [28.09.2009, 00:37:27] • [IP: 217.97.199.**]

Wierzyć czy nie wierzyć, to po prostu widać. To ze miasto pieknieje to sa czyste fakty. Tak trzymac Panie prezydencie.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 23:00:17] • [IP: 93.94.188.**]

Rzeczywiście pieknieje...jak tak się powtarza ciągle te słowa...no no...wielu zaczyna w to wierzyć;)

Gość • Niedziela [27.09.2009, 22:52:32] • [IP: 92.42.118.***]

brakuje kogos kto zbuduje mieszkania na które stać przeciętnego mieszkanca ś-cia...

Gość • Niedziela [27.09.2009, 19:34:20] • [IP: 80.54.123.**]

Z DROGI SER JEDZIE.

Roland "Prezbo" Przy • Niedziela [27.09.2009, 17:41:29] • [IP: 217.97.199.**]

Nie chcę. Miałem takie plany, lecz po tym co tutaj zobaczyłem od razu zmienilem zdanie. Swinoujscie jest PIEKNE i co wiecej z dnia na dzien PIEKNIEJE (dzieki prezydentowi jak mniemam), wiec gdzie indziej chcialbym mieszkac jak nie tu?! Dodatkowo chcialbym powiedziec, ze Pan Janusz powinien zostac wybrany ponownie na to stanowisko, gdyz to dzieki niemu jest coraz PIEKNIEJ. Tak trzymac Panie Januszu! Dziekujemy! PS. Jedyny sposob zebym wrocil do Baltimore - wezcie Pana Janusza za burmistrza Baltimore w stanie Maryland a wkrotce stanie sie prezydentem calych Stanow Zjednoczonych - z taka wiedza i umiejetnosciami upiekszajacymi miasto, kraj, narod, ojczyzne... Cos wspaniałego Tak trzymac Panie Prezydencie! Tak Trzymać!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 17:30:45] • [IP: 217.97.199.*]

Roland może byś tam wrocił co??

Gość • Niedziela [27.09.2009, 16:45:33] • [IP: 88.156.234.***]

Będzie ta ścieżka, nie marudźcie

Gość • Niedziela [27.09.2009, 15:58:09] • [IP: 217.97.199.*]

Gdyby ktos z radnych mieszkal na jachtowei to napewno byla by scierzka

Roland"Prez"Przybylewski • Niedziela [27.09.2009, 15:54:48] • [IP: 217.97.199.**]

Wrocilem z USA i widze jedno - MIASTO NAM PIEKNIEJE. Nawet w zachodnim baltimore nie widzialem tak pieknego rozwoju. Gdyby Baltimore mialo takiego burmistrza jak Swinoujscie prezydenta rowniez by pieknialo. A co wiecej, byloby to widac!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 14:40:18] • [IP: 80.245.183.***]

ŚWINOUJSKIE PERSPEKTYWY POD RZĄDAMI SLD: PRACA NA TERENIE ŚWINOUJŚCIA: Sprzątaczka. Wymagania: -Orzeczenie o niepełnosprawności. Miasto nam pięknieje! Żyje się coraz lepiej wszystkim. Źródło - Powiatowy Urząd Pracy Świnoujście.

Jerzy z PZPR • Niedziela [27.09.2009, 14:28:32] • [IP: 217.97.199.**]

Miasto nam pieknieje, i nie sa to puste słowa poniewaz WIDAĆ to na CODZIEŃ!. Dziekujemy Panie Prezydencie, gdyz jest to głównie zasługa Pana jak i sprawnej ekipy rzadzacej! DZIEKUJEMY!! VIVAT!!

Gość • Niedziela [27.09.2009, 13:36:53] • [IP: 83.185.87.**]

a moze z jakiegos kosciola przerobic na kino tyle nowych kosciolow stoi moze ksiezulek wyporzyczy w tygodniu na KINO ?? dobry pomysk

ryynio • Niedziela [27.09.2009, 12:51:03] • [IP: 83.249.18.***]

oczywiscie ze droga rowerowa powinna byc asfaltowa a nie z polbruku, który robi sie szybko nierówny, i ukladanie trwa miesiacami, totalny bezsens...i jeszcze te wystajace na 2-3 cm kamienie polozone w poprzek...co pare metrów (przy kosciele) w jakim celu ? maja wstrzasac rowerzystami zeby nie zasneli za kierownica ?

Gość • Niedziela [27.09.2009, 12:21:59] • [IP: 192.168.250.**]

tak trzymac panie prezydencie miasto na pieknieje

Gość • Niedziela [27.09.2009, 12:10:43] • [IP: 67.159.45.**]

non --jeszcze czego-- jeszcze mordercy z reduty 1000000 zł na nowy kemping dajcie

Gość • Niedziela [27.09.2009, 12:00:06] • [IP: 83.31.192.***]

ale wparku nie mozna bo tam policjA CHODZI ale przydala by sie jednak sciezka

Gość • Niedziela [27.09.2009, 11:57:56] • [IP: 80.245.186.***]

lepiej jeździć w parku niż po tej kostce.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 10:36:31] • [IP: 90.184.75.***]

Gość • Niedziela [27.09.2009, 10:18] • [IP: 88.156.234.***]

Gość • Niedziela [27.09.2009, 10:18:15] • [IP: 88.156.234.***]

Brakuje dobrego prezydenta miasta, czulego na czystosc, estetyke, lad i bezpieczenstwo oraz myslacego powaznie o prawdziwym rozwoju miasta a nie o dreptaniu w wydreptanych juz miejscach.

Gość • Niedziela [27.09.2009, 10:09:10] • [IP: 80.245.184.**]

I chodnika...

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■