POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.09.2009, 12:42:11] • Świnoujście

Parkują przy UBB za darmo

Parkują przy UBB za darmo

fot. Sławomir Ryfczyński

Niemieccy kierowcy znaleźli pomysł na niepłacenie za postój w okolicach osiedla Posejdon. Zamiast uiszczać opłaty za bilety parkingowe przy ulicy Wojska Polskiego, zostawiają auta na placu przy kolejce UBB (koło ul. 11 Listopada).

Turyści tłumaczą, że chcąc postawić samochód na dłużej, musieliby zapłacić zbyt dużo.

Parkują przy UBB za darmo

fot. Sławomir Ryfczyński

- Na godzinę to jeszcze nie ma większego problemu – twierdzi jeden z nich. – Czasem jednak przejście przez rynek zabiera nam ze dwie albo i trzy godziny. A jak chcemy jeszcze coś zjeść, to czas się wydłuża. Musielibyśmy wydać na sam parking sporą kwotę.

Naszych kierowców dziwi ten fakt, bo parkingi w Niemczech są przecież dużo droższe.

- Trzy złote za godzinę, jakie trzeba zapłacić w Świnoujściu, to nawet nie jest 1 euro – mówi jeden z mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 58

Gość • Środa [16.09.2009, 17:39:30] • [IP: 92.42.115.***]

oj, wycwanili się sąsiedzi... nieładnie.. u siebie to ceny nie przeszkadzają, a u nas dusigrosze jak nic

Gość • Środa [16.09.2009, 17:16:20] • [IP: 80.54.123.**]

16:58] • [IP: 92.42.117.***]: a czemu tylko Niemców? albo wszystkich albo nikogo..

Gość • Środa [16.09.2009, 16:58:00] • [IP: 92.42.117.***]

KASOWAĆ Niemców.

Gość • Środa [16.09.2009, 16:47:47] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Środa [16.09.2009, 16:36] • [IP: 217.97.199.*] Święta prawda!

Gość • Środa [16.09.2009, 16:36:00] • [IP: 217.97.199.*]

jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu, u nich wszystko płatne, postawić parkomat i kasować cwaniacy nie dośc ze na nas napadli w 1939r. mordowali i palili w piecach krematoryjnych ograbili z dzieł sztuki, jak sie nie podoba to do krajów skandynawskich albo na południe tam toaleta kosztuje 3euro wiec nie uzalajcie się tak nad nimi bo oni nie maja skrupułów

Gość • Środa [16.09.2009, 16:26:07] • [IP: 80.245.184.**]

ktos chyba umoczyl w parkomaty na W.Polskiego ;-((((

Gość • Środa [16.09.2009, 16:10:19] • [IP: 92.42.112.***]

Tam powinna powstac albo oczyszczalnia sciekow albo rzeznia.Nie zeby po zlosci ale to strategiczny teren i dobry pod taka dzialalnosc :d Mieszkancy platana mieliby swierze miesko pod nosem

Gość • Środa [16.09.2009, 15:59:10] • [IP: 80.54.123.**]

a niby dlaczego nie mieliby tam partkowac??

Gość • Środa [16.09.2009, 15:31:27] • [IP: 217.97.199.*]

jeszcze troche i będziemy musieli placic za postawienie samochodu przed blokiem mieszkalnym.

Gość • Środa [16.09.2009, 15:29:39] • [IP: 85.167.199.***]

jestem za budowa stacji benzynowej na tym miejscu..stacja!! stacja!! :)

Gość Smiechu warte • Środa [16.09.2009, 15:21:54] • [IP: 195.117.222.***]

Najwyższa pora zbudować pożądny parking.

Gość • Środa [16.09.2009, 15:16:30] • [IP: 195.117.222.***]

Bzdury piszecie! Kierowcy poprostu stawiają swoje autka tam gdzie jest im najwygodniej i bezpiecznie.Śmiechu wartw!!

Gość • Środa [16.09.2009, 15:14:33] • [IP: 80.245.190.*]

Właścicielem terenu jest gmina, bo Uchwała rady Miasta jest NIEWAŻNA, tylko nie ma kto wystapic do Sądu o uchylenie.

Gość • Środa [16.09.2009, 15:13:27] • [IP: 217.97.193.***]

A co w tym dziwnego? Każdy zaparkowałby na parkingu bezpłatnym zamiast na płatnym. Poza tym stoi tam też masa polskich samochodów. Iswinoujście chyba trochę przesadza, próbując dorównać niemcożernością Kaczorom.

Gość • Środa [16.09.2009, 15:05:22] • [IP: 80.245.190.**]

WIECZNIE CI NIEMCY !

Gość • Środa [16.09.2009, 15:04:26] • [IP: 92.42.117.***]

A kto jest wlascicielem tego terenu ?? moze tam stacje paliw postawic ??

Gość • Środa [16.09.2009, 14:54:02] • [IP: 93.94.191.***]

też mi nowość-jakoś jak cały sezon tam parkowali to nikomu nie przeszkadzało a teraz wielkie halo

Polka:) • Środa [16.09.2009, 14:36:42] • [IP: 80.245.189.***]

Te Wasze wypowiedzi na forum są irytujące. Wchodzicie Niemcom w d... bez mydła =D

Gość • Środa [16.09.2009, 14:10:43] • [IP: 93.94.189.***]

Gość • Środa [16.09.2009, 12:58] • [IP: 80.245.185.***] Jedynie w tak po...m miescie jak to czerwone sa platne pakingi ----- widać niewiele miast widziałeś

Gość • Środa [16.09.2009, 14:00:03] • [IP: 80.245.189.*]

no tak niemiaszkom szkoda euro wydac na parking lepiej kupic wiecej jedzenia siedziec i wpierdzielac tylko szkoda ze u nich trzeba wszedzie za wszystko placic i to jest normalne dla nich. ..popieram pomysl z parkometrem w tamtym miejscu

Gość • Środa [16.09.2009, 13:56:48] • [IP: 192.168.118.***]

Ciekawe tematy są natym portalu!!...ŻENUA!! kogo to interesi!!

Gość • Środa [16.09.2009, 13:27:17] • [IP: 192.168.118.***]

Niemiaszki obracają każde euro trzy razy zanim je wydadzą. ..to są straszne oszczędne złotówy!!

Gość • Środa [16.09.2009, 13:24:09] • [IP: 92.42.116.**]

Gość • Środa [16.09.2009, 12:58] • [IP: 80.245.185.***] Jedynie w tak po...m miescie jak to czerwone sa platne pakingi Jak się ćwoku przesiądziesz z deskorolki na coś co ma silnik no i nauczysz się oglądać coś innego w TV niż MTV to Twoja wiedza niemiłosiernie wzrośnie :)

Gość • Środa [16.09.2009, 13:17:58] • [IP: 80.245.179.***]

pierdoły

Waldemar Czosnowski • Środa [16.09.2009, 13:15:21] • [IP: 83.21.50.**]

Jedni drugich doją jak pazerne małpy●

Oglądasz 26-50 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■