POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.09.2009, 07:41:52] • Świnoujście

Nie ma tablicy informacyjnej

Nie ma tablicy informacyjnej

fot. Karolina Zawadzka

Przy każdej budowie czy remoncie inwestor musi postawić żółtą tablicę, na której będą wszystkie potrzebne informacje dotyczące firmy wykonującej prace. Z nazwą spółki, danymi kierownika budowy i wyznaczonego inspektora z nadzoru budowlanego.

Przy remoncie budynku, gdzie będzie się mieściła nowa siedziba schroniska dla bezdomnych, takiej tablicy nie ma. Ściśle mówiąc jest. Wrzucona pomiędzy gałęzie pobliskiego drzewa. Bez ani jednego nazwiska czy nazwy firmy.

Nie ma tablicy informacyjnej

fot. Sławomir Ryfczyński

- Być może prace wykonują krasnoludki – żartuje jeden z naszych Internautów. – Za darmo… A że są skromni, to nie chcą sie chwalić.

Nie ma tablicy informacyjnej

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-46 z 46

Gość • Piątek [18.09.2009, 11:01:11] • [IP: 88.156.233.**]

Martwię się o rgularne wyzywienie Panów bezdomnych. Czy napewno w nowym budynku będzie stołówka i kto będzie gotował? Mam zamiar sprzedac mieszkanie i życ bezproblemowo i wygodnie.

Gość • Piątek [18.09.2009, 10:52:22] • [IP: 80.245.186.***]

IP: 88.156.233.** MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ. tak popieram!

Gość • Piątek [18.09.2009, 10:04:08] • [IP: 92.42.113.***]

Bezdomni to w większości lenie i oszuści!!

Gość • Piątek [18.09.2009, 10:01:57] • [IP: 92.42.113.***]

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:17] • [IP: 92.42.113.***] ...chyba naiwny jesteś. Życia nie znasz. To kompletna paranoja!! Gościu IP: 88.156.233.** MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ.

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:47:48] • [IP: 195.117.222.*]

Prosze o pokazanie tego palacyku -no dajmy nato- 6 miesiecy - ide o zaklad ze bedzie wygladal jak hotel na Modrzejewskiej

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:35:54] • [IP: 80.245.184.**]

Zastanawia mnie czy którykolwiek z bezdomnych skalał sie pomoca przy tej budowie. Wśród nich jest wielu wysokiej klasy fachowców, ale oni nastawieni sa tylko na DAJ. Im się należy, a od nich zero wdzięczności za wyciągnięcie z rynsztoka...wiem co piszę...miałam okazję wiele razy przekonać się co z nich za lenie i roszczeniowcy...

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:32:30] • [IP: 83.25.183.***]

Na jakiej ulicy znajduje sie ten budynek? Rezydencja nie lada, i tak zaraz go zniszczą.

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:23:09] • [IP: 80.245.191.***]

ot i mamy biurowiec dta bezdomnych

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:18:33] • [IP: 80.245.182.***]

W 22 min. rozgrywanego w czwartek w Łodzi meczu pierwszej ligi ŁKS - Flota (1:1) Nwaogu uderzył swojego partnera z ataku drużyny gości Damiana Staniszewskiego. Raz, po chwili drugi. Sędzia natychmiast pokazał mu czerwoną kartkę. Nigeryjczyk posłusznie poszedł do szatni, ale po meczu nie miał zamiaru kryć, dlaczego zaatakował kolegę. - Powiedział do mnie:" podaj, czarnuchu jebany" - bez ogródek wyjaśnił po polsku. Zdjęty w 74. min z boiska Staniszewski uciekł po meczu do autokaru, a trener Floty Petr Nemec próbował bagatelizować problem. - Damian powiedział do Charlesa" bambusie" - przekonywał. Sędzia Grzegorz Stęchły zapowiedział szczegółowe opisanie zdarzenia w protokole.

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:17:55] • [IP: 92.42.113.***]

Bezdomni to tez ludzie i maja prawo zyc w godnych warunkach. Jesli już wydaje się pieniądze to trzeba zrobic dobrze. Ten budynek ma słuzyć długie lata i dobrze, ze jest mam nadzieję porządnie zrobiony. mam tez nadzieję, że ludzie, którzy tam zamieszkają docenią wysiłek całego społeczeństwa, bo to my wszyscy daliśmy pieniądze na ten dom dla nich.

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:09:49] • [IP: 80.245.178.*]

fujj - nie lubie kablowania

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:09:42] • [IP: 92.42.117.***]

Cyk, cyk Pałacyk-czy to na pewno dla bezdomnych?

Gość • Piątek [18.09.2009, 09:07:49] • [IP: 83.21.31.***]

Z tego wynika, że prawo nie obowiązuje Prezydenta, bo to Miasto jest inwestorem.A czy Pow.Insp.Nadzoru Bud.p.Nizińska tego nie widzi??!!Ktoś inny miałbu już mandat a może nawet znalazłby się w Grodzkim Sadzie.

GoÖ • Piątek [18.09.2009, 08:59:52] • [IP: 88.156.233.***]

nie zebym sie czepiala bezdomnych...ale czy to schronisko:)nie jest za wystawne...?

Gość • Piątek [18.09.2009, 08:42:03] • [IP: 88.156.233.**]

NO NIEŹLE TO TERAZ BEZDOMNI BĘDĄ MIESZKALI LEPIEJ NIŻ JA CO CAŁE ŻYCIE ZAP...AM ŻEBY MIEĆ SWOJE CZTERY KĄTY A TU BEZDOMNY I PIĘKNE MIESZKANIA

Gość • Piątek [18.09.2009, 08:38:19] • [IP: 80.54.123.**]

"Być może prace wykonują krasnoludki – żartuje jeden z naszych Internautów." Czy wy już nic lepszego nie jesteście w stanie wymyślić ?? :/ no nie mówiąc że sam temat porażający i bulwersujący ;D

Gość • Piątek [18.09.2009, 08:37:36] • [IP: 217.97.199.*]

Spoko, spoko. Za dwa dni dzięki temu super portalowi ją powieszą i będzie święto,

Gość • Piątek [18.09.2009, 08:32:32] • [IP: 93.94.184.**]

Mam lepszego news'a!! Nie wiem czemu tego nikt nie zauważył, ale liście zaczynają żółnknąć??!!??!!??!!??!!

Gość • Piątek [18.09.2009, 08:06:30] • [IP: 80.245.186.***]

KGB

Gość • Piątek [18.09.2009, 08:05:24] • [IP: 80.245.188.***]

a w którym miejscu jest ten budynek ?

Gość • Piątek [18.09.2009, 07:45:26] • [IP: 87.210.232.**]

hehehehe ;)) Sezon się skończył, to i o czym pisać już nie ma.

Oglądasz 26-46 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■