POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [06.09.2009, 10:19:55] • Świnoujście

Kasia Szymanowicz – wśród najpiękniejszych Polek

Kasia Szymanowicz – wśród najpiękniejszych Polek

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak już informowaliśmy na naszym portalu Katarzyna Szymanowicz ze Świnoujścia dotarła do finałowej gali wyborów Miss Polski. Ostatnie prezentacje kandydatek odbyły się w piątek wieczorem w Płocku. Jurorzy zdecydowali, że tytuł najpiękniejszej należy się 21 – letniej Annie Jamróz z Rumi.

Naszej reprezentantce nie udało się dotrzeć do ścisłego finału. Trochę szkoda bo naszym zdaniem nie odbiegała urodą ani prezencją od pozostałych finalistek.

Tak to już jednak jest w konkursach piękności, że wszystko zależy od subiektywnych gustów jurorów. Jesteśmy jednak przekonani, że dla młodej świnoujścianki udany start w konkursie Miss Polski to ledwie przymiarka do kariery. Przygotowanie do takiego startu nie jest „spacerkiem”. Wymaga wyrzeczeń, ciężkiej pracy. Kasia udowodniła, ze nie boi się ani „wielkiego świata” ani pracy i dlatego możemy wierzyć, że nieraz jeszcze zobaczymy i usłyszymy o naszej krajance. Już samo zaproszenie do udziału w gali otwiera szerokie możliwości, pozwala na nawiązanie kontaktów, które będą owocować w przyszłości. Wierzymy, że nasza „wyspiarska perełka” nieraz jeszcze przypomni się mieszkańcom także na stronach portalu iswinoujscie.pl W finale Miss Polski 2009 I wicemiss została Monika Lewczuk z Płocka (21 lat), II wicemiss wybrano Annę Sakowicz (20 lat) ze Słupska, tytuł III wicemiss otrzymała Iwona Wyrzykowska (18 lat) z Łodzi, a tytuł IV wicemiss przypadł Katarzynie Czerwińskiej (18 lat) z Torunia.W finale Miss Polski 2009 uczestniczyły 24 kandydatki w wieku od 18 do 24 lat, w tym maturzystki, studentki, a także te, które rozpoczęły już karierę zawodową. Wśród publiczności obecne były rodziny uczestniczek. Gwiazdami koncertu byli Stachursky i grupa Fair Play.

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki oceniało jury, w którym zasiadali m.in.: Gerhard Parzutka von Lipiński - przedstawiciel organizatorów wyborów, Klaudia Ungerman - Miss Polski 2008, Edyta Herbuś - tancerka oraz Przemysław Saleta - mistrz świata w kickboxingu i Krzysztof Hołowczyc – kierowca

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-67 z 67

Mount R • Niedziela [06.09.2009, 12:01:12] • [IP: 80.245.189.***]

Ładna...i taka niesztampowa

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:59:58] • [IP: 80.245.178.***]

Kasienko pieknie i to prawda niepotrzebnie wlosy Ci zafarbowali jestes PIEKNA. ..pozdrawiam

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:49:26] • [IP: 80.245.183.***]

Wpis [06.09.2009, 11:47] • [IP: 80.245.183.***] nie nalezy do mnie, moj jest ten ponizej.

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:47:03] • [IP: 80.245.183.***]

bleeee bleeeeeeeee!!

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:38:15] • [IP: 80.245.183.***]

Miała szanse i to duże, szkoda że się nie udało.Tak czy inaczej wielkie gratulacje:)

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:24:49] • [IP: 92.42.118.***]

a wg. mnie to jest bzdura wybierac miss pieknosci gdyz pieknosc to pojecie względne kazdy lubi cos innego...nie ma reguły.

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:14:39] • [IP: 92.42.114.**]

Najbardziej naturalna i dziewczęca.Delikatny makijaż, swobodna fryzurka.Gratulacje!

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:13:21] • [IP: 80.54.123.**]

fajna dupa;DD gratulacje

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:02:41] • [IP: 80.54.123.***]

Kasiu byłas swietna:)Gratulujemy bo dotarcie do finałowej 10 to tez bardzo duzy sukces:)

Gość • Niedziela [06.09.2009, 11:01:51] • [IP: 195.117.222.**]

w finale rozjasnili jej wlosy zupelnie niepotrzebnie, o wiele lepiej wyglada w ciemnych ;)

Gość • Niedziela [06.09.2009, 10:59:24] • [IP: 83.25.183.**]

te wybory mis to jedna wielka porazka. .. a kandydatki do tytulu. . w upalny dzien przeszedlbym sie po plazy i wybral 24 piekniejsze kandydatki niz te co byly

Gość • Niedziela [06.09.2009, 10:51:11] • [IP: 77.255.132.***]

Saleta i Hołowczyc - to mistrzowie świata ale na dziewczynach się nie znają!!

Gość • Niedziela [06.09.2009, 10:44:42] • [IP: 80.245.190.*]

Gratulacje Kasiu, prezentowałas sie świetnie. Powinnaś otrzymać przynajmniej tytuł wicemiss. Niestety jury w tym konkursie się nie popisalo.

Gość • Niedziela [06.09.2009, 10:44:34] • [IP: 95.49.174.***]

No przecież dostała się do ścisłego finału, to była właśnie ta 10 najpiękniejszych, wq której znalazła się również Kasia. Oglądałam i słyszałam jak zapowiadali" ścisły finał", czyli 10 najpiękniejszych Polek.

nie_polityczny • Niedziela [06.09.2009, 10:41:30] • [IP: 80.245.188.***]

Jakie jury taka miss!!

Gość • Niedziela [06.09.2009, 10:30:01] • [IP: 87.205.203.***]

dajcie wiecej zdjec kasi... ma znakomita figure i usmiech... nawet nie szczerzac zebow jak inne...

Gość • Niedziela [06.09.2009, 10:26:33] • [IP: 80.245.180.***]

zakochalemsie w niej ;p hehe

Oglądasz 51-67 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■