POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [06.09.2009, 10:19:55] • Świnoujście

Kasia Szymanowicz – wśród najpiękniejszych Polek

Kasia Szymanowicz – wśród najpiękniejszych Polek

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak już informowaliśmy na naszym portalu Katarzyna Szymanowicz ze Świnoujścia dotarła do finałowej gali wyborów Miss Polski. Ostatnie prezentacje kandydatek odbyły się w piątek wieczorem w Płocku. Jurorzy zdecydowali, że tytuł najpiękniejszej należy się 21 – letniej Annie Jamróz z Rumi.

Naszej reprezentantce nie udało się dotrzeć do ścisłego finału. Trochę szkoda bo naszym zdaniem nie odbiegała urodą ani prezencją od pozostałych finalistek.

Tak to już jednak jest w konkursach piękności, że wszystko zależy od subiektywnych gustów jurorów. Jesteśmy jednak przekonani, że dla młodej świnoujścianki udany start w konkursie Miss Polski to ledwie przymiarka do kariery. Przygotowanie do takiego startu nie jest „spacerkiem”. Wymaga wyrzeczeń, ciężkiej pracy. Kasia udowodniła, ze nie boi się ani „wielkiego świata” ani pracy i dlatego możemy wierzyć, że nieraz jeszcze zobaczymy i usłyszymy o naszej krajance. Już samo zaproszenie do udziału w gali otwiera szerokie możliwości, pozwala na nawiązanie kontaktów, które będą owocować w przyszłości. Wierzymy, że nasza „wyspiarska perełka” nieraz jeszcze przypomni się mieszkańcom także na stronach portalu iswinoujscie.pl W finale Miss Polski 2009 I wicemiss została Monika Lewczuk z Płocka (21 lat), II wicemiss wybrano Annę Sakowicz (20 lat) ze Słupska, tytuł III wicemiss otrzymała Iwona Wyrzykowska (18 lat) z Łodzi, a tytuł IV wicemiss przypadł Katarzynie Czerwińskiej (18 lat) z Torunia.W finale Miss Polski 2009 uczestniczyły 24 kandydatki w wieku od 18 do 24 lat, w tym maturzystki, studentki, a także te, które rozpoczęły już karierę zawodową. Wśród publiczności obecne były rodziny uczestniczek. Gwiazdami koncertu byli Stachursky i grupa Fair Play.

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki oceniało jury, w którym zasiadali m.in.: Gerhard Parzutka von Lipiński - przedstawiciel organizatorów wyborów, Klaudia Ungerman - Miss Polski 2008, Edyta Herbuś - tancerka oraz Przemysław Saleta - mistrz świata w kickboxingu i Krzysztof Hołowczyc – kierowca

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Jov^^ • Środa [16.09.2009, 21:59:21] • [IP: 83.28.241.**]

Kropa..i tak Cie uwielbiam=*

Gość • Czwartek [10.09.2009, 14:23:22] • [IP: 92.42.118.***]

KASIEŃKO BYŁAŚ WSPANIAŁA! GRATULUJĘ SERDECZNIE!! A WAS CHYBA ZBYT BARDZO ZAZDROŚĆ ZŻERA Ę TAKIE GŁUPOTY PISZECIE!!

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 21:42:06] • [IP: 88.156.235.**]

no, co jak co, ale nikt mi nie wmówi, ze dziewczyna zachowywała się naturalnie na tej" gali". sztuczny uśmiech, a odpowiedź na pytanie była po prostu kompromitująca... pomijam fakt, że wiem o kim mówie, bo znam i zdążyłam się zorientować jaka ta dziewczyna jest. wśród finalistek było dużo o wiele ładniejszych dziewczyn, ta pani wypadała dosyć średniawo...

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 16:09:09] • [IP: 195.117.222.*]

ŚLICZNA DZIEWCZYNA GRATULUJE, ZNALAZLA SIE W DZIESIATCE A TO NAPRAWDE COS ZNACZY

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 12:38:12] • [IP: 95.129.226.**]

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 10:59] • [IP: 83.45.56.***] sztuczna gwiazdeczka rzygac sie kce, bleee brawo dla tej osoby za ortografie:D

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 12:36:06] • [IP: 95.129.226.**]

to ze miala sztuczny usmiech to tylko swiadczy o jej inteligencjii:D przynajmniej nie umie sie smiac z byle czego, lub byle kogo:)jak mozna nie sztucznie usmiechac sie do ludzi na widowni?:D

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 12:31:31] • [IP: 95.129.226.**]

kce?? co za wies:D

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 10:59:40] • [IP: 83.45.56.***]

sztuczna gwiazdeczka rzygac sie kce, bleee

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 09:26:34] • [IP: 195.117.222.*]

śliczna laseczka

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 09:21:37] • [IP: 83.31.186.**]

Okropni jesteście z tymi swoimi wypowiedziami! Gratulacje Pani Kasiu!

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 08:58:10] • [IP: 80.245.182.***]

gratulacje

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 08:20:22] • [IP: 80.245.185.***]

taak taak, wiadomo, teraz jedźmy po 'beznadzienych jurorach którzy nie wybrali Kasi'. To, że nie wybrali naszej reprezentantki, faworytki, nie oznacza, że się nie znają..zawsze 'nasza' kandydatka będzie 'najpiękniejsza' mimo, że niekoniecznie tak jest. Każdej mamusi tez sie wydaje że jej szpetna córka jest najpiękniejsza. Tak jak nacjonalistycznyczne podejście kibiców Floty, tak Kasi będą bronić. Życie.

Gość • Poniedziałek [07.09.2009, 00:27:29] • [IP: 93.94.188.**]

a tak naprawde...to malo kto wie...jaiie kryteria przewazaja...ale o tym sie nie mowi...Mamy. ..nie wysylajcie swoich corek...bo wysylacie...

Gość • Niedziela [06.09.2009, 22:59:05] • [IP: 217.97.199.*]

Tak ten uśmiech był bardzo sztuczny ;/, zgadzam się.

Gość • Niedziela [06.09.2009, 22:55:33] • [IP: 92.42.114.**]

Siostra Blanka ładniejsza :)

Gość • Niedziela [06.09.2009, 22:40:01] • [IP: 217.97.193.***]

nie oszukujmy się, kto oglądał wybory widział jak Kasia się zaprezentowała-słabo, zwłaszcza ten sztuczny uśmiech, ciesze się że reprezentuje nasze miasto, jednak nie na wyborach miss polski, bo to był dla niej za wysoki poziom.. nie pasowała do innych dziewczyn, może dlatego ja wybrali, wyróżniała sie. mimo wszystko gratuluję

Gość • Niedziela [06.09.2009, 20:33:04] • [IP: 217.97.193.***]

Wszystkie uczestniczki tego konkursu bardzo dobrze wiedzą na czym tek konkurs polegał i jaką tandetę sprzedał ludziom (nie o dziewczyny tu chodzi, ale o cała resztę), więc może i dobrze, że ta dziewczyna (z łapanki, jak sama mówiła) odpadła.

Timtirimtim • Niedziela [06.09.2009, 20:07:56] • [IP: 83.31.188.***]

Jurorzy, to bezgustowne Pajace.Nie taka zła Ta Kasia.

Gość • Niedziela [06.09.2009, 19:59:56] • [IP: 92.42.118.**]

kasia pyta: A co to mamry ? :>

Gość • Niedziela [06.09.2009, 19:51:45] • [IP: 217.97.193.***]

Bardzo ładna, ale moja córka ładniejsza! Nie martw się Kasiu, przegraną w konkursie. Konkursy piękności to targowiska próżności. W życiu liczy się coś więcej. Powodzenia!

Gość • Niedziela [06.09.2009, 19:35:12] • [IP: 80.245.182.***]

yoshi idz do V-tej klasy.moze naucza cie pisac po polsku.

Gość • Niedziela [06.09.2009, 19:02:17] • [IP: 217.97.199.**]

Ogolnie cale te wybory to totalna lipa. A Ibisz doprowadza mnie do czarnej rozpaczy...

Gość • Niedziela [06.09.2009, 18:53:54] • [IP: 88.156.233.**]

NASZA KASIA BYŁA STO RAZY ŁADNIEJSZA NIŻ ANNA

Gość • Niedziela [06.09.2009, 18:34:37] • [IP: 92.42.113.***]

Sukces osągniety pierwsza 10 to jest zajefajnie

Gość • Niedziela [06.09.2009, 18:01:48] • [IP: 88.156.235.***]

ano ładna. a co wy mówicie, ze udział w wyborach miss to za wysoka poprzeczka? a nieraz to brzydsze wygrywały. Decydują jurorzy, a każdy z nich ma swój gust, i tyle. Fajnie, że ktoś ze Ścia się tam w ogóle znalazł

Oglądasz 1-25 z 67
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■