POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2009, 20:11:44] • Świnoujście

Kobieta potrącona na pasach

Kobieta potrącona na pasach

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca BMW potrącił na ulicy Chopina kobietę przechodzącą na przejściu dla pieszych. Poszkodowaną zabrało pogotowie ratunkowe.

Do wypadku doszło przed godziną 20. Ze wstępnych ustaleń i relacji świadków wynika, że kobieta prawidłowo przechodziła po pasach.

Kobieta potrącona na pasach

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca BMW nie zdążył wyhamować i uderzył w kobietę. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodziła zderzak w samochodzie. Na miejsce błyskawicznie przybyła policja i pogotowie ratunkowe. Karetka przytomną kobietę zabrała do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 126

Gość • Piątek [04.09.2009, 11:02:27] • [IP: 188.33.109.**]

jak ludzie wychodza tam na jezdnie jak swiete krowy to co sie dziwic, nawet z 40 km /h nie wyhamuje

Gość • Piątek [04.09.2009, 10:58:07] • [IP: 92.42.118.***]

co wy piszecie tutaj ze niby tylko lustekiem zachaczyl.. fakt stracil lusterko i wbijac w To... Kobieta przeleciala przez auto i przez barierke tos ie juz nie liczy ?

Gość • Piątek [04.09.2009, 10:25:34] • [IP: 92.42.115.**]

pozamykac wszystkie ulice w s-ciu przeciez tu wszedzie jest blisko i mozna z kapcia napierdzielac co nie

Gość • Piątek [04.09.2009, 09:44:12] • [IP: 80.245.186.**]

ale tutaj bzdury pisza nie uszkodzil zderzaka tylko uszkodzil sobie lusterko a raczej je stracil bo kobiete uderzyl tylko lusterkiem. ..

Gość • Piątek [04.09.2009, 08:55:51] • [IP: 80.245.180.***]

a wczoraj czepialiscie sie jezdzacych na skuterach

Gość • Piątek [04.09.2009, 08:43:48] • [IP: 80.245.180.***]

* mnie jak ludzie wychodza na poasy gdy auto jest juz pare metrow od nic ;/ auto to nie rower ze zatrzyma sie odrazu ;/

Gość • Piątek [04.09.2009, 08:34:14] • [IP: 80.245.191.***]

przeciesz tu wS-ci jest b. ato b.bezpiecznie na jezdniach mozna niemal wszędzie sie poruszać 30 lub 40

Gość • Piątek [04.09.2009, 08:01:46] • [IP: 78.131.222.**]

[03.09.2009, 23:22] • [IP: 83.21.149.***] Masz 100 % racji.

Gość • Piątek [04.09.2009, 07:14:03] • [IP: 94.191.174.**]

tez jestem tam za wyspekami, lubie tam zapierdzielac tez ale szkoda zderzaka potem

Gość • Piątek [04.09.2009, 07:02:39] • [IP: 92.42.117.**]

Ulicę Chopina polecam uwadze naszej drogówki. Polują na wylotówkach na mandaty, a tu w centrum mają sporo" torów wyścigowych" gdzie idiotów za kółkami nie brakuje. Zwłaszcza wieczorami. Ograniczenia do 40 km/h na Chopina spora część kierowców nie przestrzega, waląc ile się da na" długiej prostej". A przejścia z parku faktycznie są dość słabo widoczne, zwłaszcza wieczorem więc trzeba uważać - to 40 km/h nie wzięło się na tej ulicy" z sufitu">

Gość • Piątek [04.09.2009, 06:45:51] • [IP: 92.42.118.***]

a tego nikt nie napisal ze zostala uderzona lewa strona samochodzu. przeleciala przez auto i przez Ta barierke co widac o tym juz ani slowa nie zotalo napisane ZALOSNEEEEEEEEEEE jak juz cos macie dodawac to chociaz na faktach ;]

Gość • Piątek [04.09.2009, 06:34:09] • [IP: 93.94.188.***]

tor wyścigowy im. Fryderyka Chopina

Gość • Piątek [04.09.2009, 05:35:33] • [IP: 88.156.233.***]

Na ul. Chopina jest w tym miejscu ograniczenie do 40 km/godz. A przy okazji - motocykliści walą tu co najmiej 100 na godzinę.

Gość • Piątek [04.09.2009, 02:09:47] • [IP: 92.42.116.**]

ja się pytam jakim skanerem i na jakiej częstotliwości łapiecie pogotowie ? :)

Gość • Piątek [04.09.2009, 01:52:23] • [IP: 217.97.193.**]

Jak widze te komentarze o bmw, audi, karkach, gangsterach to smiac mi sie chce, załosne.

Gość • Piątek [04.09.2009, 00:58:52] • [IP: 93.94.186.***]

Codziennie przechodze tym przejsciem i jest na prawde niebezpieczne. Ta pani nie wtargnela na droge nagle gdyz bardzo powoli spaceruje ze swoim pieskiem. Życzmy jej powrotu do zdrowia, kierowcow prosimy aby zdjeli noge z gazu na ul.Szopena, wiem ze jest prosta, gladka ale to niebezpieczne dla otoczenia !

Gość • Piątek [04.09.2009, 00:52:01] • [IP: 77.113.98.**]

Co sie dzieje ostatnio w tym miescie, codziennie cos

Gość • Piątek [04.09.2009, 00:34:25] • [IP: 93.94.186.***]

A mówiłem i prosiłem urzędników żeby zamiast tej bezmyślnej" wysepki" (powierzchni jezdni wyłączonej z ruchu) na pobliskim skrzyżowaniu z Paderewskiego zrobili to właśnie nieszczęsne przejście dla pieszych na wzniesieniu tak, jak ma to miejsce na Wojska Polskiego. Jestem za wyspowymi przejściami dla pieszych a nie za progami, które tylko niszczą zawieszenie. Coraz więcej potrąceń pieszych jest na przejściach, czyli to znaczy, że nie są one dostatecznie bezpieczne i powinno się wykonać jakieś rozwiązania, albo bardziej oznakować (biało-czerwone pasy) albo budować wyspowe przejścia.

Gość • Piątek [04.09.2009, 00:16:04] • [IP: 92.42.119.***]

Czemu nikt nie napisze że kobieta nie powinna przejeżdżać przez przejście tylko powoli zerknąć w lewo, w prawo w lewo wysłać smsa po karetkę i pomodlić się o brak opadów BMW:D

Gość • Piątek [04.09.2009, 00:06:12] • [IP: 80.245.183.***]

dzicz ze wschodu. Swinoujscie oddac Niemcom - wspaniałym organizatorom.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:32:46] • [IP: 80.245.187.***]

Wiecie jak najszybciej zrobić przecier z buraków?? Wrzucić granat do BMW. hihihi

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:22:50] • [IP: 92.42.113.***]

uwaga ROZSZYFROWUJE ten kto pisal ten koment to poprostu totalny brak iq masz je chyba na minusie patafianie hehe pochybel lamusom co pisza takie bzdury

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:22:35] • [IP: 83.21.149.***]

Sam mam BMW. Ale tych, co nie mieli/mają bumy, informuję, że ma to głównie negatywne strony: inni zajeżdżają drogę, nie przepuszczają mimo braku pierwszeństwa ;) albo piłują te swoje maszyny byleby tylko wyprzedzić i mieć radochę, że się bawarkę wyprzedziło :) Skąd się to bierze? Ano właśnie stąd, że 88% kierowców" beemek" to głąby i dresy, którzy myślą, że marka czyni ich gangsterami :P Staram się jeździć bezpiecznie, ale przede wszystkim we współpracy z innymi kierowcami, czy to mrugnąć, kiedy na poboczu po zmierzchu znajdują się piesi bez kamizelek, czy też kiedy mijam auta, których kierowcy nie zapalili świateł mijania. Więc kiedy widzicie" dresowóz", jak na moje auto mówią znajomi, pamiętajcie, że prawdopodobnie siedzi za kierownicą burak, ALE jest te 10% osób, którzy mają to auto ze względu na to, że im się je ono podoba tak, jak Wam podobają się Wasze auta. Pozdro :)

zaoczny • Czwartek [03.09.2009, 23:12:48] • [IP: 217.97.193.***]

www.uzyjwyobrazni.pl

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:04:01] • [IP: 80.245.182.***]

powrotu do zdrowia

Oglądasz 51-75 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■