POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2009, 20:11:44] • Świnoujście

Kobieta potrącona na pasach

Kobieta potrącona na pasach

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca BMW potrącił na ulicy Chopina kobietę przechodzącą na przejściu dla pieszych. Poszkodowaną zabrało pogotowie ratunkowe.

Do wypadku doszło przed godziną 20. Ze wstępnych ustaleń i relacji świadków wynika, że kobieta prawidłowo przechodziła po pasach.

Kobieta potrącona na pasach

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca BMW nie zdążył wyhamować i uderzył w kobietę. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodziła zderzak w samochodzie. Na miejsce błyskawicznie przybyła policja i pogotowie ratunkowe. Karetka przytomną kobietę zabrała do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 126

Gość • Piątek [04.09.2009, 20:52:43] • [IP: 93.94.186.***]

bmw takie samo auto jak inne, po prostu miał pecha...

Gość • Piątek [04.09.2009, 20:42:17] • [IP: 188.33.109.**]

Ania a czym jezdzisz, co moze byc lepsze niz bmw corsa 1.2 ?

Ania • Piątek [04.09.2009, 20:39:31] • [IP: 93.94.189.***]

BMW - Bez Mózgu Wały!! Z reguły to szroty. Jeżdżę czymś lepszym niż BMW i jak widzę takie autko czy w mieście czy na trasie to wiem, że zaraz będą łamane przepisy!! Nie mówię, że tak jest zawsze ale bardzo, niestety bardzo często!! Dużo zdrowia dla ofiary!!

Gość • Piątek [04.09.2009, 20:39:23] • [IP: 188.33.109.**]

kazdego stac a takiego co nie stac to i tak kupi sobie bmw ale 20 letnie albo i gorzej, ale bmw i zimny lokiec bedzie

Gość • Piątek [04.09.2009, 20:17:36] • [IP: 80.245.178.*]

...uczciwego czlowieka nie stac na takie auto... tylko takich co co maja firme lub po prostu K...Ą !! jedno z drugim chodzi w parze...popatrzcie na takie osoby...

@ • Piątek [04.09.2009, 19:42:47] • [IP: 93.94.191.**]

Do goscia z 17.47. Sam jestes frajer bo cie na taka beemke pewnie nie stac i pociskasz maluchem

Gość • Piątek [04.09.2009, 19:25:01] • [IP: 80.245.180.***]

moze cos kminila?

Gość • Piątek [04.09.2009, 17:52:25] • [IP: 93.94.186.***]

co Wy tu wypisujecie ze przez barierke przeleciala? ta pani wstala z ulicy i poszla na chodnik potem sie oparla o barierke i po chwili stracila przytomnosc i upadla bo nikt nie zdarzyl jej zlapac potem lezala czekajac na pogotowie. .. nie przesadzajcie...

Gość • Piątek [04.09.2009, 17:47:25] • [IP: 93.94.184.***]

BMW.Przedłużenie Bardzo Małego Wacka. Tacy frajerzy dowartościowują się beemkami.

Gość • Piątek [04.09.2009, 17:38:20] • [IP: 95.41.115.***]

Policja wogole nie zatrzymuje samochodów z rejestracją świnoujska. Jak obca rejestracja to non stop jest zatrzymywany samochod. A po swinoujsciu ludzie bez prawa jazdy jezdza i nigdy nikt ich nie zatrzyma.

Wariat • Piątek [04.09.2009, 17:36:06] • [IP: 83.21.50.***]

Jeden jedzie jak jakiś co to nie on, a druga lezie pod same koła jak jakaś nieśmiertelna●A ten, co myśli, że BMW, to takie dobre autka to jest w wielkim błędzie, a już napewno nie jakiś stary sztrucel powypadkowy z Niemiec z wysiedzonymi siedzeniami i harczącym pseudobasikiem w wypasionych Alphardów●Wieśniactwo bez mózgu●

Gość • Piątek [04.09.2009, 17:17:22] • [IP: 95.129.226.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [04.09.2009, 17:02:43] • [IP: 188.33.109.**]

jeszcze pare takich wypadkow i chyba otworze nowy zaklad blacharski

Gość • Piątek [04.09.2009, 16:26:40] • [IP: 80.245.186.***]

TYM CO NIE MAJA BMW, ALDI CHODZA PIESZO, ALBO JEZDZA JAKIMS GOWNEM, ZAL IM DUPE SCISKA ZE NIESTAC ICH NA TAKI LUKSUS.BMW=BEDZIESZ MIAL WYGODE!!.

Gość • Piątek [04.09.2009, 16:18:47] • [IP: 80.245.188.***]

Co jest najdziwniejsze? Że praktycznie tylko mohery zostają potrąceni :P to o czymś świadczy... :>

Policjant • Piątek [04.09.2009, 16:04:40] • [IP: 193.200.150.***]

No co, no co? A jak mi łysy przywali? Lepiej odwrócić wzrok.

Gość • Piątek [04.09.2009, 15:27:33] • [IP: 80.54.123.***]

a policja w tym mieście wogóle jest ? Powiem szczerze że od 1991 mam auto, codziennie jeżdżę po mieście i NIGDY nie byłam zatrzymana do kontroli. Troche dziwi że w mieście nie widać policjantów z drogówki. Gdzież sie oni podziewają ? Małolaty jeżdżą bez prawa jazdy - wszyscy o tym wiedzą - tylko nie policja.

Gość • Piątek [04.09.2009, 14:00:11] • [IP: 92.42.113.***]

ciekawe jakie bmw

;) • Piątek [04.09.2009, 13:10:26] • [IP: 80.245.188.***]

...Kubica chyba jeździ BMW...

Gość • Piątek [04.09.2009, 12:58:26] • [IP: 84.10.32.***]

a kto jechal bmw ??

Gość • Piątek [04.09.2009, 12:25:53] • [IP: 80.245.188.***]

do IP: 93.94.186.***- a co Ty myślisz, że policjanci to do jakich szkół chodzą?klasztornych??-tez mają znajomych i ze szkoły i z osiedla i z innych miejsc.Jest tez jeszcze coś takiego jak etyka-nie powinni się wylewnie witać na zdarzeniu tego typu ale nie widzę problemu jak ktoś komuś powie" cześć".Bo niby co policjant ma" wielką głowę" udawać czy" strażnika texasu?"

Gość • Piątek [04.09.2009, 11:29:46] • [IP: 217.97.193.**]

ten ktos co napisal ze zderzak byl urwany to niech sobie okulary kupi, bo co zepsutego jest w tym aucie, to tylko lusterko

Gość • Piątek [04.09.2009, 11:18:34] • [IP: 88.156.234.***]

Gosc:PD, czwartek [03.09.2009;20:39] [IP 92.42 117***], jakim prawem obrazasz kogos kto ciebie nie obraza ? Wyglada na to ze wlasnie ty jestes IDIOTA do tego niedouczonym ortograficznie i prawnie.A reakcja twoja swiadczy ze jestes piratem drogowym, dobrze o tym wiedziec.Na zakonczenie wypada ci zyczyc bliskiego spotkania z pojazdem nieodpowiedzialnego kierowcy, kiedy ty gosciu bedziesz przechodzil przejsciem dla pieszych.Moze wtedy cos zrozumiesz.

Gość • Piątek [04.09.2009, 11:14:16] • [IP: 93.94.186.***]

Pani nikusiowa to przez pasy idzie jak swieta krowa a wiec nie ma sie co dziwic ze ja w koncu pyknąl. najlepszy byl widok policji i karka ktorzy przy spotkaniu przywitali sie jak dobrzi koledzy ze szkolnej lawki.

Gość • Piątek [04.09.2009, 11:03:54] • [IP: 83.14.49.***]

A może zahaczł ją łokciem? Łyse często jeździ z łokciem na zewnątrz

Oglądasz 26-50 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■