POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2009, 20:11:44] • Świnoujście

Kobieta potrącona na pasach

Kobieta potrącona na pasach

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca BMW potrącił na ulicy Chopina kobietę przechodzącą na przejściu dla pieszych. Poszkodowaną zabrało pogotowie ratunkowe.

Do wypadku doszło przed godziną 20. Ze wstępnych ustaleń i relacji świadków wynika, że kobieta prawidłowo przechodziła po pasach.

Kobieta potrącona na pasach

fot. iswinoujscie.pl

Kierowca BMW nie zdążył wyhamować i uderzył w kobietę. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodziła zderzak w samochodzie. Na miejsce błyskawicznie przybyła policja i pogotowie ratunkowe. Karetka przytomną kobietę zabrała do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 126

a • Piątek [11.09.2009, 21:51:45] • [IP: 80.245.183.**]

powinni myśleć komu* dają prawko. .. a jak juz sie je ma to sie jezdzi wolnoi uwaznie. nie jestescie sami na ulicach, Banda małolatow i debili

Gość • Piątek [11.09.2009, 20:25:58] • [IP: 80.245.178.***]

DO "Gość • Sobota [05.09.2009, 15:41] • [IP: 80.54.123.**] wiadomo BMW to mówi już za siebie fura skóra i komóra a w głowie siano" Zacofani ludzie... że też jeszcze tak niektórzy myślą... : \

Gość • Sobota [05.09.2009, 18:29:08] • [IP: 92.42.119.***]

Ja tymi pasami codziennie przechodzę, idąc do szkoły :(

Gość • Sobota [05.09.2009, 17:41:39] • [IP: 77.112.96.***]

no powiecie w końcu jak wyglądało to BMW?

Gość • Sobota [05.09.2009, 16:15:10] • [IP: 93.94.186.**]

Gość • Piątek [04.09.2009, 22:41] • [IP: 92.42.112.***] widać po ortografii że ciebie też nie stać na BMW.

Gość • Sobota [05.09.2009, 15:41:42] • [IP: 80.54.123.**]

wiadomo BMW to mówi już za siebie fura skóra i komóra a w głowie siano

Gość • Sobota [05.09.2009, 15:32:21] • [IP: 188.33.109.**]

To pewnie było stare BMW bo kierowcy starych BMW jezdza szybko i nie zatrzymuja sie na pasach zeby nikt rdzy nie zauwazył

Gość • Sobota [05.09.2009, 15:02:57] • [IP: 93.94.184.***]

Burolu poniżej mniemam że bujasz się betką przemawia za tym twoja ortografia. Do szkoły jeleniu a nie na ulice.

Gość • Sobota [05.09.2009, 12:47:56] • [IP: 93.94.184.***]

sam jesteś burak frajerze. Niestety trzeba myśleć żeby jeżdzić jakims normalnym komfortowym autem. A nie jakimś gównem kupionym za pieniądze z państwuweczki. Buraczyna

Gość • Sobota [05.09.2009, 09:16:43] • [IP: 93.94.184.***]

BMW. Popatrzcie tylko na facjaty tych frajerów za kierownicą. Na pierwszy rzut oka widać że to napakowane sterydami prymitywi nie wszyscy oczywiście ale wiekszość i czego od takich buroli oczekujecie ?Myslenia ?Trzeba mieć czym myśleć.

Gość • Sobota [05.09.2009, 08:22:59] • [IP: 77.241.97.**]

to nie tylko domena Niemców, jestem od kilku dni w Norwegii i widzę ze tutaj będąc na chodniku wystarczy się obrócić w stronę jezdni a niemal natychmiast zatrzymują sie nie tylko prywatne auta ale i autobusy miejskie, czy ciężarówki bez wyjątku, wierzcie lub nie ale w tym mieście kilka razy większym od świnoujścia nie widziałem ani jednej" zebry", ani jednego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną... dziwne co? tu nikt sie nie spieszy i jeżdżą ostrożnie. pozdrowienia ze Stavanger

Gość • Sobota [05.09.2009, 00:19:58] • [IP: 195.117.222.***]

co siue tam na dole madrzysz ze ma sie zatrzymac jak babke trafili jak juz była na przejsciu.

Gadochan • Piątek [04.09.2009, 23:12:36] • [IP: 92.42.114.***]

Oczywiście powinno być" pod kątem"

Gadochan • Piątek [04.09.2009, 23:09:48] • [IP: 92.42.114.***]

Nie wiem jak było i o samym zdarzeniu nie chę się wypowiadać, ale mam uwagę do krzykaczy, którzy twierdzą - z właściwym dla głupców tupetem - że pieszy na przejściu ma pierwszeństwo i już. Otóż mylicie się jak zwykle. Pieszy przed wejściem na przejście ma OBOWIĄZEK się ZATRZYMAĆ i rozejrzeć. Inny sposób wejścia na pasy jest najnormalniejszym wtargnięciem i jako taki nie podlega ochronie. I durniom zachwycającym się niemieckiej kulturze jazdy radzę zapoznać się z przepisami Kodeksu Drogowego i pod tym kontem przyjrzeć się wyczynom niemieckich kierowców. W większości są niezdarni i niezdecydowani - zachowują się tak jakby nie widzieli jak należy się zachowywać na jezdni. Są niebezpiecznymi zawalidrogami. Jazdę zbyt wolną - a taką przeważnie charakteryzują się Niemcy Kodeks Drogowy - podobnie jak jazdę zbyt szybką - określa jako zachowanie agresywne.

@ • Piątek [04.09.2009, 23:03:07] • [IP: 93.94.191.**]

P.S. Do goscia z 20:39 Pamietaj ze niema starych BMW i kazdy posiadacz marki to wie... Sa tylko zaniedbane przez poprzednich wlascicieli. Ale ty mozesz tego nie zrozumiec...

@ • Piątek [04.09.2009, 22:55:29] • [IP: 93.94.191.**]

Ania ma fantazje. Carisma 1, 8gdi tez miala 3, 5l/100km palic ale zapomnieli dodac w reklamie ze 70km jedzie na lawecie. Tak samo z 3 litrowym pojazdem Ani. Moja Bunia pali za to tyle ile jej wleje do zbiornika i nigdy mniej. Ale czy ma to jakiekolwiek znaczenie ? Dla mnie liczy sie przyjemnosc z jazdy

Basiekkk • Piątek [04.09.2009, 22:54:36] • [IP: 80.245.180.***]

gdyby to był artykuł dotyczacy najlepszej marki auta to nie zdziwiłabym sie z tych komentarzy...;/ ale ludzie nauczcie sie odnosić do tematu i wyrażajcie własne zdanie a nie patrzycie na innych!!

Gość • Piątek [04.09.2009, 22:47:16] • [IP: 95.129.226.**]

pewnie jakies stare BWM bo Ci co maja lepsze to ustepuja pieszym bo im auta szkoda i paliwa:D

Gość • Piątek [04.09.2009, 22:41:50] • [IP: 92.42.112.***]

Macie cos do BMW to najleprze autko a wy zazdroscicie ze jezdza ludzie BMW bo was na takie nawed nie stac hahahahahhahahahahaha a ta ania to czym jezdzi pewnie jakims opelkiem albo biednym golfem

Gość • Piątek [04.09.2009, 21:36:53] • [IP: 188.33.109.**]

wiem wiecej niz Ci sie wydaje i niemozliwe jest przejechanie na koniec Polski za bakiem 50 litrów. Obejrzałaś reklame w tv i stad ta opinia tak ?

Gość • Piątek [04.09.2009, 21:31:41] • [IP: 88.156.233.***]

BMW to wspaniałe auto.Mam nowego suwa v ale swoje stare BMW szanuje i lubię im jeżdzić.Podczas jazdy jest delikatne a zarazem szalone kocha jezdnię jest po prostu na tak.Mówcie co chcecie ale inne autka stoją troszkę z tyłu z Tyłu nie chodzi o szybkość ale o klasę w samym sobie

smb • Piątek [04.09.2009, 21:25:08] • [IP: 80.245.184.**]

rąbnelo ja tam ostro

Gość • Piątek [04.09.2009, 21:21:52] • [IP: 93.94.189.***]

Mało wiesz o autkach i jakie teraz robią wynalazki!! To może pooglądaj sobie reklamę Isygnii (nie wiem jak dokładnie się pisze, za błąd przepraszam)

Gość • Piątek [04.09.2009, 21:20:08] • [IP: 188.33.109.**]

50 litrow do zakopca, to jakas wioska pod gorzowem czy co ? bo jak na zakopana to juz lekka przesada

Ania • Piątek [04.09.2009, 21:12:41] • [IP: 93.94.189.***]

Nie chcę pisać jakie auto ale silnik 3.0. Przy ekonomicznej jeździe (ok 120km/h) bak 50l wystarcza na dojazd do Zakopca. Akurat nie jestem fanką BMW, może to fajne auta ale jak widzę te przymuły, które strugają ważniaka bo je mają to mnie się odechciewa.

Oglądasz 1-25 z 126
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■