POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2009, 07:51:23] • Świnoujście

Wojna o przyszłych kierowców

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

Porozcinane bannery reklamowe na ulicy i zalewane pomieszczenia biurowe nowej firmie szkolącej młodych kierowców to prawdopodobnie efekty działań konkurencyjnych szkół nauki jazdy.

Pan Krzysztof Karasek otworzył kilka dni temu nową szkołę nauki jazdy. Swoją firmę postanowił zareklamować za pomocą bannerów reklamowych. Już w pierwszą noc zostały one doszczętnie zniszczone.

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

- Ktoś nożem porozcinał moje reklamy przy ulicy Grunwaldzkiej - opowiada Krzysztof Karasek, właściciel firmy. Podejrzewa o to nieuczciwą konkurencję. Sprawą zainteresowała się policja. To nie jedyne podejrzane zdarzenie jakie dotknęło jego firmę. Kilka razy zdarzyło się, że pomieszczenia biurowe przy ulicy Grunwaldzkiej zostało celowo zalane wodą wylaną pod drzwi.

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

Na terenie Świnoujścia działa około 8 szkół nauki jazdy. Ośrodki szkolące przyszłych kierowców dosłownie walczą między sobą o kursantów. Szkoda tylko, że zamiast obniżać ceny kursów posuwa się do nieuczciwych działań.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-145 z 145

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:07:12] • [IP: 80.245.188.***]

Nie ma co się przejmować, i tak wiadomo że jest świetnym instruktorem więc sobie poradzi :)

Prawie emeryt • Czwartek [03.09.2009, 10:06:32] • [IP: 80.245.181.***]

Dziwi mnie fakt że przełożeni Pana K. nie reagują na fakt prowadzenia przez niego i innych ŻZ działalnosci gospodarczej.Oni bardziej angażują się w swoją prywatę niż w żetelne wykonywanie swoich obowiązków służbowych w KPW, bo za to biorą nie małe pieniądze.Nie dziwię się że potem środowisko cywilne jest oburzone tym że w wojsku jest dużo przywilejów.Panie Komendancie Portu Wojennego, pobudka !, czas zrobić porządek z tymi cwaniaczkami, dosyć tego !

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:00:09] • [IP: 195.117.222.**]

moze jakas malolatka sie wkurzyla ze * sobie inna znalazl i pociela banner ;) ot co ;)

Gość • Czwartek [03.09.2009, 09:57:16] • [IP: 92.42.119.**]

obnizcie ceny to sciagniecie klijentow

Gość • Czwartek [03.09.2009, 09:34:54] • [IP: 80.238.64.**]

Ja tam prawo jazdy już mam ale nie wydaje mi się żeby człowiek celowo dewastował coś na co wydał kasę nieby dla reklamy. Taniej by go z pewnościa wyszedł popup na necie.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 09:09:28] • [IP: 80.245.180.***]

takie banery i miejsce na ich powieszenie to tez sa dosc duze koszty wiec napewno Karas sam zniszczył to na co wczesniej wydał kase... A konkurencja moze powinna spuscic ceny kursu...

Gość • Czwartek [03.09.2009, 09:05:14] • [IP: 192.168.100.***]

ciekawe co na te banery powiedział właściciel płotu, a może te banery same popękały ze złości na to, że Pan Krzysztof powiesił je na takim paskudnym płocie i do tego przy budynku który jest budowany ok. 20 lat. a może kursy też trwają tyle co ta budowa ?

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:43:59] • [IP: 83.25.183.***]

wczoraj wieczorem zostało uszkodzone auto firmy Scorpion pewnie jakaś konkurencja to uczyniła.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:39:31] • [IP: 88.156.233.***]

Pomysł na reklamę w postaci baneru...może i dobry, ale mam wrażenie, że ta grafika przypomina mi już jakąs szkołę nauki jazdy...można łatwo się pomylić. A jeśli chodzi o wandalizm no cóz w tym mieście tak jak w każdym innym młodziakom przychodza różne rzeczy do głowy...pewnie mieli frajdę, ale nasi Dzielni stróże prawa napewno ich znajdą...

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:32:35] • [IP: 92.42.114.**]

Podobno SKORPIONY są jadowite!!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:32:31] • [IP: 92.42.118.***]

jestem pewna, ze te chamskie komentarze tez pisza wlasciciele innych" szkołek"

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:32:14] • [IP: 217.97.193.***]

Reklama dźwignią handlu! A nie ma to jak załatwić sobie darmową reklamę na iswonujście. Brawo!! Gratuluję pomysłu!!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:23:18] • [IP: 78.131.222.**]

Karaś, ty się zabierz za pracę !

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:21:38] • [IP: 78.131.222.**]

Oj Krzysiek Krzysiek, niezła ściema...

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:17:43] • [IP: 217.97.199.*]

konkurencja jest prawem rynku ale niszczenie mienia to już są paragrafy, jezeli to zrobili konkurenci to przecież można wykryć, szkoda mnie tego pana człowiek sobie radzi atu takie chuliganstwo!!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:17:20] • [IP: 80.54.123.***]

No i Karasek - masz reklame w necie ;-)

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:05:48] • [IP: 80.54.123.***]

Co za chamstwo, człowiek chce założyć interes to mu kłody pod nogi rzucają i to w bezczelny sposób. Zamiast powalczyć uczciwie o kursantów (obniżając ceny, oferując promocje) to lepiej przecież zniszczyć konkurencję huligańskimi sposobami.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:05:48] • [IP: 192.168.100.***]

Uważam, że nie powinno się oskarżać kogokolwiek i nieuczciwie jest rzucać oskarżenia jeśli nie ma się dowodów. Jak się czują wobec takiego artykułu uczciwe szkoły nauki jazdy w Świnoujsciu. Przecież wandali u nas w Świnoujsciu nie brakuje. A może ten Pan sam to zrobił żeby na siebie zwrócić uwagę - to też jest pomysł na reklamę. Ja bym się do niego nie zapisał.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:03:24] • [IP: 88.156.234.***]

Zaczyna się ostra rewalzacja?

Gość • Czwartek [03.09.2009, 07:56:05] • [IP: 192.168.100.**]

w związku z tym ja za 2 miesiące poszukam tej firmy, zeby zapisac sie właśnie tam na kurs prawa jazdy

Oglądasz 126-145 z 145
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■