POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2009, 07:51:23] • Świnoujście

Wojna o przyszłych kierowców

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

Porozcinane bannery reklamowe na ulicy i zalewane pomieszczenia biurowe nowej firmie szkolącej młodych kierowców to prawdopodobnie efekty działań konkurencyjnych szkół nauki jazdy.

Pan Krzysztof Karasek otworzył kilka dni temu nową szkołę nauki jazdy. Swoją firmę postanowił zareklamować za pomocą bannerów reklamowych. Już w pierwszą noc zostały one doszczętnie zniszczone.

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

- Ktoś nożem porozcinał moje reklamy przy ulicy Grunwaldzkiej - opowiada Krzysztof Karasek, właściciel firmy. Podejrzewa o to nieuczciwą konkurencję. Sprawą zainteresowała się policja. To nie jedyne podejrzane zdarzenie jakie dotknęło jego firmę. Kilka razy zdarzyło się, że pomieszczenia biurowe przy ulicy Grunwaldzkiej zostało celowo zalane wodą wylaną pod drzwi.

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

Na terenie Świnoujścia działa około 8 szkół nauki jazdy. Ośrodki szkolące przyszłych kierowców dosłownie walczą między sobą o kursantów. Szkoda tylko, że zamiast obniżać ceny kursów posuwa się do nieuczciwych działań.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 145

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:49:26] • [IP: 80.245.187.***]

Karasek ma duża zdawalność i to jest jego gowna reklama.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:39:12] • [IP: 94.78.183.***]

bez sensu uczyc sie jezdzic w małym mieście. ja uczyłam się na trasach, którymi potem jechałam z egzaminatorem. poskutkowało

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:34:06] • [IP: 195.117.222.*]

ja zdawałem w Jeleniej Górze i tam jest jeszcze większa dziura niż nasze" wspaniałe" miasto, zero jakiegokolwiek ronda, zero tramwajów, jedno większe skrzyżowanie i tyle, tam nikt nikomu nie robi problemów z ośrodkiem, a mając prawko tam się jedzie do Wrocławia a Szczecin przy tamtym mieście to pestka, wszyscy wiemy jak jeżdżą na śląsku. Tu nad nami trzyma piecze Szczecin i nie pozwala na ośrodek, bo wiadomo ile by pieniążków stracił, nikomu w okolicznych miejscowościach nie chciało by się jeździć do szczecina tylko do nas do miasta.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:20:00] • [IP: 83.31.182.***]

A pani karaskow to jest dopiero osoba toksyczna

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:17:30] • [IP: 80.54.123.**]

MOŻE NIE MIAŁ ZEZWOLENIA NA UMIESZCZENIE BANERÓW...

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:07:31] • [IP: 88.156.234.***]

skandalem jest to, że miasto na prawach powiatu nie posiada ośrodka egzaminacyjnego na prawo jazdy kategori B. Za takie coś powinien być kryminał w stosunku do odpowiednich władz za łamanie podstawowych praw człowieka. Trzeba tracić dzień by przemierzać 120 km do najbliższego ośrodka.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:06:25] • [IP: 88.156.233.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:55:15] • [IP: 95.129.226.**]

kazdy wie ze Krzysiu sciagal

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:49:15] • [IP: 93.94.184.**]

zniszczone reklamy ? zalane biuro ? to podłość konkurencji! tylko dlaczego ucierpiał najlepszy instruktor w tym miescie, myślę że dlatego bo poprostu jest najlepszy i co niektorym zal tylki sciska. 8 lat temu gdy robilem prawko to wiadomo z kim miałem jazdy :) pozdrawiam Krzysiu :)

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:42:40] • [IP: 95.129.226.**]

Krzysiu jest najlepszy:) swietnie uczy:) zdalem za 1 razem w Szczecinie:)

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:22:16] • [IP: 80.245.182.***]

NAJLEPSZY INSTRUKTOR - ZDAŁAM BEZ PROBLEMU !! DLATEGO konkurencje może mieć gdzies, poprostu jest bezkonkurencyjny i innych to boli !!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:21:06] • [IP: 80.245.188.***]

Każdy sobie radzi jak może, jak ja bym miał szanse tak sobie dorabiac też bym ją wykorzystał, prawdopodobnie jak każdy normalny UCZCIWY człowiek.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:19:47] • [IP: 78.131.222.**]

Prawie emeryt, jak tobie wojsko życie uratowało i nic innego nie umiesz lub jesteś za leniwy to siedź na d... i czekaj na tą swoją emeryturkę. Większość tych chłopaków robi to kosztem spędzania czasu z rodziną a nie kosztem pracy w wojsku. Ty wracasz do domu, pilot w rękę i tylko narzekasz jak tobie jest źle.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:55:53] • [IP: 88.156.232.***]

Te prawie emeryt żal ci dupe sciska ze chlopaki daja sobie rade w zyciu i dorabiaja, a ty musisz byc nieudacznikiem skoro to ci przeszkadza.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:54:02] • [IP: 94.254.253.**]

Dobra reklama hehe, nawet adres www jest xd

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:45:32] • [IP: 217.97.199.***]

Najlepszy instruktor :)

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:37:25] • [IP: 80.245.184.***]

powinno sie zlikwidować obowiązek posiadania prawa jazdy a kursy zasad jazdy organizować w szkołach zamiast jakis kretyńskich przedmiotów i byłoby z głowy. A jeżeli chodzi o samo zdarzenie, no to prawda, obleśne chamstwo...

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:37:19] • [IP: 93.94.188.**]

Prawie emeryt • Czwartek [03.09.2009, 10:06] • [IP: 80.245.181.***] Dziwi mnie fakt że przełożeni Pana K. nie reagują na fakt prowadzenia przez niego i innych ŻZ działalnosci gospodarczej.Oni bardziej angażują się w swoją prywatę niż w żetelne wykonywanie swoich obowiązków służbowych w KPW, bo za to biorą nie małe pieniądze.Nie dziwię się że potem środowisko cywilne jest oburzone tym że w wojsku jest dużo przywilejów.Panie Komendancie Portu Wojennego, pobudka !, czas zrobić porządek z tymi cwaniaczkami, dosyć tego ! TE GOŚCIU A MOŻE JUŻ OD ROKU ŻZ MOGĄ DORABIAĆ !! CZAS NA SPISANIE SIE ZE STANU

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:33:27] • [IP: 213.77.13.***]

to igielski

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:32:23] • [IP: 192.168.100.**]

UWAGA NA SKORPIONY, SĄ BARDZO NIEBEZPIECZNE.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:30:45] • [IP: 95.129.226.**]

bo z tego panie niezłe piniendze być muszą

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:22:20] • [IP: 93.94.189.***]

njkarasek.pl

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:22:10] • [IP: 93.94.188.***]

PANIE KARASEK JEST PAN ŚWIETNYM INSTRUKTOREM, DZIEKI PANA NAUCE ZDALAM BEZ PROBLEMU I INNE OSOBY TAKZE!! MYSLE, ZE NIE MUSI PAN SIE REKLAMOWAC, BO POCZTA PANTOFLOWA JEST NAJLEPSZA.GRONO KLIENTÓW POLECONYCH PRZEZE MNIE UCZY SIE U PANA :)) POZDRAWIAM SERDECZNIE I P O L E C A M

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:20:43] • [IP: 80.245.186.**]

pisząc ten artykuł wziął redaktorek pod uwagę, że mogli to zrobić wandale? że ten cąły monitoring to lipa? że w miescie nie jest bezpiecznie?

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:10:03] • [IP: 93.94.189.***]

jaki jest tam adres www, do tej nauki??wie ktoś?

Oglądasz 101-125 z 145
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■