POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2009, 07:51:23] • Świnoujście

Wojna o przyszłych kierowców

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

Porozcinane bannery reklamowe na ulicy i zalewane pomieszczenia biurowe nowej firmie szkolącej młodych kierowców to prawdopodobnie efekty działań konkurencyjnych szkół nauki jazdy.

Pan Krzysztof Karasek otworzył kilka dni temu nową szkołę nauki jazdy. Swoją firmę postanowił zareklamować za pomocą bannerów reklamowych. Już w pierwszą noc zostały one doszczętnie zniszczone.

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

- Ktoś nożem porozcinał moje reklamy przy ulicy Grunwaldzkiej - opowiada Krzysztof Karasek, właściciel firmy. Podejrzewa o to nieuczciwą konkurencję. Sprawą zainteresowała się policja. To nie jedyne podejrzane zdarzenie jakie dotknęło jego firmę. Kilka razy zdarzyło się, że pomieszczenia biurowe przy ulicy Grunwaldzkiej zostało celowo zalane wodą wylaną pod drzwi.

Wojna o przyszłych kierowców

fot. Sławomir Ryfczyński

Na terenie Świnoujścia działa około 8 szkół nauki jazdy. Ośrodki szkolące przyszłych kierowców dosłownie walczą między sobą o kursantów. Szkoda tylko, że zamiast obniżać ceny kursów posuwa się do nieuczciwych działań.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 145

Gość • Piątek [04.09.2009, 10:41:09] • [IP: 80.245.181.***]

OK 5 LAT TEMU PAN KARASEK BYL MOIM INSTRUKTOREM REWELACYJNIE POTRAFI PROWADZIC SZKOLE NAUKI JAZDY MOICH ZNAJOMYCH WYSYLAM TYLKO DO NIEGO DZIWIE SIE ZE TAK POZNO ZDECYDOWAL SIE NA OTWARCIE WLASNEJ SZKOLY...POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA

Gość • Piątek [04.09.2009, 08:41:56] • [IP: 80.245.190.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Anka • Czwartek [03.09.2009, 23:53:41] • [IP: 217.97.193.***]

Osoby które wybieraja szkołe nauki jazdy powinny sie zastanowić, maja naprawde w czym wybierać. Ja chodziłam do szkoły na przeciwko starej przychodni nazwa na R.. NIE POLECAM !! jazdy miałam tylko w naszym mieście bo pan A. mówił że sie nie nadaje na szczecin , wiec jeżdziłam, po miesiącu juz nie miałam żadnych godzin z kursu wiec zaczeło sie naciąganie na dodatkowe godziny. Moi znajomi mieli ze mnie ubaw po pachy. Zmądrzałam i zabrałam swoje papiery do innej szkoły byłam w szoku, pani siedząca w biurze tej szkoły udzieliłam mi wyczerpujących informacji mogłam jeżdzić po szczecinie ile chciałam i nadodatej dowozili swoim busem. Zdałam za 2 razem i jestem dumna z siebie. Pozdrawiam p. Madzie z Igielskiego I DZIĘKUJE ZA POMOC I WYROZUMIAŁOŚĆ

Marta • Czwartek [03.09.2009, 23:17:16] • [IP: 93.94.186.***]

Do goscia IP.80.245.182. Co tobie do jego dzieci mam nadzieje ze zycie cie zweryfikuje na takich frajerow jak ty tez sa sposoby a najlepsze jest to ze wszyscy sa tacy odwazni i nikt sie nie chce podpisac

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:01:38] • [IP: 80.245.182.***]

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, wszyscy dobrzy których nie znamy, ot takie to forum. Pozdrawiam.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:00:03] • [IP: 213.136.229.***]

ja też pojde do tej firmy, wlasnie dlatego ze zaistniala taka sytuacja

Gość • Czwartek [03.09.2009, 22:54:48] • [IP: 80.245.182.***]

FLOTA THE BEST

Gość • Czwartek [03.09.2009, 22:43:53] • [IP: 80.245.182.**]

głąb który wypisuje pod rząd siedem komentarzy z tego samego kompa i zachwala szkołe jazdy AK niech się już wyluzuje i wyłączy z dyskusji.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 22:34:57] • [IP: 80.245.182.***]

ale pamietajcie, ze liczy sie FLOOOOCINKAAA!!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 22:33:27] • [IP: 80.245.182.***]

Karaś zdrowia i szczęścia życzę Twojemu dziecku, którego nie chciałes odebrać ze szpitala... na szczęścia rozum wygrał i odebrałeś.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 22:25:39] • [IP: 80.245.186.**]

Do prawie Emeryta:Innych krytykujesz, a sam pewnie zasuwasz w mundurze załatwiać swoje sprawy.

Prawie emeryt • Czwartek [03.09.2009, 22:07:07] • [IP: 80.245.181.***]

Chcę odnieść sie do niektórych postów krytykujących moją wypowiedź.Nie jest to normalne jeśli Pan K. i Pan J. załatwiają swoje sprawy prywatne w godzinach służbowych, nie kryją sie z tym bo często ich widać w mundurze np. w urzędzie lub w różnych miejscach w mieście, dla mnie to nie jest normalne.Także twój post 78.131.222 jest wyssany z rekawa mi się kupy nie trzyma.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:57:56] • [IP: 80.245.188.**]

Ci co chcą zdać za pierwszym razem na 100% zapiszą się do K.Karaska. SUPER INSTRUKTOR!!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:38:33] • [IP: 93.94.188.**]

scorpion też jest super ak też jest super

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:37:48] • [IP: 93.94.188.**]

ak ak super szkoła ak ak super szkoła akak super szkoła

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:36:49] • [IP: 93.94.188.**]

pamn artur to super instruktor on to wje i ten jego brzyszek mniammniam

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:35:43] • [IP: 93.94.188.**]

akakakak kocham was kocham was wasza kursantka

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:34:54] • [IP: 93.94.188.**]

ak jest najlebsze z nich wszystkich kocham pana artura

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:34:04] • [IP: 93.94.188.**]

scorpion tez jest super

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:33:07] • [IP: 93.94.188.**]

tak igielski jest super

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:21:25] • [IP: 80.245.182.**]

Igielski najlepszy ;p

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:17:48] • [IP: 195.117.222.*]

to trzeba było się nie pchać do mediów. Licz na lincz Karasku mój...

K.KARASEK • Czwartek [03.09.2009, 20:50:54] • [IP: 93.94.188.**]

Właśnie wróciłem z pracy dziękuję wszystkim za miły komentarz moim kursantom zadowolonym jak i nie zadowolonym, a konkurencji życzę zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to jest najważniejsze, proszę już o nie komentowanie tego artykułu. .

Gość • Czwartek [03.09.2009, 20:45:00] • [IP: 93.94.188.**]

karas jes boss w świnoujściu

Gość • Czwartek [03.09.2009, 20:42:25] • [IP: 213.158.199.***]

to nie z zazdrości, tylko z żalu, że taki ktoś chce uczyć naszych przyszłych kierowcow. Jakoś wcześniej się nie zdarzało, że szkoły robiły sobie na wzajem jakieś nieprzyjemności, a uczą już wiele lat. Każda szkoła robiła swoje, bez żadnego tam niszczenia sobie reklam. A tu nagle na Karaska wszyscy się uwzięli... Dziwne to wszystko... A może on im jakoś podpadł, bo jeździł i uczył przecież w niejednej z tych szkół...

Oglądasz 26-50 z 145
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■