POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [02.09.2009, 21:18:41] • Świnoujście

Skuter uderzył w naukę jazdy

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierujący skuterem nie zachował należytej ostrożności i najechał na zatrzymujący się pojazd nauki jazdy. Kierowca skutera i pasażer doznali niegroźnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21 na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Wilków Morskich. Na zatrzymujący się na czerwonym świetle pojazd nauki jazdy z ogromnym impetem najechał skuter.

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jednośladu i pasażer uderzając w tył samochodu doznali lekkich obrażeń ciała. Efektem kolizji drogowej jest kompletnie zniszczony skuter.

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 81

pdg kartel • Środa [02.09.2009, 23:22:45] • [IP: 92.42.117.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

episode • Środa [02.09.2009, 23:08:15] • [IP: 92.42.118.**]

a co wczoraj pisalem... żal , o tym mówiłem

Gość • Środa [02.09.2009, 22:59:19] • [IP: 92.42.112.**]

Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności:D!! a jakby nie patrzeć każdy się kiedyś uczył jeździć:D (no chyba że ktoś za Gierka kupił prawko:D) Kierowcy narzekają na" L", na skutery... a sami zapominają jak byli młodzi:/. Wracając do tematu... Kierowca skutera przesadził:D

Wariat • Środa [02.09.2009, 22:47:24] • [IP: 95.49.172.**]

… i były sobie plastiki ● ☺☺☺☺☺ ● Ciekawe kiedy będzie ogłoszenie:Sprzedam Skuter bez plastików po dzwonie … ● ☺☺☺☺☺ ●

Gość • Środa [02.09.2009, 22:41:00] • [IP: 217.97.193.**]

LECH ROCH SKORPION Z OPOLA!

episode • Środa [02.09.2009, 22:39:48] • [IP: 92.42.118.**]

a o dachowaniu na Teligi to nic, tam sie działo :>

Gość • Środa [02.09.2009, 22:31:55] • [IP: 88.156.233.***]

Młodzi kierowcy na skuterkach bez prawa jazdy bez znajomości przepisów i przede wszystkim bez wyobrażni. Są nieprzewidywalni i dlatego kończy sie to w taki sposób. Można tylko ubolewać nad naszym prawem o ruchu drogowym...i niestety męczyć się dalej i naprawiać szkody w autach wyrządzone przez pseudo-kierowców...

Gość • Środa [02.09.2009, 22:21:27] • [IP: 88.156.232.***]

aby ludziom się nic nie stało!!

Gość • Środa [02.09.2009, 22:15:52] • [IP: 94.254.255.**]

A ja życzę kursantce L żeby się nie zraziła i zdała za I razem!

Gość • Środa [02.09.2009, 21:58:43] • [IP: 80.245.188.***]

Nie bronię oczywiście tego durnia co się rozbił na skuterze, nie powiedziałem również, że to dziewczyna popełniła błąd ! mówiąc o wymuszaniu pierwszeństwa miałem na myśli kierowców z wieloletnim stażem, ktorzy lekceważą skutery, ja po prostu odniosłem się do Gość • Środa [02.09.2009, 21:30] • [IP: 193.200.150.***] że nie ma racji mówiąc, że wszyscy kierowcy skuterów to gnoje nie umiejące jezdzić.

Gość • Środa [02.09.2009, 21:53:36] • [IP: 84.10.32.***]

kto na skuterku lecial :)?

zaoczny • Środa [02.09.2009, 21:53:01] • [IP: 217.97.193.***]

ciekawe jakiej marki skuter :) heh pewnie made in china, sam jeżdże skuterem od ok. 2 lat i nigdy nie miałem wypadku żadnego, pomijając to że gość chciał mnie wyprzedzić na skrzyżowaniu karsiborska/grunwaldzka, dobrze, że miałem szczęście i skończyło się tylko na nerwach

Gość • Środa [02.09.2009, 21:45:21] • [IP: 80.54.123.**]

doGość • Środa [02.09.2009, 21:36] • [IP: 80.245.178.**] nie pisz baraństwo na skuterach bo jeżdżą nimi nie tylko barany i małolaci.winny za tego typu wypadki jest organ który wydał pozwolenie na jazdę skuterami bez uprawnień a co za tym idzie jadący skuterem po publicznej drodze nie ma obowiązku znać przepisów drogowych a to już MEGAPARANOJA.widać importerzy skuterów to poważne LOBBY

Gość • Środa [02.09.2009, 21:44:41] • [IP: 92.42.119.***]

Ciekawe kiedy dojdzie do wypadku guada na których widzę niektóre bezmózgi?

Gość • Środa [02.09.2009, 21:42:28] • [IP: 80.245.182.**]

nie ciagle im w dupe wiezdzaja tylko tacy instruktorzy

Buraq • Środa [02.09.2009, 21:42:08] • [IP: 62.61.46.***]

Admin to przypadkiem nie ty? Popraw mi humor i pokaz swoja twarz.

Gość • Środa [02.09.2009, 21:39:48] • [IP: 88.156.234.***]

jednego bzyka mniej ;d.

yb11 • Środa [02.09.2009, 21:39:36] • [IP: 195.117.222.*]

na to gówno prawo jazdy powinny być a nie bezmózgi jeżdżą i takie są skutki

Gość • Środa [02.09.2009, 21:38:02] • [IP: 80.245.188.***]

do kogos broniacego kierowcow skuterow: W tym przypadku poszkodowana jest dziewczyna ktora bedzie zdawac egzamin na prawko, wraz z nia byl instruktor... wiec nie mozesz mowic ze osoby uczace sie wymuszaja pierszenstwo bo to bez sensu, po pierwsze sie ucza wiec jesli nawet to maja do tego prawo a pozatym maja instruktora ktory czuwa nad przebiegiem jazdy. a pozatym... JADAC ZA SAMOCHODAMI NAUKI JAZDY KIERUJACYCH POJAZDAMI Z TYLU OBOWIAZUJE SZCZEGOLNE DOSTOSOWANIE JAZDY, ORAZ CZUJNOSC!! a tutaj widac ze skuter wjechal w samochod z naprawde duza sila patrzac po szkodach obu stron.

Gość • Środa [02.09.2009, 21:37:54] • [IP: 80.245.186.***]

Zrobic oddzielna kategorie na skutery !! niech to zniknie z dróg masakra

Gość • Środa [02.09.2009, 21:36:18] • [IP: 80.245.178.**]

[IP: 80.245.188.***] to wlasnie baranstwo na skuterach wymusza pierwszenstwa. ..

Gość • Środa [02.09.2009, 21:33:47] • [IP: 83.31.182.***]

Hej, a wiecie, że miasto nam pięknieje? Kierowca skutera zapatrzył się w to piękno i nie zauważył auta!

Gość • Środa [02.09.2009, 21:33:16] • [IP: 80.245.185.**]

a no nie powiem nie powiem sympatycznie to wygląda

Gość • Środa [02.09.2009, 21:32:41] • [IP: 80.245.188.***]

Człowieku powiedz mi który to był wypadek z winy tego co prowadził skuter, bo ja jakoś nie pamiętam, żeby wcześniej był podobny przypadek... Prawda jest taka, że kierowcy samochodów lekceważą osoby jeżdżące na skuterach wymuszając pierwszeństwo itp. Niektórzy" gnoje" (jak to powiedziałeś) znają sie lepiej na zasadach ruchu drogowego niż nie jeden kierowca samochodu i tyle.

Gość • Środa [02.09.2009, 21:31:57] • [IP: 80.245.180.***]

gagagagaghahahaha

Oglądasz 51-75 z 81
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■