POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [02.09.2009, 21:18:41] • Świnoujście

Skuter uderzył w naukę jazdy

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierujący skuterem nie zachował należytej ostrożności i najechał na zatrzymujący się pojazd nauki jazdy. Kierowca skutera i pasażer doznali niegroźnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21 na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Wilków Morskich. Na zatrzymujący się na czerwonym świetle pojazd nauki jazdy z ogromnym impetem najechał skuter.

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jednośladu i pasażer uderzając w tył samochodu doznali lekkich obrażeń ciała. Efektem kolizji drogowej jest kompletnie zniszczony skuter.

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 81

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:29:45] • [IP: 80.245.179.***]

We wsi koza zdechła a lud obraduje ?

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:05:25] • [IP: 92.42.117.***]

Gość • Czwartek [03.09.2009, 00:28] • [IP: 217.97.193.**] ja nie mam pretensji o to ze popelnia bledy, tylko o to ze instruktor nie dopilnowuje zeby nie popelniala...

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:57:45] • [IP: 92.42.115.***]

instuktor pilotowal hahaha!! nie ktorzy wogole nie powinni zdawac na prawo jazdy bo sie nie nadaja a ze sie pchaja gdzie nie powinni to potem takie zdarzenia sa ze jezdza po chodnikach!! SKORPION JEST SPOKO JA ZDALAM BEZ PROBLEMU PRAWO JAZDY PO ICH KURSIE!! I SMIGAM BEZ ZADNYCH KOLIZJI JUZ Z POLTORA ROKU!! TRZEBA TYLKO TROCHE MYSLEC...

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:46:19] • [IP: 80.54.123.***]

w zeszłym roku instruktor z tej szkółki tak pilotował kursanta, że wjechali na rowerzystę jadącego chodnikiem...

Puma • Czwartek [03.09.2009, 10:45:41] • [IP: 217.97.199.*]

Czy uzytkowciny tych kosiarek na kołach potrzebuja jakis dokument zeby moc nimi kierowac??

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:28:48] • [IP: 77.255.183.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [03.09.2009, 10:18:46] • [IP: 80.245.186.**]

pytanie: ile jeszcze ywpadków potrzeba na grunwaldzkiej, żeby pojawił się tam monitoring albo jakiś fotoradar?

Gość • Czwartek [03.09.2009, 09:38:25] • [IP: 80.238.64.**]

To chyba po to eLka wyjażdża" w miasto" przed 21 żeby ominąć godziny szczytu i jak najbardziej wyeliminować takie właśnie wypadki! A skuterzyści nie lepiej uważają na tak oznakowane samochody bo czemuś ten znaczek na dachu służy!!

GoÖmijajacy • Czwartek [03.09.2009, 09:18:40] • [IP: 88.156.233.***]

jak by przedemna jechala kobieta sliczna tez bym ja puknol

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:36:29] • [IP: 217.97.199.*]

to fakt małolactwo nie zna przepisow ruchu drogowego, znam to z autopsi

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:19:45] • [IP: 80.245.180.***]

nie bronie jeżdżących na skuterach ale zwróćcie szczególna uwagę na kierowców samochodów ile oni powodują wypadków

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:13:33] • [IP: 80.54.123.***]

A co do quadów..Jezdżą barany po mieście, z debilem, jak mu tam..- Kaczorem na czele! Pajac lansuje sie po mieście, dorobił sie na mrówkach, kręci wałki i świruje pajaca w pozłacanych binoklach. Żal

Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:07:55] • [IP: 88.156.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [03.09.2009, 07:35:21] • [IP: 79.162.152.**]

chwila nieuwagi i bum... nikomu nic sie nie stalo reszta to pikus kazdemu moze sie zdarzyc

Gość • Czwartek [03.09.2009, 07:20:55] • [IP: 80.245.190.**]

a gdzie mamy sie scigac ;>

Gość • Czwartek [03.09.2009, 07:05:37] • [IP: 80.245.186.**]

no i w końcu stało się! i bardzo dobrze! może w końcu będzie tam monitoring albo bardziej regularne patrole! to co się dzieje na grunwaldzkiej to istne wyścigi!

Wujek dobra rada • Czwartek [03.09.2009, 07:05:23] • [IP: 92.42.112.***]

no i dobra może się czego nauczy rozwydrzona gówniażeria na pierdziawkach

Gość • Czwartek [03.09.2009, 06:30:38] • [IP: 88.156.233.***]

I następny Pierdziawkowiec padł !

Gość • Czwartek [03.09.2009, 02:22:39] • [IP: 217.97.199.*]

bo te nauki jazdy to cipy co hamują na żółtym albo wogóle bez sensu !! powinni zabronić nauki jazdy na ulicach !! wkurzają mnie niemiłosiernie

Gość • Czwartek [03.09.2009, 00:29:16] • [IP: 88.156.233.**]

Dobrze, że skuter nie uderzył w jajko wiejskie od kury grzebiącej, tylko w naukę jazdy!! może się czegoś skuter nauczy!?

Gość • Czwartek [03.09.2009, 00:28:45] • [IP: 217.97.193.**]

DO Gość • Czwartek [03.09.2009, 00:01] • [IP: 92.42.117.***] Nie widzisz co ten samochód ma na dachu !! To zobacz taka ładna literka L. Sprawdź co to oznacz sobie.Uczy się wiec popełnia błędy !! Ciekawe czy ty nie popełniasz.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 00:01:56] • [IP: 92.42.117.***]

Przepraszam Chopina, tak jakoś mi się napisało :)

Gość • Czwartek [03.09.2009, 00:01:01] • [IP: 92.42.117.***]

Pare minut wczesniej jechalem za ta eLka, na skrzyzowaniu Szopena Piłsudzkiego nie wlaczyla kierunkowskazu, a instruktor tak byl zajety rozmowa ze nawet nie zauwazyl i jej nie zwrocil uwagi

Gość • Środa [02.09.2009, 23:36:38] • [IP: 92.42.116.***]

miasto---bezprawia---

Gość • Środa [02.09.2009, 23:25:32] • [IP: 83.21.162.***]

widzę kolejny kierowca harley skutersona zbyt uwierzył w swoje umiejętności... szkoda mi dziewczyny z eLki, pewnie zostanie jej w głowie to zdarzenie.. Kolega z 22:31 [IP: 88.156.233.***] ujął to najlepiej, małolaty (bo nie oszukujmy się, oni są najczęściej są użytkownikami skutersonów) są pełnoprawnym uczestnikami ruchu, nie mając zazwyczaj pojęcia o jego przepisach z dodatkowym zbyt wielkim mniemaniem o swoich umiejętnościach...

Oglądasz 26-50 z 81
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■