POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [02.09.2009, 21:18:41] • Świnoujście

Skuter uderzył w naukę jazdy

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierujący skuterem nie zachował należytej ostrożności i najechał na zatrzymujący się pojazd nauki jazdy. Kierowca skutera i pasażer doznali niegroźnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21 na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Wilków Morskich. Na zatrzymujący się na czerwonym świetle pojazd nauki jazdy z ogromnym impetem najechał skuter.

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jednośladu i pasażer uderzając w tył samochodu doznali lekkich obrażeń ciała. Efektem kolizji drogowej jest kompletnie zniszczony skuter.

Skuter uderzył w naukę jazdy

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

Gość • Wtorek [08.09.2009, 23:16:52] • [IP: 93.94.185.***]

ups mialo byc SCORPION

Gość • Wtorek [08.09.2009, 23:14:07] • [IP: 93.94.185.***]

swoja droga zastanawiajace ze tylko SCORPIOM ma czeste kolizje...

Gość • Niedziela [06.09.2009, 21:43:49] • [IP: 195.117.222.**]

Do Wisełki krowy paść baranie a nie miasta ci się zachciewa

smb • Piątek [04.09.2009, 21:26:08] • [IP: 80.245.184.**]

mWUHAuhshhauhsuaHSuAHSUAHSU!

Gość • Piątek [04.09.2009, 14:58:46] • [IP: 80.245.181.***]

ludzie uciekajcie jak elki jada, szczegolnie jak blondyna za kierownica

Gość • Piątek [04.09.2009, 14:57:20] • [IP: 80.245.181.***]

babka za szybko zachamowala bo pewnie instruktor jej kazal i stalo sie

Gość • Piątek [04.09.2009, 09:58:27] • [IP: 80.245.181.***]

"elki " to porazka u nas najpier niech naucza ich odpalac silnikia nie na miasto odrazu potem czlowiek stoi na tych swiatlach jak debil byle kasa byle przemial byl o to chodzi a ty siszal myslisz ze gdzie mieszkasz w metropoli ? hahah to miasto to wiocha nawet kina nie ma. ..

Gość • Piątek [04.09.2009, 08:27:16] • [IP: 83.21.36.***]

Problemem jest jazda skuterem po mokrej nawierzchni, opony tych pojazdów są zupełnie nie przygotowane na wilgoć a i na suchej drodze droga hamowania krótka nie jest, dodatkowo tylne hamulce zwyczajowo są bębnowe co bez żadnego wspomagania też daje efekt. ciekawe jest również że dużo skuterów jako nowa jest nie sprawna technicznie w 100%, a na tego rodzaju pojazdy niestety przeglądu nie ma potrzeby wykonywać

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:46:33] • [IP: 89.229.84.***]

ciekawe czy skuter miał oc

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:45:02] • [IP: 89.229.84.***]

wszystkiemu są winne pewne słuzby które powinnny reagowac odpowiednio rypać mandaty

Gość • Czwartek [03.09.2009, 23:37:44] • [IP: 93.94.188.***]

Chciałam zauważyć, że nauka jazdy może jeździć do godziny 22.

sziszal • Czwartek [03.09.2009, 22:20:16] • [IP: 95.40.191.**]

wina ewidentnie jest kierowcy skutera niech mnie pije albo cpa. ... albo najlepiej to wraca na wies hehe bo mu sloma z butow wystaje. ... buheheheh

Gość • Czwartek [03.09.2009, 21:02:25] • [IP: 217.97.193.**]

niech myśli, a nie pajacuje i świruje. Widzisz różnicę, Synek?

Gość • Czwartek [03.09.2009, 20:53:31] • [IP: 149.254.51.***]

do" Gość • Czwartek [03.09.2009, 08:13] • [IP: 80.54.123.***]A co do quadów..Jezdżą barany po mieście, z debilem, jak mu tam..* na czele! Pajac lansuje sie po mieście, dorobił sie na mrówkach, kręci wałki i świruje pajaca w pozłacanych binoklach. Żal " TY SYNEK A TOBIE żal Du..e ściska? Zapewne masz zbyt mało oleju w głowie i jesteś niedorajdą życiowym.Koleszka ma łeb to" myśli" - w przeciwieństwie do Ciebie pajacu..

104 • Czwartek [03.09.2009, 19:42:47] • [IP: 92.42.116.***]

tomus wariacie

Gość • Czwartek [03.09.2009, 19:02:25] • [IP: 80.245.180.**]

debile i tyle niema wytlumaczenia karac za cos takiego !!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 18:29:37] • [IP: 93.94.191.**]

jezdza gnoje jak te czuby i niemaja pojecia o ruchu drogowym i takie sa skutki

Gość • Czwartek [03.09.2009, 17:01:16] • [IP: 80.54.123.***]

no tak, chyba że" elka" stała bez świateł

Gość • Czwartek [03.09.2009, 16:37:44] • [IP: 92.42.118.***]

rzeczywiście w tył ale to nawet po uderzeniu widać że to nie kursanta wina tylko tego kto jechał na skuterze... a do instruktorów nie można mieć pretensji bo jak można się domyśleć ze zdjęć to każdy z kierowców samochodu mógł znaleźć się na miejscu tej" elki" i nikt nic by nie poradził.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 15:16:54] • [IP: 80.245.180.***]

W jaki bok, załóż okulary to zobaczysz, że wjechał w TYŁ.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 13:18:23] • [IP: 79.162.168.***]

A co otej porze robi nauka jazdy na mieście pewni ktoś wykupił dodatkowe godziny, a że skuter wjechał mu w bok to druga sprawa. Ktoś powinien już dawno zrobić z tym porządek bo faktycznie małolaty jeżdżą jak opentani nie znając podstaw ruchu drogowego, dla tego pownno się egzaminować tych młodocianych kierowców

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:51:17] • [IP: 83.31.186.***]

niech jeżdżą nawet i młodzi ale jak maja siano w głowie a nie mozg tak się kaczy.

Gość • Czwartek [03.09.2009, 12:49:25] • [IP: 77.255.183.**]

OD 14 roku zycia :)

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:45:43] • [IP: 95.129.226.**]

tak to jest jak mozna jezdzic skuterem od 18 roku zycia bez zadnych uprawnien!!

Gość • Czwartek [03.09.2009, 11:39:55] • [IP: 83.31.182.***]

To chyba ten od banerów...niezła reklama

Oglądasz 1-25 z 81
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■