POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.09.2009, 07:47:00] • Świnoujście

Budki szpecą centrum

Budki szpecą centrum

fot. Sławomir Ryfczyński

- Plac w samym środku miasta. Sadzi się tam piękne kwiaty i krzewy, podczas Świąt Bożego Narodzenia ozdabia a tuż obok stoją stare, odrapane i pozamykane na cztery spusty budy – tak o placu Wolności pisze jeden z naszych Czytelników.

Chodzi konkretnie o dwie budki, jakie są między kioskiem z gazetami a punktem gdzie sprzedaje się kurczaki z rożna.

- Te ostatnie też nie są zbyt estetyczne – pisze nasz Czytelnik. – Domyślam się jednak, że właściciele dzierżawią grunt, więc nie chcą stawiać niczego na stałe. Nie zmienia to jednak faktu, że widok nie jest zachwycający.

Jak wiemy plac Wolności ma być przebudowany. Remont wiąże się z dużą inwestycją stworzenia śródmieścia i strefy dla pieszych. Ma ona przebiegać między innymi w tym miejscu.

- Mam nadzieję, że do tego czasu budki znikną, albo zostaną zamienione w ładne punkty gastronomiczne z letnimi ogródkami – tłumaczy nasz Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 120, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-100 z 120

Gość • Sobota [05.09.2009, 12:05:32] • [IP: 80.245.183.***]

ale kurczaki to chcecie * tak??

Gość • Sobota [05.09.2009, 12:05:29] • [IP: 217.97.199.**]

Mi te budki kojarzą się dzieciństwem, KUR.. WSZYSTKO WYBURZYĆ KINO RYBAK = PARKING, KAMIENICA NA PL.SLOWIANSKI 4 PRZEZ 6 LAT BYLA DZIURĄ MIĘDZY BLOKAMI, WYBURZYC WYBURZYC WYBURZYC BANDA IDIOTOW

Gość • Sobota [05.09.2009, 12:05:08] • [IP: 88.156.232.***]

dokładnie niech zrobią chodniki!!

Gość • Sobota [05.09.2009, 11:55:53] • [IP: 217.97.193.***]

A cała ulica" sezamkowa", budy jak w krajach III świata, smród końskiego moczu i brudne dorożki i dorożkarze i brudne konie (co prawda nie wszystkie) .

Gość • Sobota [05.09.2009, 11:48:53] • [IP: 92.42.114.**]

Przenieść pod" manko"będzie blisko kanalizy-czysto i wyeksponowane.

Wariat • Sobota [05.09.2009, 11:48:21] • [IP: 83.31.179.**]

Co w tym brzydkiego? Budka jak budka●A niby jaka ma być? Wszystko wam nie pasuje, nie podoba i jeszcze cholera wie co●Esceci się znalezli●

Gość • Sobota [05.09.2009, 11:36:55] • [IP: 217.97.199.*]

no nie wiem jakie te kurczaki, bez kanalizacji i bieżącerj wody!!

Gość • Sobota [05.09.2009, 11:31:02] • [IP: 83.31.184.***]

Admin zapominasz o naszej" super" władzy.!!

BPC / MSD | ADR • Sobota [05.09.2009, 11:30:32] • [IP: 156.17.183.**]

jak chcecie to je przebombimy od góry do dołu lub na odwrót

Gość • Sobota [05.09.2009, 11:21:52] • [IP: 195.117.222.***]

Za ten obskurny widok w centrum miasta podziękujcie Anatolowi Tyszkiewiczowi i jego przeuroczej małżonce. To ich teren i oni decydują co tam się znajduje. Ale co się dziwić, jaki pan taki kram.

Marllena • Sobota [05.09.2009, 11:14:53] • [IP: 217.97.199.***]

Wcale nie sensacja tylko prawda kicha na maxa z tymi budami, kurczakami itd jak za komuny

Gość • Sobota [05.09.2009, 11:09:16] • [IP: 80.245.189.***]

oj jak pięknie!!, brakuje tylko saturatora i handlarzy z leżaka! a i pana z watą cukrową!

zaoczny • Sobota [05.09.2009, 11:00:56] • [IP: 217.97.193.***]

wielkie halo, co im przeszkadzają te budki, mnie siętam podobają, przecieżz czegoś trzeba żyć

Gość • Sobota [05.09.2009, 10:58:33] • [IP: 77.114.210.**]

VIVA Kurczaki !!

episode • Sobota [05.09.2009, 10:51:32] • [IP: 92.42.119.***]

jeli chodzi o wybory miss, to wszytkie te panie identyczne :) normalnie śmiech :) studiuje, interesuje sie podrozami i ochrona srodowiska :>

Gość • Sobota [05.09.2009, 10:33:14] • [IP: 83.31.178.**]

Kasia znalazła się w pierwszej finałowej dziesiątce, ale nie zdobyła żadnej nagrody.

Gość • Sobota [05.09.2009, 10:25:39] • [IP: 92.42.118.***]

sam kurde szpecisz to miasto...

Gość • Sobota [05.09.2009, 10:12:16] • [IP: 92.42.117.***]

A co z nasza kandydatka do miss ?? dlaczego nic nie ma na stronce ?? nie kazdy mogl wczoraj ogladac wybory

Gość • Sobota [05.09.2009, 10:05:42] • [IP: 95.129.226.**]

najpierw niech zrobia chodniki:D bo to one sa najbardziej szpetne:D

Gość • Sobota [05.09.2009, 09:53:48] • [IP: 93.94.191.***]

gon sie czlowieku

Gość • Sobota [05.09.2009, 09:49:59] • [IP: 217.97.193.***]

To, że kurczaki są najlepsze nie zmienia faktu, że buda jest obskurna i szpeci miasto. I od kiedy to McDonalds jest wyznacznikiem piękna? To nie mniej obskurny fast food który i owszem, może być ale głęboko schowany w jakimś centrum handlowym, lub przy stacji benzynowej, a nie w centrum miasta!

Gość • Sobota [05.09.2009, 09:48:15] • [IP: 88.156.232.***]

McDonald's bedzie w Platanie:-)

sete68 • Sobota [05.09.2009, 09:46:58] • [IP: 92.42.116.**]

..morze, plaża, baltic park, nowa promenada, platan..miasto pięknieje :D. .brakuje tylko McDonald"s

Gość • Sobota [05.09.2009, 09:43:22] • [IP: 81.166.34.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [05.09.2009, 09:36:02] • [IP: 83.31.185.**]

A swoją drogą czy nie pomyśleliście dlaczego tylko" wybrańcy " w tym kretyńskim mieście coś robią, a inni nie mogą ? Trochę wyjaśnień znalazłem w lokalnych gazetach !, ale to jeszcze nie wszystko !

Oglądasz 76-100 z 120
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■