POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.09.2009, 07:47:00] • Świnoujście

Budki szpecą centrum

Budki szpecą centrum

fot. Sławomir Ryfczyński

- Plac w samym środku miasta. Sadzi się tam piękne kwiaty i krzewy, podczas Świąt Bożego Narodzenia ozdabia a tuż obok stoją stare, odrapane i pozamykane na cztery spusty budy – tak o placu Wolności pisze jeden z naszych Czytelników.

Chodzi konkretnie o dwie budki, jakie są między kioskiem z gazetami a punktem gdzie sprzedaje się kurczaki z rożna.

- Te ostatnie też nie są zbyt estetyczne – pisze nasz Czytelnik. – Domyślam się jednak, że właściciele dzierżawią grunt, więc nie chcą stawiać niczego na stałe. Nie zmienia to jednak faktu, że widok nie jest zachwycający.

Jak wiemy plac Wolności ma być przebudowany. Remont wiąże się z dużą inwestycją stworzenia śródmieścia i strefy dla pieszych. Ma ona przebiegać między innymi w tym miejscu.

- Mam nadzieję, że do tego czasu budki znikną, albo zostaną zamienione w ładne punkty gastronomiczne z letnimi ogródkami – tłumaczy nasz Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 120, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 120

Wariat • Niedziela [06.09.2009, 00:38:44] • [IP: 95.49.170.***]

Tyle lat te budki stoją i nagle się nie podobają! Co to za Betony?

Gość • Niedziela [06.09.2009, 00:23:43] • [IP: 82.2.26.***]

Haaahahahaha a gówno im zrobicie i budy zostaną bo są na prywatnym terenie i miastu gówno do tego i słup ogłoszeniowy tez jest prywatny wiec jak sie komuś nie podoba to niech spier... na Warszów hehe

Gość • Sobota [05.09.2009, 23:36:13] • [IP: 88.156.234.***]

jak im dzierżawcy zrezygnują to p. * ze swojej kieszeni zapłaci utracone zyski.

Gość • Sobota [05.09.2009, 23:14:52] • [IP: 88.156.234.***]

Dajcie ludziom pracować i żyć zawiść was zrzera o to, że ludzie pracują. Pracują tak jak każdy, mają rodzine dzieci i mają też dusze. Jak wogóle można takie bzdury napisać w portalu, przecież portal działa na szkodę Tyszkiewiczów. Przecież miasto sprzedało im tą działkę.

Gość • Sobota [05.09.2009, 22:38:08] • [IP: 92.42.117.***]

Dlaczego tych budek nie rozbieraja, na pilsudzkiego podczas rozbiorki tego domu, mogli przy okazji zburzyc te baraki

Gość • Sobota [05.09.2009, 22:26:16] • [IP: 92.42.115.***]

z kazda bzdura mozna uderzyc do super *.

Gość • Sobota [05.09.2009, 21:47:33] • [IP: 79.102.143.**]

kurczaki zjemy, budki spalimy, i bedzie porzadek.

Gość • Sobota [05.09.2009, 21:36:07] • [IP: 93.94.186.***]

Mówicie że budki szpecą centrum a popatrzcie na handel piwem róg Matejki a Witosa, nie dziwi Was Urzędasów pijących piwo alkoholików i głośno zachowujących się, wyzywających się na wzajem i wykrzykujący ty:h..., k...itp. a blisko znajdują się dwie szkoły podstawowe i muszą iść te biedne dzieci do szkoły obok tego widowiska i słuchać tego? Co wy na to Urzędasy? Tu myście o likwidacji...

Gość • Sobota [05.09.2009, 21:27:54] • [IP: 88.156.233.***]

Myślę, że słupa ogłoszeniowego nie ruszą, wrósł tak w ziemie i wtopił się w krajobraz Świnoujścia.

Gość • Sobota [05.09.2009, 21:24:31] • [IP: 88.156.233.*]

w tych budach jest hodowla kurczaków co to je smażą w nieszpetnej budzie!!

Gość • Sobota [05.09.2009, 20:53:49] • [IP: 95.129.226.***]

Kurczaki sa ok i panie które tam pracują są bardzo sympatyczne

Gość • Sobota [05.09.2009, 20:33:35] • [IP: 95.129.226.**]

Kononowicz na prezydenta - on tu zrobi porzadek - nie bedzie nic, nie bedzie niczego, wszystko zlikwiduje

Gość • Sobota [05.09.2009, 20:31:35] • [IP: 83.21.184.**]

gównojadem to ty jesteś buraku!widocznie nie żarłeś innych kurczaków niż te na placu dlatego nie wiesz co to jest dobry kurczak

Gość • Sobota [05.09.2009, 20:31:11] • [IP: 80.245.190.***]

to już budki mają prze...

Gość • Sobota [05.09.2009, 19:37:15] • [IP: 83.20.3.***]

zabrac budy starym dziadom bo nie dbaja, maja po 20 roznych interesow i nie chce im sie a mlodzi nie moga sie wybic w tym miescie bo wszystko poobstawiane przez stare kliki. trzeba wyjezdzac z miasta zeby z czyms ruszyc. na promenadzie zeby cos otworzyc to trzeba miec bliska rodzine w urzedzie miasta albo milion zlotych!!

Gość • Sobota [05.09.2009, 19:31:20] • [IP: 67.205.52.***]

Zdrajcy narodu, aparatczyki PZPR i wszelkiej maści bezpieczniaki pomordowali to co zostało z inteligencji polskiej po wojnie. Oddali naród Polski w niewolę moskalom. I oni dzisiaj zajmują stanowiska prezydentów, prezesów, dyrektorów, managerów - rządzą dalej. Więc co się zmieniło?

Gość • Sobota [05.09.2009, 19:22:31] • [IP: 217.97.199.*]

no i patrzcie jaka w nas mołojecka krew, o mało co by rewolta była w sprawie kurczaków!!a tak poważnie coś mi tu nie pasuje!!a budy szpecą fakt!!

Januszq • Sobota [05.09.2009, 19:18:44] • [IP: 89.248.166.**]

MIASTO NAM PIĘKNIEJE!

Gość • Sobota [05.09.2009, 19:04:27] • [IP: 80.245.177.***]

to prawda szpecą..

Gość • Sobota [05.09.2009, 19:01:33] • [IP: 92.42.116.***]

no dobra zostawcie kurczaka i kiosk a te dwie budy miedzy nimi wyawlis i postawic lawki dla smakoszy taniego wina, a co niech maja jaki taki widoczek i o złotówke bedzie łatwiej wyrwac!!;-)

Gość • Sobota [05.09.2009, 18:36:40] • [IP: 77.255.183.***]

Przynajmniej jest do czego Rowery przypinac :)

Gość • Sobota [05.09.2009, 15:27:04] • [IP: 80.245.188.**]

150 japę ci zamknęli...hihihihii

Gość • Sobota [05.09.2009, 15:25:44] • [IP: 92.42.112.**]

To ja kurczak. Tez chce mieć coś z zycia wiec nie czepiajcie się i nie zamykajcie mi solarium i karuzeli

Gość • Sobota [05.09.2009, 15:25:22] • [IP: 92.42.112.*]

widze, że nie maja co robic tylko wizualizacje wpowadzać miasta i po jakiego grzyba...nic to nie zmieni przeciez, więcej lokali i kultury w zime, ale i tak nic nie bedzie...

Gość • Sobota [05.09.2009, 15:02:36] • [IP: 195.80.31.***]

jakie by te budki nie byly, ktos w nich pracuje. emerytom po koscielnym i komunistycznym praniu mozgu jak widac sie zapomnialo, ze nie kazdy dostaje emerytury i renty. wasz czas juz nadszedl, idzcie kazdy jeden nad kanal i na glowke. idealni sie ku*wa znalezli

Oglądasz 26-50 z 120
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■