POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [27.08.2009, 20:07:08] • Świnoujście

W końcu oznaczyli ścieżkę rowerową

W końcu oznaczyli ścieżkę rowerową

fot. Sławomir Ryfczyński

Kilka dni temu informowaliśmy o pieszych wpadających pod koła rowerów na ścieżce rowerowej przy ulicy Uzdrowiskowej.

Po naszej interwencji służby odpowiedzialne za oznakowanie świnoujskich ulic namalowały na ścieżce rowerowej symbole rowerów. Od tej pory piesi nie będą mieli żadnych wątpliwości, że nie należy chodzić po ścieżce rowerowej.

W końcu oznaczyli ścieżkę rowerową

fot. Sławomir Ryfczyński

Rowerzyści mogą już bezpiecznie się poruszać po drodze przeznaczonej właśnie dla nich.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-37 z 37

Gość • Sobota [29.08.2009, 09:12:35] • [IP: 217.97.199.*]

hej!adm.jak byś jeszcze podawał pogodę dla miasta swinoujscia to byłabym już cała hepi, bo te wsiury z warsiawki myslą. że polska konczy się w szczecinie..pozdro!!

Gość • Sobota [29.08.2009, 09:04:59] • [IP: 91.94.63.**]

Prawda jest taka: policja nie egzekwuje przepisów to i ludzie się do nich nie stosują. Patrol skasowałby dziennie po kilkudziesięciu pieszych na ścieżkach jak również rowerzystów na promenadzie to od razu ludzie by sobie przypomnieli gdzie nie wypada chodzić i jeździć.

Gość • Piątek [28.08.2009, 14:27:25] • [IP: 85.221.214.***]

A ja się pytam co to w takim razie za przetarg na ścieżkę rowerową wzdłuż Uzdrowiskowej??

Gość • Piątek [28.08.2009, 11:07:43] • [IP: 93.94.185.***]

Co z tego że są oznaczenia jak kurwacjusze i niemcy i tak maja to w dupie. Szkoda tylko farby :/

Gość • Piątek [28.08.2009, 10:36:14] • [IP: 92.42.117.***]

Brak osób egzekwujących PRAWO.

Gość • Piątek [28.08.2009, 10:34:45] • [IP: 92.42.117.***]

MADATY, MANDATY-dla tych, co jeżdżą pochodnikach, lub pod prąd.

Gość • Piątek [28.08.2009, 10:29:03] • [IP: 92.42.117.***]

Ostatnio widzialem jak w miejscu gdzie ta sciezka rowerowa wchodzi na ulice i jest tam wydzielona, stanal sobie autokar, calkowicie ja zastawiajac, policja przejechala obok i nawet nie zaregowala

Gość • Piątek [28.08.2009, 10:27:08] • [IP: 92.42.116.**]

arigato78 - a w domu wszyscy zdrowi?? normalnie przypał ! Ile Ty masz lat gościu, że nie wiesz po co są pachołki?? Jak się taka tępa pierdoła jak Ty trafi to nie skuma że po świeżej farbie się nie jeździ!

Gość • Piątek [28.08.2009, 09:51:59] • [IP: 92.42.116.**]

i tak nie na wiele się to zda, i tak ciemne masy dalej będą po tym chodzić tak jak to jest w całym mieście gdzie co kawałek są namalowane takie znaki...

Gość • Piątek [28.08.2009, 09:51:03] • [IP: 92.42.115.***]

To ja sugeruję aby" obstrykać" aparatem pozostałe ścieżki rowerowe w naszym mieście, bo takich nieoznakowanych jest jeszcze wiele. .. A skoro mówimy już o oznakowaniach. Proponuję przyjrzeć się znakom drogowym postawionym przy ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż ul.Konstytucji 3-go Maja. Jakiś ćwierćinteligent wymyślił, aby znaki zakazu ruchu dla rowerów postawić nie przy ulicy, tylko przy ścieżce rowerowej, później zreflektował się, że to dziwnie wygląda (jakby zakaz dotyczył właśnie ścieżki) i dodał pod znakiem tabliczkę " dotyczy jezdni". A wczoraj byłam świadkiem jak cudzoziemcy jadący na rowerach zatrzymali się przed znakiem i zwątpili czy mogą dalej jechać ścieżką rowerową. I proszę, nie komentujcie, że cudzoziemiec powinien znać język polski bo jest przecież w Polsce. Głupotą było postawienie znaku w tym miejscu, jakby nie można było zrobić tego bezpośrednio przy jezdni. Ale cóż. .. po co ułatwiać życie turystom w naszym mieście ?. .. Pozdrawiam. A.

Wariat • Piątek [28.08.2009, 07:34:37] • [IP: 83.31.204.***]

Jakby, to było oznakowane niewiadomo jak, to zawsze jakaś [ocenzurowano] wlezie jakby nigdy nic●I do tego jeszcze to zdziwione zdziwienie ze zdziwienia●Niektórzy mają takie drewniane głowy, jak po inwazji termitów●

Gość • Piątek [28.08.2009, 07:10:58] • [IP: 80.245.188.**]

Rower na geje dobre, ale uważaj bo cię * do sądu podadzą

Gość • Piątek [28.08.2009, 02:09:06] • [IP: 95.129.224.***]

i tak to gówno da, a wiekszosc lazacych po sciezkach rowerowych to polacy

Gość • Piątek [28.08.2009, 01:11:57] • [IP: 80.245.187.***]

brawo! tak, niemcy sa okropni, jedza kielbase i pija piwo i te ich okulary, no nie wytrzymam...

Gość • Piątek [28.08.2009, 00:51:59] • [IP: 92.42.115.***]

swietna robota szeryfie... jak bedziesz mial czas to wpadnij do mnie na podworko, bo tez mam pare defektow w okolicy.

Gość • Piątek [28.08.2009, 00:29:58] • [IP: 92.42.113.***]

NIEMCY!! i tak nie beda widziec ONI WOGULE NIE WIDZA znakow ani nie stosuja sie do przepisow tak to jest jak sie chamstwo dorwie do pieniedzy :P

GoÖmijajacy • Piątek [28.08.2009, 00:15:10] • [IP: 88.156.233.***]

super!slonecznych dni i usmiechu!name dej!

bzz • Piątek [28.08.2009, 00:07:54] • [IP: 80.54.123.***]

oznakowanie czy nie to i tak ludzie chodzili, chodza i beda chodzic po sciezce, bo przeciez oni sa 'wazniejsi' od rowerow. Lepiej takiemu z kierownicy przylozyc albo w niego wjechac to moze sie naucza, bo na tym odcinku jeszcze jest spokoj, ale od alibi do basenu przejechac sie nie da. Jeszcze obok tych wszystkich apartamentowcow powinni sie wziazc za baranow, ktorzy samochodami staja na sciezce i bedzie dobrze. Ludzie to bydlo, a bydla nie nauczysz, bez obrazy dla uwaznych pieszych.

Gość • Czwartek [27.08.2009, 23:54:49] • [IP: 80.245.188.***]

a dziś koło 16 jakiś. .. kierowca zaparkował swoje lśniące autko na tej oto pięknej, oznakowanej ścieżce rowerowej :)

Gość • Czwartek [27.08.2009, 23:14:47] • [IP: 80.245.188.***]

a * nadal sadzi ze to on zalatwil. ...

arigato78 • Czwartek [27.08.2009, 23:13:53] • [IP: 80.245.191.**]

Ale te" pachołki" na ścieżce chyba nam - rowerzystom niejako przeszkadzają? A wczasowicze, którzy się czują jak u siebie i tak będą się pałętać w miejscach, gdzie nie powinni. Apeluję o wprowadzenie zmian w kolorze kostki, którą wybrukowane są ścieżki dla rowerów... Może bardziej krwista czerwień?

episode • Czwartek [27.08.2009, 23:07:49] • [IP: 92.42.118.**]

Brawo, malarze, w koncu mamy rowery bez pedałów. Ave :>

Gość • Czwartek [27.08.2009, 23:02:46] • [IP: 83.21.137.***]

No tak jak zawsze po interwencji iswinoujscie wszystko robia :/ zal

Gość • Czwartek [27.08.2009, 22:57:13] • [IP: 217.97.199.*]

Brawo *. Tak trzymać!

GoÖ • Czwartek [27.08.2009, 22:56:56] • [IP: 88.156.233.***]

potraficie uszczesliwic ludzi...

Gość • Czwartek [27.08.2009, 22:50:26] • [IP: 92.42.116.***]

IP182 kup sobie bryle jak nie wiesz gdzie chodzić pajacu

Gość • Czwartek [27.08.2009, 22:43:46] • [IP: 217.97.199.*]

ehhh ten * ! :D i te niezniszczalne" po naszej interwencji" :D:D:D

Gość • Czwartek [27.08.2009, 22:33:37] • [IP: 80.245.190.**]

No * coś działasz

Gość • Czwartek [27.08.2009, 22:23:41] • [IP: 92.42.117.***]

A gdzie znak ze to tor wyscigowy dla tych gokartow na pedaly, przepraszam, na " geje " :)

episode • Czwartek [27.08.2009, 22:22:23] • [IP: 92.42.118.**]

*kopulowaniem

episode • Czwartek [27.08.2009, 22:22:04] • [IP: 92.42.118.**]

pewnie ze po interwencji portalu, barany w urzedzie, skrzywione kopulowaniwe od lat wsrod swoich nigdy by na to nie wpadły. Viva la gazetta !

Gość • Czwartek [27.08.2009, 21:27:36] • [IP: 80.54.123.***]

Gówno to da ; /// Jak chodzą wszędzie, tak będą chodzić i tu ; //

Gość • Czwartek [27.08.2009, 21:25:57] • [IP: 93.94.185.***]

chodnik jest na promenadzie nie widac

Gość • Czwartek [27.08.2009, 20:35:03] • [IP: 80.245.182.***]

A gdzie należy chodzić, bo chodnika nie widzę??

Gość • Czwartek [27.08.2009, 20:23:24] • [IP: 92.42.114.***]

I TAK WIADOMO ŻE LUDZIE BĘDĄ CHODZIĆ PO TYCH ŚCIEŻKACH !! : /

Gość • Czwartek [27.08.2009, 20:18:10] • [IP: 92.42.117.***]

Celowo tak napisali i tak wiadomo ze poo ich interwencji. Brawo Tak trzymać!

Gość • Czwartek [27.08.2009, 20:16:01] • [IP: 83.21.49.*]

a gdzie PO NASZEJ INTERWENCJI? zawiodłem się.

Oglądasz 1-37 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■