POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.08.2009, 02:45:33] • Świnoujście

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkający w Niemczech pan Wojciech chce od prezydenta zwrotu połowy pieniędzy, jakie zapłacił za pobyt. Jak mówi, musiał wyjechać, bo nie mógł już znieść hałasu dobiegającego z promenady – opisuje Głos Szczeciński

Pan Wojciech spędzał wakacje w Świnoujściu razem z żoną w DW Tryton. - Wypędziła nas stamtąd ciągła jarmarczna muzyka, jaka dochodziła z promenady do godzin nocnych - mówi Głosowi Szczecińskiemu rozczarowany turysta. Uważa, że należy się rekompensata od Prezydenta Miasta, za niezapewnienie mu odpowiednich warunków do wypoczynku.

Wielu ludzi spędzając wakacje nad morzem chciałoby się bawić. W olbrzymiej większości należą do nich młodzi ludzie. Ale są też starsi, jadąc nad morze chciałoby odpocząć od hałasu miasta i w ciszy wsłuchiwać się jedynie w szum fal i śpiew ptaków.


komentarzy: 343, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 226-250 z 343

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:24:51] • [IP: 80.54.123.***]

Proszę nie publikować obraźliwych komentarzy.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:24:34] • [IP: 80.55.147.***]

niech * skąd przyjechał, jednego dziada mniej

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:22:20] • [IP: 80.245.178.**]

A miejcie na niego *. .jak chce ciszy to nie nagina do lasu ciul

zolty • Niedziela [23.08.2009, 11:22:19] • [IP: 217.97.199.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:21:33] • [IP: 80.245.178.**]

A niech*

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:21:09] • [IP: 80.202.196.***]

niemcy do niemiec!!*. ... a szczegolnie ci polscy niemcy!!Spowrotem za szlaban, zrobic sobie emerytowo w ahlbeck'u!!1

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:13:43] • [IP: 80.245.178.*]

niemcy to rozdarty kraj, dra sie wszedzie na ulicy w sklepach itd... mi osobiscie to przeszkadza i to w bialy dzien!!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:12:54] • [IP: 80.245.182.**]

NIE - dla zgredzących emerytów w tym mieście, usunąć uzdrowisko, usunąć sanatorium - zrobić miasto dla młodych jak chociażby te * Międzyzdroje

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:10:47] • [IP: 88.156.234.**]

NIECH SIE ZAWIJA

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:09:02] • [IP: 80.245.185.**]

Pan turysta powinien wynająć hotel ulicę dalej i nie miałby problemu.Zobaczcie jak babcie pląsają w Albatrosie.Im muzyka nie przeszkadza.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:04:01] • [IP: 92.42.118.***]

niedziela 8 rano, ul. Piłsudskiego słysze POGOOOŃ, POGOOOŃ POGOOOŃ POGOŃŃ POGOOŃŃŃ LA LA LA LA LA LA LA LA myśle sobie kibice pogoni co oni tu jeszcze robią, ale za chwile, FLOTA FLOTA FLOTA FLOTA FLOTA LA LA LA LA LA LA LA LA, ludzie się cieszą - to fajne.Cisza nocna jest od 22 do 6!Pozdrowienia dla chłopców.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 11:02:40] • [IP: 80.245.189.***]

191-owo nieparlamentarne stwierdzenie" niech * " oddaje ducha tego i ja czuję do *

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:59:28] • [IP: 93.94.191.***]

on chcial slyszec szum fal w pokoju ? niech z kocem spi na plazy bedzie mial spokuj... a poza tym gardze niemcami niech * na garz w nocy cisza i spokuj

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:58:07] • [IP: 92.42.118.***]

cisza jest na wsi jak chce odpoczac to jade na wies

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:56:13] • [IP: 80.245.187.**]

Niedziela godz. 5 /tzn b. wczesne rano/ co pewien czas dzikie wycie, a może wrzaski, w okolicach parku /kolo sklepu Jana/. Kto mi powie dlaczego, czy to normalne? To właśnie tzw młodzi bawią się nad morzem.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:55:52] • [IP: 92.42.118.***]

tylko ze ten niemiec sie wyżył za młodu - a my co inni?

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:55:31] • [IP: 92.42.118.***]

Niech znajdzie sobie spokojne miejsce w Republice federalnej, zapłaci i oddycha tam powietrzem. Nikt nie będzie rozpaczał, że niemiecki obywatel zrobił sobie dobrze, wręcz przeciwnie, będzie powód do zadowolenia.

Mount R • Niedziela [23.08.2009, 10:52:56] • [IP: 80.245.189.***]

150-a nie mógłbyś tak w czynie społecznym drzec ryja w Alhbecku? Zdobyłbyś wielkie uznanie i dozgonną wdzięcznośc mieszkańców Świnoujścia-kto wie może zorganizowalibyśmy jakąś specjalną zrzutę na browar

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:50:47] • [IP: 83.21.151.***]

Uważajcie bo jak turyści wezmą sobie Wasze won do serca to będziecie cienko piszczeć.Nie ma sensu go nienawidzić.Ten typ tak ma.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:50:24] • [IP: 93.94.184.***]

czytajac te bezsczelne wypowiedzi uwazam ze to mlodzi dorwali sie do komputerow, pamietajcie mlodosc szybko przemija, a starszym ludziom tez nalezy sie wypoczynek, moze moja wypowiedz jest troche rozgoryczona bo nie musze wyjsc wcale na promenade, glosna muzyke i lekcewazenie starszych co juz nam duzo nie zostalo zycia, a chcielibysmy tez spokoju, przepraszam mlodziez ale daje do myslenia

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:49:09] • [IP: 80.245.184.**]

jak się przyjeżdża na wakacje do 40 tys. miasta to trzeba liczyć się z hałasem i muzyką (zwłaszcza w sezonie)... ale nie ma co się spodziewać jakiejkolwiek logiki po NIemcu...

Mount R • Niedziela [23.08.2009, 10:46:01] • [IP: 80.245.189.***]

63-w artykule obok udawał dziewczynę, dziwne nie?

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:45:27] • [IP: 193.200.150.***]

Jezdem młody i chcem pić browar i drzeć ryja. Dajcie szanse młodym!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:44:53] • [IP: 92.42.117.***]

hehe bezczelny owczarek!!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 10:44:14] • [IP: 80.54.123.**]

Pan wczasowicz chyba był osobą świadomą i wiedział, w którym miejscu zamierza wypoczywać. Mógł wypoczywać gdzie indziej. Trudno z powodu jednego turysty, czy nawet kilku zmieniać charakter naszej promenady. Może w Ahlbeku jest cicho? Wygląda mi on na zwykłego naciągacza.

Oglądasz 226-250 z 343
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■