POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.08.2009, 02:45:33] • Świnoujście

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkający w Niemczech pan Wojciech chce od prezydenta zwrotu połowy pieniędzy, jakie zapłacił za pobyt. Jak mówi, musiał wyjechać, bo nie mógł już znieść hałasu dobiegającego z promenady – opisuje Głos Szczeciński

Pan Wojciech spędzał wakacje w Świnoujściu razem z żoną w DW Tryton. - Wypędziła nas stamtąd ciągła jarmarczna muzyka, jaka dochodziła z promenady do godzin nocnych - mówi Głosowi Szczecińskiemu rozczarowany turysta. Uważa, że należy się rekompensata od Prezydenta Miasta, za niezapewnienie mu odpowiednich warunków do wypoczynku.

Wielu ludzi spędzając wakacje nad morzem chciałoby się bawić. W olbrzymiej większości należą do nich młodzi ludzie. Ale są też starsi, jadąc nad morze chciałoby odpocząć od hałasu miasta i w ciszy wsłuchiwać się jedynie w szum fal i śpiew ptaków.


komentarzy: 343, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 151-175 z 343

Gość • Niedziela [23.08.2009, 15:34:21] • [IP: 80.245.188.***]

To jeden z tych, którzy zatruwają nam życie w naszym pięknym mieście... Takiemu jak On to nawet szum wiatru na plaży będzie przeszkadzać...! Zdzielić mu kijem po plecach i pogonić do niemiec !!

IC • Niedziela [23.08.2009, 15:28:37] • [IP: 83.17.236.***]

Zapraszamy w lutym, panie Wojciechu z żoną. Luty jest miesiącem ciszy i spokoju. Jednak uprzedzając pańskie roszczenia o odszkodowania za zapalenie płuc podczas kąpieli morskiej - przypominamy, że luty to dość chłodny miesiąc i nie zalecamy baraszkowania w wodach Bałtyku.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 15:28:32] • [IP: 217.97.199.*]

brak slow, niedosyc ze nic sie nie dzieje w tym zapizdziewie to muzyka przeszkadza mogl gdzie indziej sobie pobyc dalej od promenady... smieszni ludzie, tutaj sie patrzy tylko na osoby starsze a mlodzi co maja robic? tutaj naprawde nic nie ma w tym miescie zadnych zajec dla mlodych

Gość • Niedziela [23.08.2009, 15:23:45] • [IP: 92.42.118.**]

Ale pierdziel (!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 15:21:08] • [IP: 92.42.119.***]

dobra skonczcie juz moze najeżdżać na tych niemców, wiecie dobrze, że nic to wam nie da.. jeśli naprawde mamy tak straszne nastawienie do niemieckich turystów pokażmy to może bardziej aktywnie? Miasto ma bardzo duże dochody z nich, więc wiadomo nie wyganiać ich ale może uświadomić lepiej, niech turyści dokładniej zastanawiają sie nad swoimi wakacjami, miejscem pobytu niech nie decydują zbyt pochopnie, może to też wina samego DW, nie było konkretów co do położenia jak i tego co wyprawia sie na promenadzie tuż po drugiej stronie ulicy, przyda sie więcej szczegółowych inforamcji, ktoś ogarnięty szukający odpoczynku i ciszy napewno nie załatwił by sobie noclegów tuż przy najbarziej ruchliwych miejscach w sezonie, przecież wybór hoteli, dw, pensjonatów jest w świnoujściu ogromny, a dotego ile ejszcze pobliskich miejscowosci które też mają wiele do zaoferowania, wracając na tor: może wystarczy być bardziej stanowczym co do ofert? mamy dość dużo do zaoferowania, komuś sie nie podoba to poprostu * !

Gość • Niedziela [23.08.2009, 15:19:59] • [IP: 92.42.113.***]

Chociaż raz zgodne wpisy, jednak jest coś w czym wszyscy się zgadzamy. Świnoujście latem ma tętnić życiem, po spokój to do Ahlbecku trzeba pojechać.Tylko tam drożej...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 15:08:22] • [IP: 77.254.63.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Mount R • Niedziela [23.08.2009, 15:06:30] • [IP: 80.245.189.***]

folksdojczom polecam wypoczynek w Zagłębiu Rhury-to takie miłe i spokojne miejsce, coś jak POLSKIE Katowice

Gość • Niedziela [23.08.2009, 15:02:51] • [IP: 88.156.234.**]

Jaki gościu...wracaj do Niemiec. pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
ffffff

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:56:14] • [IP: 80.245.188.***]

HAHAHAHA ZAGLOSNO W NADMORSKIM MIESCIE PODCZAS SEZONU?? GDZIE OD WIELU LAT ODBYWA SIE FAMA I INNE ATRAKCJE, TO MIASTO I TAK MA W SOBIE ZYCIE TYLKO PRZEZ 3 MIESIACE W ROKU ;) CHCESZ PAN SPOKOJU TO NASTEPNYM RAZEM POJEDZ N CAMPING W LESIE ALBO DO JAKIEGOS GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO tam bedzie zielono... ptaki... przyroda... co za absurd ;>

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:50:58] • [IP: 80.245.182.**]

nie dosc ze swinoujscia dziadzieje pod wzgledem rozrywki nie ma co robic to jeszcze jakies pajac chce siano wyciagnac ktory uciekl do co za *

Elton • Niedziela [23.08.2009, 14:43:31] • [IP: 92.42.117.***]

Zawiiaj sie dziadu z powrotem do Niemiec! sa wakacje, promenada tętni życiem, ludzie chcą sie bawić i o to chodzi! przeszkadza muzyka? trzeba było tutaj nie przyjezdzac tylko zostać w Niemczech!

401 • Niedziela [23.08.2009, 14:37:22] • [IP: 91.94.193.***]

dlategoto taki znienawidzony narod niemiecki. niech siedzą u siebie.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:37:09] • [IP: 92.42.112.***]

Niemiec mało was tu a jeszcze jakieś warunki stawiacie siedź w niemczech i nie marudź jak ci źle.Co wymyślicie że dla was wszystko dosyć mamy niemców i że wszystko jest robione pod was.Trzebabyło stopery sobie kupić...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:34:45] • [IP: 92.42.118.***]

artykuł robi furore prawie 200 komentarzy i dobrze, nie bedzie nikt pluł nam w twarz - to jest nasze miasto -my je tworzymy - walczymy o wiecej rozrywki a tu taki Pan Wojtek prosze...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:34:09] • [IP: 80.245.189.***]

Gonić mochery do Niemiec

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:30:36] • [IP: 92.42.118.**]

zakaz wstepu do nasze miasta dla takich..

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:26:50] • [IP: 92.42.117.**]

ty wojtek poszedl bys na balety na laski popatrzal a nie marszczyles w domu to by ci sie odrazu to inaczej widzialo. A jak mieszkasz w niemczech to se tam siedz a od scia to sie odtratatitaj. i tak powiem bo mnie boli. ZAL.PL

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:18:42] • [IP: 83.19.184.**]

niech sobie w niemczech odpoczywa jak tam sie przeprowadzil

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:18:16] • [IP: 83.31.183.***]

niech sobie w niemczech siedzi na urlopie a nie u nas jak mu nie pasi...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:15:36] • [IP: 92.42.114.**]

a ja chce zapłaty za to, że musimy patrzeć na takich ludzi jak Herr Wojciech

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:05:06] • [IP: 80.245.180.***]

jaki... niech sobie w zimę przyjedzie to będzie miał ciszę a nie w sezonie on chce ciszy buhahahahahahhaahh

Gość • Niedziela [23.08.2009, 14:02:44] • [IP: 188.33.6.***]

hmm... to ja chcę żeby mi Żmurek oddał połowę czynszu, bo. .. (w miejsce wykropkowane niech sobie wstawi co zechce).

Gryf Pomorski • Niedziela [23.08.2009, 13:57:56] • [IP: 80.245.184.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [23.08.2009, 13:46:17] • [IP: 80.245.185.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 151-175 z 343
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■