POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.08.2009, 02:45:33] • Świnoujście

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

Turysta wyjechał bo przeszkadzała mu muzyka na promenadzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Mieszkający w Niemczech pan Wojciech chce od prezydenta zwrotu połowy pieniędzy, jakie zapłacił za pobyt. Jak mówi, musiał wyjechać, bo nie mógł już znieść hałasu dobiegającego z promenady – opisuje Głos Szczeciński

Pan Wojciech spędzał wakacje w Świnoujściu razem z żoną w DW Tryton. - Wypędziła nas stamtąd ciągła jarmarczna muzyka, jaka dochodziła z promenady do godzin nocnych - mówi Głosowi Szczecińskiemu rozczarowany turysta. Uważa, że należy się rekompensata od Prezydenta Miasta, za niezapewnienie mu odpowiednich warunków do wypoczynku.

Wielu ludzi spędzając wakacje nad morzem chciałoby się bawić. W olbrzymiej większości należą do nich młodzi ludzie. Ale są też starsi, jadąc nad morze chciałoby odpocząć od hałasu miasta i w ciszy wsłuchiwać się jedynie w szum fal i śpiew ptaków.


komentarzy: 343, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 101-125 z 343

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:44:32] • [IP: 80.54.123.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:42:20] • [IP: 80.54.123.**]

wyłącz komputer i pooglądaj razem ze swoją babciną swojego ojca rydzyka

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:40:25] • [IP: 80.54.123.**]

iPhony wymyśla raczej młode pokolenie bo na pewno nie taki staruch jak ty-wegecie

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:36:17] • [IP: 80.54.123.***]

Jak starych zabraknie to kto wam będzie wymyślał nowe iPhony, komóry i laptopy wy niedouczone tłuki? Przecież iloraz inteligencji współczesnego nastoletniego pryszcza rzadko przekracza 70...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:20:03] • [IP: 92.42.115.***]

WON NA WIEŚ JAK MU TU ZA GLOŚNO!! oni tak robia wszyscy po wyjezdzie pisza skargi o pierdoly nawet takie że krzesło na stolowce było za twarde a potem jada dalej gdziej do ciepłych krajów!! CHAMOWATY NARÓD!! mam nadzieje że jak to ich staruszkowe pokolenie odejdzie na zawsze to w końcu bedzie jakos normalniej bo na razie to szkoda gadac:(((

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:19:52] • [IP: 92.42.112.***]

TAK PRZEZ TAKICH TURYSTOW TO ŚWINOUJACIA NIE PRZYJEZDZAJA MLODZI LUDZIE TYLKO SAME PIERNIKI JESZCZE TROCHE TO MIASTO BEDZIE LATEM NUDNE I TAK JUZ SIE ROB BO NIC TU SIE NIE DZIEJE WIECZOREM NIE MOZNA GRAC NA PROMENADZIE DLUGO BO TURYSTOM MUZYKA PREZESZKADZA SZKODA GADAC !!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:19:26] • [IP: 92.42.112.***]

pogratulowac wyboru lokalizacji, promenada...pewnie sam jeszcze sie targowal ze chce pokoj z widokiem na promenade :D

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:12:55] • [IP: 93.94.184.***]

ten turysta to był nudysta

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:11:25] • [IP: 84.10.35.***]

Jadac nad morze i czytajac info ze osrodek znajduje sie przy promenadzie nalezy sie spodziewac ze moze byc glosno, to logiczne. Tak jest na calym swiecie i tak zaczyna byc i u nas. Mozna wybrac osrodek przy ulicy Sienkiewicza. Niewiele wieksza odleglosc a znacznie ciszej... Niemiecka pierdola jak niemiecka pierdola... zawsze bedzie sie czepiac...

Mount R • Niedziela [23.08.2009, 19:10:53] • [IP: 80.245.189.***]

a ja żądam cztery browce i żeby zrobic osobny portal tylko dla Poldka.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:10:38] • [IP: 80.54.123.**]

POLDEK ŻĄDAĆ TO TY MOŻESZ OD ŻONY W ŁÓŻKU.JAK JESZCZE MOŻESZ

Gość • Niedziela [23.08.2009, 19:10:34] • [IP: 80.245.185.***]

Mohery do domu

Wujek dobra rada • Niedziela [23.08.2009, 19:07:38] • [IP: 92.42.112.***]

Gość • Niedziela [23.08.2009, 18:01] • [IP: 88.156.232.***]..a wiesz dlaczego im się poprzewracało?? dlatego że my sami nauczyliśmy ich" bitte..bitte..bitte..itd sam odczułem to na własnej skórze w centrum w sklepie najpierw obsłużono grupę niemców którzy nie stali w kolejce a później chciano mnie ?! ale ja olałem ten sklep i poszedłem w * a morał jaki? ano taki że trzeba mieć euro w kieszeni.

Wujek dobra rada • Niedziela [23.08.2009, 19:03:11] • [IP: 92.42.112.***]

spieprzaj dziadu!!

Poldek • Niedziela [23.08.2009, 18:17:26] • [IP: 93.94.186.***]

A ja żądam od admina portalu zmiany możliwości dodawania komentarzy!! Tak być nie może!! Byle cudak obraża bezkarnie inną osobę!! Rozumiem odmienność zdania na dany temat ale inwektywy pod adresem innych ludzi sprowadzają ten portal na samo dno!! Szanowny adminie - wtedy Ty sam będziesz miał mniej pracy, nie będziesz musiał siedzieć non stop przy kompie, by co jakiś czas dodawać: wpis został usunięty...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 18:08:25] • [IP: 95.129.226.**]

pewnie mu cos wypadlo i musial wrocic do siebie;p i chcial pieniadze wydoic od hotelu;p

Gość • Niedziela [23.08.2009, 18:01:29] • [IP: 88.156.232.***]

u niemców będących w polsce bardzo modny jest zwrot pieniędzy za cokolwiek.Kiedys w hotelu niemiec naprawił spłuczke od kibla bo nie mógł doczekac sie konserwatora i za tożądał części zwrotu pieniędzy.Byłem swiadkiem w restauracji jak niemiec zżarł prawie całą potrawę a potem żądał zwrotu pieniędzy bo w daniu była cebula a on cebuli nie lubił.w dupach im sie poprzewracało...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:57:08] • [IP: 92.42.115.***]

Jednego dziada mniej. Niech w Świnoujściu zrobią coś dla młodzieży a nie tylko uzdrowiska dla chrupków i suwaków. Młodzież to przyszłość i napewno wiecej kasy potrafią zostawić. Niech to miasto tetni życiem a nie umieram wraz z kuracjuszami ^^

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:53:25] • [IP: 88.156.233.**]

Niemiecki gość wyjechał ze Świnoujścia TYDZIEŃ TEMU! Nie macie się co tak NAPINAĆ i prześcigać w wymyślaniu inwektyw jakimi obkładacie p. Wojciecha!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:53:24] • [IP: 80.54.123.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:53:02] • [IP: 93.94.186.***]

A pan Wojciech to powinien sobie tę stronę skopiować. Wszystkie wypowiedzi i do adwokata z tym. Ani pan Wojciech nie rozumie, że ciszy i spokoju nad morzem w czasie wakacji nie znajdzie ani wy, internauci nie rozumiecie, że wolność słowa to nie chamstwo, prostactwo i buractwo!!

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:49:53] • [IP: 193.200.150.***]

Nastoletnia szumowina bez szacunku dla starszych. Ale co się dziwić - jak mamusię na melinie obracało 5" wujków" to trudno później o dobre wychowanie, prawda, pryszcze? Bawimy się, he he he...

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:49:07] • [IP: 92.42.118.***]

W przyszłym roku niech wynajmie mieszkanie na Piłsudskiego. Przez całe wakacje nie zmruży oka A jemu przeszkadza muzyka wstyd turysto z Niemiec.Trochę luzu.Pozdrawiam wszystkich turystów wracjących w nocy z promenady.

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:48:36] • [IP: 217.97.199.*]

Nic nie mam do Niemców, wręcz przeciwnie jestem do nich pozytywnie nastawiony, ale najgorsze co się może przydarzyć to tzw. polski niemiec czyli burak który ileś tam lat temu wyjechał z polski i teraz ja tu przyjeżdża to się wozi na maxa i udaje że zapomniał polskiego i ciągle powtarza, że u nas w niemczech to jest tak i tak... Dokładnie to pasuje do pana Wojciecha więc proponuję żeby nie przyjeżdżał więcej do Świnoujścia i będzie po kłopocie :)

Gość • Niedziela [23.08.2009, 17:46:01] • [IP: 88.156.235.***]

O jej ! To teraz ten Wojtek może zapisać sie do związku wypędzonych, i może jeszcze zażąda działki w Świnoujściu ?? TU jest nadmorski kurort a nie archeologiczne cmentarzysko !!.

Oglądasz 101-125 z 343
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■